Results 1 to 4 of 4

Thread: Microbox II

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  08-10-2006
  Posts
  108
  Uploads
  1

  Post Microbox II

  Pershendetje te gjithve kam nje. MICROBOX 11 DHE DESHA NJE SOFT TE KESAJ DONGLE.
  NE QOFSE ME NDIHMON NJERI.DHE ME CFAR KABLLI FLASHOHET KY MICROBOX 2-3-2 APO NDONJE TJETER KABELL.

 2. #2
  VIP Member OVES12's Avatar
  Join Date
  16-06-2009
  Location
  Shqiponja
  Posts
  2,089
  Uploads
  1,124

  Re: Microbox 11

  Quote Originally Posted by gonxhe View Post
  Pershendetje te gjithve kam nje. MICROBOX 11 DHE DESHA NJE SOFT TE KESAJ DONGLE.
  NE QOFSE ME NDIHMON NJERI.DHE ME CFAR KABLLI FLASHOHET KY MICROBOX 2-3-2 APO NDONJE TJETER KABELL.
  per microbox i ke te gjitha <ketu>

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  08-10-2006
  Posts
  108
  Uploads
  1

  Microbox II

  Faliminderit qe me dhe linkun oves12 por emira ishe te me jepje
  nje zgjidhje pernull kabell ose si veprohet se un e kam per her te
  par.ose nga anetaret e forumit te me japi nje zgjidhje.se un e lidh me kabell
  2-3-2 dhe ndoshta e bej gabim.si veprohet ne kete mes..
  Faliminderiit forumit....

 4. #4
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Microbox II

  Quote Originally Posted by gonxhe View Post
  Faliminderit qe me dhe linkun oves12 por emira ishe te me jepje
  nje zgjidhje pernull kabell ose si veprohet se un e kam per her te
  par.ose nga anetaret e forumit te me japi nje zgjidhje.se un e lidh me kabell
  2-3-2 dhe ndoshta e bej gabim.si veprohet ne kete mes..
  Faliminderiit forumit....

  Ta spostova ketu pyetjen, dhe jo per cdo pyetje te hapesh nje teme te re. . .

Similar Threads

 1. Replies: 19
  Last Post: 29-11-2012, 23:23:13
 2. New original soft Microbox III UPDT 04.02.2011. with Loader Microbox III
  By messaid saadane in forum Microbox Firmware
  Replies: 2
  Last Post: 17-02-2012, 00:28:52
 3. New Microbox II to Microbox I Converter
  By OnePiece in forum Microbox
  Replies: 8
  Last Post: 24-08-2011, 21:23:38
 4. Replies: 4
  Last Post: 13-03-2011, 19:42:44
 5. New MicroBox II to MicroBox I convertor
  By messaid saadane in forum Microbox Firmware
  Replies: 2
  Last Post: 24-08-2010, 15:51:15

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •