Digi TV Film: Program TV: 05-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:00 Devil
08:31 Henry and June
11:01 Havana
13:32 Charlie St.Cloud
15:30 The portrait of a Lady
18:01 Intolerable Cruelty
20:00 Despicable me
22:00 Devil
23:30 Missing
01:30 21 grams
03:31 Charlie St.Cloud
05:30 Intolerable Cruelty

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 15)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, sez 7, ep 36)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 9)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 10)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 3, ep 3)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 3) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 4)
13:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can.,2001,act., sez 2, ep 11)
14:05 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, sez 7, ep 36)
15:05 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 2, ep 5)
16:05 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 15)
17:05 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 1, ep 1)
18:05 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 41)
19:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 8)
20:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 17)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 1)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 2)
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 15)
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 2, ep 9)
00:55 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 2, ep 10)
01:55 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 17)
02:40 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 1)
03:25 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 2)
03:55 Yogi si vanatoarea de comori
(sua, 1985, s. d. anim.)
04:25 Promo

Cinemax

07:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 15)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, sez 7, ep 36)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 9)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 10)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 3, ep 3)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 3) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 4)
13:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can.,2001,act., sez 2, ep 11)
14:05 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, sez 7, ep 36)
15:05 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 2, ep 5)
16:05 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 15)
17:05 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 1, ep 1)
18:05 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 41)
19:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 8)
20:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 17)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 1)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 2)
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 15)
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 2, ep 9)
00:55 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 2, ep 10)
01:55 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 17)
02:40 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 1)
03:25 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 2)
03:55 Yogi si vanatoarea de comori
(sua, 1985, s. d. anim.)
04:25 Promo

HBO

06:00 Singur acasa
(sua, 1990, com.)
07:45 Zizou cel mic
(ind., 2008, com. de fam.)
09:25 Chemarea naturii
(sua, 2009, com.)
11:00 Julie si Julia
(sua, 2009, drama) (12)
13:05 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 4)
13:30 O familie moderna
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 12)
13:55 Cizme deocheate
(sua-engl., 2005, com.)
15:45 Medalia de onoare
(ger.-rom., 2009, drama)
17:30 Celine: in ochii lumii (2010)
19:35 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 5)
20:00 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 2)
20:30 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 7, ep 3)
21:00 Ce-o fi cu sotii Morgan?
(sua, 2009, com. rom.)
22:45 Va declar sot si... sotie?
(sua, 2007, com.)
00:40 Destinatie finala 4
(sua, 2009, horror)
02:00 Un ghem de minciuni
(sua, 2008, drama)
04:05 Drumul spre pierzanie
(sua, 2002, polit.)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Namib - tarmul fierbinte
07:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.)
08:00 Marile migratii
Marile migratii
09:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Lostrita siberiana
10:00 Cupa Mondiala
(s. doc.) - Stadioanele
11:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Rion-Antirion
12:00 Evadare
(f. s. doc.) - Idila dupa gratii
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Cutremurele din Nevada
14:00 Pradatori la atac
(doc.)
16:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Delhi
17:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - �nchis �n Bali
18:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Forta distructiva
19:00 Masini britanice
Anii '30
21:00 Granita (s. doc.)
San Diego
22:00 Nat Geo Amazing!
(2010, f. s. doc., episodul 8)
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - Idila dupa gratii
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Gras si frumos
01:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - High Speed 1
02:00 Granita
(s. doc.) - San Diego
03:00 Nat Geo Amazing
(2010, f. s. doc., episodul 8)
04:00 Evadare
(f. s. doc.) - Idila dupa gratii
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Gras si frumos

ProCinema

07:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 25) (AP) (reluare)
08:00 La Servici
(s. com., ep 29) (AP) (reluare)
08:30 La Servici
(s. com., ep 30) (AP) (reluare)
09:00 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 1)
10:00 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 2)
11:00 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 4, ep 6)
11:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 9, ep 21)
12:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
12:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
13:00 Descopera Romania
(2004, ep 3)
13:30 Harababura
(rom., 1990, com.) (AP) (reluare)
15:30 Entertainment News
(sez 5, ep 17)
16:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 7)
17:00 Aventura in Rusia
(rus.-sua, 2004, thrill.) (AP)
19:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., ep 2) (12)
20:00 Jurnalul strazii
(sua, 2007, drama) (12)
22:30 Imperiul lupilor
(fra., 2005, actiune) (15)
01:00 tinta gresita
(irl., 2000, actiune) (15)
02:30 Imperiul lupilor
(fra., 2005, actiune) (15) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
__________________
elvis