Results 1 to 2 of 2

Thread: Fillimi i Card Sharing

 1. #1
  New Member
  Join Date
  04-01-2011
  Posts
  7
  Uploads
  0

  Fillimi i Card Sharing

  ndoshta kjo teme eshte e hapur edhe ma heret, me informoni nese po.. dhe ju kerkoj ndjes.

  Kisha lutur dike qe eshte ekspert i Card sharing qe mem tregu se si me fillu a po me qfar software, linux a po windows? cili eshte ma stabil dhe me i leht per te kriju ??

  tash lexova diqka rreth ClarkConnect me windows XP a eshte ajo qe edhe ju keni pervoja a po linux ubuntu ose debian ??


  kisha lut dike qe te me ndihmoj sa do pak.. ose ketu ose ne msg private..

  me te mira Shqipee e madhe :D

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Fillimi i Card Sharing

  Quote Originally Posted by visidk View Post
  ndoshta kjo teme eshte e hapur edhe ma heret, me informoni nese po.. dhe ju kerkoj ndjes.

  Kisha lutur dike qe eshte ekspert i Card sharing qe mem tregu se si me fillu a po me qfar software, linux a po windows? cili eshte ma stabil dhe me i leht per te kriju ??

  tash lexova diqka rreth ClarkConnect me windows XP a eshte ajo qe edhe ju keni pervoja a po linux ubuntu ose debian ??


  kisha lut dike qe te me ndihmoj sa do pak.. ose ketu ose ne msg private..

  me te mira Shqipee e madhe :D
  Ne fiilim behet prezantimi ketu pastaj behen pyetje. Dhe pasi te lexosh regulloren hap nje teme te re vetem nese nuk ka nje ekzistuese. Ne rastin tend ekziston nje teme diskutiome te pergjithsme mbi card sharing

  Tema mbyllet

Similar Threads

 1. Question Sky Uk card sharing using Sky box?
  By DazMundo in forum General Discussions: Cardsharing
  Replies: 1
  Last Post: 26-02-2010, 19:41:15
 2. Card Sharing
  By jasonv in forum General Discussions: Cardsharing
  Replies: 1
  Last Post: 06-11-2009, 07:53:57
 3. Free Card Sharing Packages ke Poso asfaleis iste me to card sharing
  By cyprussat in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 36
  Last Post: 18-07-2009, 06:20:36
 4. card sharing
  By braken in forum English (UK)
  Replies: 0
  Last Post: 18-07-2008, 23:24:12

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •