Digi TV Film: Program TV: 07-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium
06:30 21 grams
08:32 Intolerable Cruelty
10:30 Midnight run
13:00 Charlie St.Cloud
15:01 The portrait of a Lady
17:30 Havana
20:00 Missing
22:00 Devil
23:30 Despicable me

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 13)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 16)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 3)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 13)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 1)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 16) (AP)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 13)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 13)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 4)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 1)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 17)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 14)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 14)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 2)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 16)
21:55 Zoom 29
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 18)
22:55 Zoom 30
23:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 6)
00:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, sez 2, ep 3)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 16)
02:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 18)
02:45 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 6)
03:30 Eli Stone
(sua, 2008, s, sez 2, ep 3)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Procesul de la N�rnberg
(sua, 1961, dr. ist., a-n) (12)
09:55 1981
(can., 2009, com.) (12)
11:35 15 minute
(ger., 2007, f. de scurt m.) (AP)
11:55 Stele deasupra orasului
(sua, 1995, drama) (12)
13:45 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s, sez 2, ep 37)
14:15 Celine si Julie se plimba cu barca
(fra., 1974, com.) (12)
17:25 Patch Adams - Un doctor trasnit
(sua, 1998, com.) (AP)
19:20 1981
(can., 2009, com.) (12)
21:00 Chipuri
(sua, 1968, drama, a-n) (15)
23:10 Cosmarul alb
(sua-can., 2009, polit.) (15)
00:50 Treme (sua, 2010, s, ep 9)
(12) - As vrea sa-i pese cuiva
01:50 Afacere de noapte
(sua, 1982, com.) (15)
03:35 Nu sunt Harry Jenson
(nz., 2009, thrill.) (15)
05:15 Doi straini
(engl., 2007, thrill.) (15)

HBO

06:00 Baaria
(it.-fra., 2009, drama) (12)
08:30 Premiile Academiei Europene
de Film 2010
10:05 Deasupra tuturor
(sua, 2009, f. anim.)
11:40 Filme si vedete
12:10 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.)
13:45 Papesa Ioana
(ger.-engl.-it., 2009, drama) (12)
16:05 500 de zile cu Summer
(sua, 2009, com. rom.)
17:40 Dulce-amarui
(thai.-sua, 2009, com. rom.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Carlitos are sansa vietii
(spa., 2008, avent.) (12)
21:50 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 2)
22:20 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 7, ep 3) (AP)
22:50 ingeri si demoni
(sua, 2008, thrill.) (12)
01:05 Castelul din nori s-a sfaramat
(sue.-dan.-ger., 2009, thrill.)
03:30 Povestea lui Pierre Woodman
(ung., f. doc.)
04:35 Strazi �ntunecate
(sua, 2008, drama) (15)

National Geographic

06:00 Ritual
Capete mici
07:00 Cesar si cainii
Aniversare episodul 100
08:00 Prinsi in fapt
Printre rechini
09:00 in obiectiv Casa Alba
(f. doc.)
10:00 Restrepo
Proiectul lui Sebastian Junger
11:00 Caracatita uriasa
(doc.)
12:00 Fotografii memorabile
Vanatorul de vulcani
13:00 Paradisuri terestre
Namib - tarmul fierbinte
14:00 in obiectiv Casa Alba
(f. doc.)
15:00 Mistere biblice
Vechiul Testament (s. doc.)
16:00 Prinsi in fapt
Pe taramul elefantilot
17:00 Glutonul
(f. doc.)
18:00 Penitenciar USA
(s. doc.) (12) - Fratia Ariana
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Argonaut si Patches
20:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
21:00 Evadare
(f. s. doc.) - Dennis Hope
22:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) -
23:00 Temnita grea
00:00 Evadare
Dennis Hope
01:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
02:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
03:00 Evadare
3:00
04:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Argonaut si Patches

ProCinema

07:45 Dansez pentru tine (reluare)
12:00 Teleshopping (recl.)
12:15 La Servici
(s. com., episodul 31) (AP)
12:45 La Servici
(s. com., episodul 32) (AP)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 26) (AP)
14:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 9, ep 22)
15:00 Tabara piratilor
(sua, 2007, actiune) (AP) (reluare)
17:00 Cu mainile curate
(rom., 1972, thrill.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 12)
20:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 2, ep 12)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., sez 10, ep 7) (AP)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., sez 10, ep 8) (AP)
22:00 Filmul de 10:
Afacerile sunt afaceri (can., 2008, mister)
00:00 Crime Time(15)
01:30 Afacerile sunt afaceri
(can., 2008, mister) (15) (reluare)
03:00 in slujba justitiei
(sua, 2006, s. politist, ep 12) (15)
03:45 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 2, ep 12)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis