Digi TV Film: Program TV: 03-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:02 Devil
07:31 21 grams
09:33 Intolerable Cruelty
11:31 Charlie St.Cloud
13:31 Havana
16:00 Henry and June
18:31 Devil
20:01 Despicable me
22:01 The portrait of a Lad

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 11)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 14)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 1)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 11)
11:00 Vedeta in Japonia
(sua, 2008, s. reality show, sez 1, ep 6)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 14)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 11)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 11)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 2
16:00 Vedeta in Japonia
(sua, 2008, s. reality show, sez 1, ep 7)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 15)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 12)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 12)
20:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 23)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 1)
21:55 Zoom 27
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 2)
22:55 Zoom 28
23:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 4)
00:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, sez 2, ep 1)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 1)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 2)
02:45 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 4)
03:30 Eli Stone
(sua, 2008, s, sez 2, ep 1)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Fotograf de nunta
(sue., 2009, com. rom.) (12)
08:50 Inmormantarea sefului
(chi.-hongk., 2001, com.) (AP)
10:30 E randul meu
(sua, 1980, drama) (12)
12:00 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12) - Joe Dante
12:30 Marele Santini
(sua, 1979, drama) (15)
14:25 Mama e la coafor
(can., 2008, drama) (12)
16:05 Amurg
(sua, 1988, act. com.) (12)
17:50 Fara vorbe
(sua, 1994, com. rom.) (12)
19:25 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.) (12)
21:00 Treme (sua, 2010, s, ep 9) (12)
As vrea sa-i pese cuiva
22:00 Noapte pe Pamant
(fra.-engl.-ger., 1991, com.) (15)
00:10 Linkeroever
(belg., 2008, thrill.) (15)
01:50 Gigantic
(sua, 2008, com. rom.) (15)
03:25 Pe viata si pe moarte
(braz., 2008, actiune) (18)
04:55 Dublura
(sua, 1984, thrill.) (15)

HBO

06:00 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.)
08:10 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., episodul 4) (12)
08:35 Medalia de onoare
(ger.-rom., 2009, drama) (12)
10:20 Diagnostic: tulburare bipolara
(sua, 2010, f. doc.)
11:15 Astro Boy
(hongk.-sua-jap., 2009, f. anim.)
12:50 Curierul
(fra.-sua, 2002, actiune) (12)
14:25 Temple Grandin
(sua, 2010, dram. Bio.) (12)
16:15 Din nou la 17 ani
(sua, 2009, com.) (12)
16:25 Din nou la 17 ani
(sua, 2009, com.) (12)
16:50 Din nou la 17 ani
(sua, 2009, com.) (12)
18:00 Sugar
(sua, 2008, drama) (12)
20:00 Lumea vazuta de Ion B.
(rom., 2009, f. doc.) (15)
20:35 Lumea vazuta de Ion B.
(rom., 2009, f. doc.) (15)
21:00 Lumea vazuta de Ion B.
(rom., 2009, f. doc.) (15)
21:05 Marea mahmureala
(sua, 2009, com.) (15)
22:45 Miss Martie
(sua, 2009, com.) (15)
00:15 Razbunarea gemenilor 2
(sua, 2009, actiune)
02:10 Fata care s-a jucat cu focul
(sue.-dan.-ger., 2009, polit.)
04:20 Trupul lui Jennifer
(sua, 2009, horror) (15)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
07:00 Cesar si cainii
Cesar si cainii
08:00 Prinsi �n fapt
(f. s. doc.) - Inamici surpriza
09:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
10:00 Generali �n razboi
(f. doc.) - Stalingrad
11:00 Africa
Paradisul pierdut (f. doc.)
12:00 Mistere
Fantome dupa gratii (doc.)
13:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
14:00 (sua, s. doc. nat.)
(sua, s. doc. nat.)
15:00 Enigmele Bibliei
(f. s. doc.) - Regii uitati ai Israelului
16:00 Prinsi �n fapt
(f. s. doc.) - Jocuri periculoase
17:00 California salbatica
(doc.)
18:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) (12) - Maxima securitate
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Casanova
20:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
21:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
22:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Lostrita siberiana
23:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Loialitate fatala
01:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Lostrita siberiana
02:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
03:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
04:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Lostrita siberiana
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Casanova

ProCinema

09:45 La Servici
(s. com., ep 27)
10:15 La Servici
(s. com., ep 28)
10:45 Happy Hour (2007, divertisment)
Cu: Catalin Maruta
12:00 Teleshopping (recl.)
12:15 La Servici
(s. com., ep 29)
12:45 La Servici
(s. com., ep 30)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 25)
14:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 4, ep 5)
15:00 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 1)
16:00 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 2)
17:00 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 9, ep 19)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 9, ep 20)
18:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., sez 10, ep 5
18:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., sez 10, ep 6)
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 11
20:00 Harababura (rom., 1990)
22:15 Prima zapada
(sua, 2007, drama)
00:30 Crime Time
02:00 Prima zapada
(sua, 2007, drama)
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)
__________________
elvis