Page 1 of 101 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1001

Thread: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ Dreambox

Peace Love Unity douros's Avatar
    Uploads
    21

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ Dreambox

Μιας και το άλλο θέμα έφτασε αισίως στα 1000 πόστ.......συνεχίζουμε εδώ
    Για ανάγνωση παλιών πόστ εδώ

Re: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ Dreambox

Εχω ενα μαιμουνι 800 με pli (9-2010) στο οποιο περναω keys με αυτο το τροπο: ftp και και αφου ανοιξω το var τοτε περναω εκει to file keys. Ολα μια χαρα αφου άμεσα τα κλειδια λειτουργουν. Οταν ομωσ κανω restart τον δεκτησ τοτε παυουν να λειτουργουν σαν να μην υπαρχουν στο var, ή υπαρχουν αλλα δεν τα βλεπει το cccam 2.2.1, δεν ξερω. Αυτο που ξερω ειναι οτι εχω κουραστει να περναω ξανα και ξανα το κλειδια. Ενας ευλογιμενοσ ασ μου πει ακριβωσ την διαδικασια η αν πρεπει κατι ακομη να προσθεσω στο κονφικ. Παρακαλω πολυ και ευχαριστώ για την οποια βοηθεια.

Senior Member
    Uploads
    0

fisika ta usb sta palia gemini ktlp prepi na energopiisis ta drivers

SATGEO τι εννοεις παλευα να βαλω USB ασυρματο WLAN κ ηταν νεκρο!\
    Δλδ επρεπε να ενεργοποιησω τα drvs?Πως γινεται αυτο;;;

Quote Originally Posted by zimpila View Post
    Εχω ενα μαιμουνι 800 με pli (9-2010) στο οποιο περναω keys με αυτο το τροπο: ftp και και αφου ανοιξω το var τοτε περναω εκει to file keys. Ολα μια χαρα αφου άμεσα τα κλειδια λειτουργουν. Οταν ομωσ κανω restart τον δεκτησ τοτε παυουν να λειτουργουν σαν να μην υπαρχουν στο var, ή υπαρχουν αλλα δεν τα βλεπει το cccam 2.2.1, δεν ξερω. Αυτο που ξερω ειναι οτι εχω κουραστει να περναω ξανα και ξανα το κλειδια. Ενας ευλογιμενοσ ασ μου πει ακριβωσ την διαδικασια η αν πρεπει κατι ακομη να προσθεσω στο κονφικ. Παρακαλω πολυ και ευχαριστώ για την οποια βοηθεια.
    Ρε παιδια πειτε κατι το εχω κανει πολεσ φορεσ το παραπανω ερωτημα εδω και κανενασ δεν απαντα. Δεν μπορει ολοκληρο forum κατι καποιοσ θα ξερει. Σας παρακαλω.

Contributing Member
    Uploads
    0

περασε ποιο μικρο cccam. το var ποσο% ειναι?

Member velociraptor's Avatar
    Uploads
    0

paides se ena dm 500s klono poia images einai katallila gia na min ton !@#$% k xreiastei meta jtag....????

Senior Member
    Uploads
    4
    Quote Originally Posted by velociraptor View Post
    paides se ena dm 500s klono poia images einai katallila gia na min ton !@#$% k xreiastei meta jtag....????
    ego toys bazo gemini 410

Quote Originally Posted by zimpila View Post
    Ρε παιδια πειτε κατι το εχω κανει πολεσ φορεσ το παραπανω ερωτημα εδω και κανενασ δεν απαντα. Δεν μπορει ολοκληρο forum κατι καποιοσ θα ξερει. Σας παρακαλω.
    mipos to lathos soy einai....
    ta keys mpenoyn sto var/keys
    oxi olo ton fakelo sto var....
    apla antikatastasi ton arxeion mesa ston fakelo keys

Senior Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by velociraptor View Post
    nabilo 0.8 se klonous.. poly stathero kai miden kollimata.. exw ena mixanaki me nabilo 0.8 kai mexri proxthes eixe 42meres uptime :)

Καλησπέρα σε όλους, Θα ήθελα την άποψη σας, θέλω να αγοράσω ένα dreambox που να έχει hdmi έξοδο.

Επίσης ιδανικά θα ήθελα να μπορεί να τρέξει τον μπλέ δράκο μου απευθείας χωρίς εξωτερικό reader.

Σε ποιο μοντέλο θα προτείνατε να πάω? ΕΠίσης σκέφτομαι να πάρω ένα κλώνο αντί για αυθεντικό, έχετε δοκιμάσει κάτι, ξέρετε απο που να αγοράσω? Ξέρετε πόσο έχει?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Φιλικα
    Dinos

VIP Member
    Uploads
    5
    @zimpila.........stin diadromi var/keys pernas mono ta arxeia kai na exoun dikaiomata(attribiute) 755.....prosoxi..min rixneis olo ton fakelo mesa....apo oti thimamai kai kapoia arxeia mpainoun sto var/scce.....tora oso gia to confing pou anafereis an xreiazete kammia allagi, den exei na kanei me keys to confing..einai gia alla pragmata(sindesi meso diktiou se se...r)...

ego exo parei edo ki ena mina ena klono 800ari...exei eksodo DVI se HDMI (to exei to kalodio mesa)mia xara paizei ta HD...den exo drako alla apo oti ksero to slot tou diavazei mia xara karta sta 6.0mhz...psaxnontas sto net tha vreis kai i timi tou einai sto eksoteriko apo 130euro+metaforika...edo mporei na ton vreis giro sta 200euro....

to dark star tou nabilo pou xrisimopoio se 500ari klono edo kai ena xrono den parousiase pote provlima...

Page 1 of 101 1236112651 ... LastLast