Digi TV Film: Program TV: 04-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:01 The portrait of a Lady
09:30 Devil
11:01 Despicable me
13:00 Henry and June
15:31 Havana
18:00 Charlie St.Cloud
20:00 Intolerable Cruelty
22:01 21 grams
00:02 The portrait of a Lady
02:31 Despicable me
04:31 Midnight run

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 12)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 15)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 2)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 12)
11:00 Vedeta in Japonia
(sua, 2008, s. reality show, sez 1, ep 7)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 15)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 12)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 12)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 3)
16:00 Vedeta in Japonia
(sua, 2008, s. reality show, sez 1, ep 8)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 16)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 13)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 13)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 1)
21:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 1)
22:05 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 16)
23:15 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 5)
00:10 Eli Stone
(sua, 2008, s, sez 2, ep 2)
01:10 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 1)
02:10 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 16)
03:10 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 5)
03:55 Eli Stone
(sua, 2008, s, sez 2, ep 2)
04:55 Promo

Cinemax

07:00 California poker
(sua, 1974, com.) (15)
08:45 Amurg
(sua, 1988, act. com.) (12)
10:30 Fara vorbe
(sua, 1994, com. rom.) (12)
12:05 Fratii Dion
(sua, 1974, act. com.) (12)
13:55 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.) (12)
15:30 Omul care voia sa fie rege
(sua-engl., 1975, avent.) (12)
17:35 Cronometrul
(sua, 2009, com. rom.) (AP)
19:15 California poker
(sua, 1974, com.) (15)
21:00 Doi oameni perfecti
(sua, 1999, drama) (15)
22:45 Ultima calatorie
( aus., 2009, drama) (12)
00:25 Ferma mortii
(ger.-elv., 2009, polit.) (15)
02:10 Down by Law
(ger.-sua, 1986, drama, a-n) (15)
03:55 Disparitia
(engl., 2008, horror) (15)
05:30 Razboiul Stellei
(hol., 2009, drama) (12)

HBO

06:00 Din nou la 17 ani
(sua, 2009, com.) (12)
07:40 Sugar
(sua, 2008, drama) (12)
09:35 Dovada vie
(sua, 2008, dram. Bio.) (12)
11:05 Lord
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
11:30 O noapte la muzeu 2
(sua-can., 2009, act. com.)
13:15 Aminteste-ti de mine
(sua, 2010, dr. romantic.)
17:55 Monstri contra extraterestri
(sua, 2009, f. anim.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, episodul 7)
21:00 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, episodul 8) (15)
22:00 Bruno
(sua, 2009, com.) (18)
23:25 Un pic �nsarcinata
(sua, 2006, com. rom.) (AP)
01:35 Air force one
(sua, 1997, actiune) (AP)
03:40 Chiria
(sua, 2008, drama) (15)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Casanova
08:00 Prinsi �n fapt
(f. s. doc.) - Jocuri periculoase
09:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
10:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Lostrita siberiana
11:00 California salbatica
(doc.)
12:00 Mistere: Bigfoot
(f. doc.) Mistere: Bigfoot
13:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Manu - Padurea ascunsa
14:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
16:00 Prinsi �n fapt
(f. s. doc.) - Printre rechini
17:00 Caracatita uriasa
(doc.)
18:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Pradatori dupa gratii
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Aniversare episodul 100
20:00 Paradisuri terestre
Paradisuri terestre
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
23:00 Penitenciar
(s. doc.) - Fratia Ariana
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Seven, Sara si Madeliene
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bear, Angel si Lorelai
02:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Seven, Sara si Madeliene
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bear, Angel si Lorelai
05:00 Cesar si cainii
Cesar si cainii

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 24) (AP)
09:45 La Servici
(s. com., episodul 27) (AP) (reluare)
10:15 La Servici
(s. com., episodul 28) (AP) (reluare)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:00 Teleshopping (recl.)
12:15 La Servici
(s. com., episodul 29) (AP)
12:45 La Servici
(s. com., episodul 30) (AP)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 25) (AP)
14:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 4, ep 5)
15:00 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 1)
16:00 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 2)
17:00 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 9, ep 19)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 9, ep 20)
18:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., sez 10, ep 5) (AP)
18:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., sez 10, ep 6) (AP)
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 11)
20:00 Harababura
(rom., 1990, com.) (AP)
22:15 Prima zapada
(sua, 2007, drama) (15)
00:30 Crime Time(15)
01:00 tinta gresita
(irl., 2000, actiune) (15)
02:00 Prima zapada
(sua, 2007, drama) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
__________________
elvis