Digi TV Film: Program TV: 11-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:00 Despicable me
09:00 21 grams
11:01 Charlie St.Cloud
13:01 Intolerable Cruelty
15:00 Henry and June
17:31 Havana
20:00 Devil
21:30 Despicable me
23:30 Missing
01:31 Scott Pilgrim vs. the World
03:31 21 grams
05:33 Charlie St.Cloud

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 17
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 2)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 7)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 17)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 5)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 2)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 17)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 17)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 8)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 5)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 3)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 18)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 18)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 6)
21:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 2)
22:05 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 17)
23:15 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 10)
00:15 Eli Stone
(sua, 2008, s, sez 2, ep 7)
01:15 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 2)
02:15 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 17)
03:15 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 10)
04:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, sez 2, ep 7)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Micki si Maude
(sua, 1984, com.) (12)
08:55 Stele deasupra orasului
(sua, 1995, drama) (12)
10:45 Unul dintre noi?
(engl., 2007, f. de scurt m.) (AP)
11:00 1981
(can., 2009, com.) (12)
12:40 Oglinda
(iran., 1997, drama) (12)
14:15 E randul meu
(sua, 1980, drama) (12)
15:45 Vacanta pe raul salbatic
(sua, 1987, avent.) (AP)
17:15 sapte mese de biliard
(spa., 2007, drama) (12)
19:10 Stele deasupra orasului
(sua, 1995, drama) (12)
21:00 Bilele spatiale
(sua, 1987, com. SF) (15)
22:35 Calatorie spre paradis
(sua-col., 2008, drama) (15)
00:30 Ninja asasin
(sua-ger., 2009, act, col., a-n) (15)
02:10 O miscare gresita
(sua, 1991, thrill.) (15)
03:55 Copiii
(engl., 2008, horror) (15)
05:20 Turneul
(sua, 2009, drama) (15)

HBO

06:00 Chemarea naturii
(sua, 2009, com.) (12)
07:35 Pacostea
(fra., 2008, com.)
09:05 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.)
10:35 Carlitos are sansa vietii
(spa., 2008, avent.)
12:20 Chihuahua de Beverly Hills
(sua-mex., 2008, com.)
13:55 U2 in concert la Rose Bowl
14:55 Ce-o fi o fi...
(sua-fra., 2009, com. rom.)
16:30 Kapitalism - Reteta noastra secreta
(rom.-fra., 2010, f. doc.)
17:50 Caravana cinematografica
(rom.-ger., 2009, drama)
19:30 Filme si vedete
20:00 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, episodul 9)
21:00 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, episodul 10)
22:00 Fii pe faza si raporteaza
(sua, 2009, com.) (12)
23:30 ingeri si demoni
(sua, 2008, thrill.) (12)
01:30 Obsesia
(sua, 2009, thrill.) (15)
01:45 Infanteria stelara
(sua, 1997, f. SF de act.)
03:55 Notorious
(sua, 2009, dram. Bio.)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buster, Holli, Spike si Belle
08:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Smilodon
09:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
10:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
11:00 Regele soparlelor
(doc.)
12:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Ingropat de viu
13:00 Paradisuri terestre
Paradisuri terestre
14:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
15:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
16:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Arctodus
17:00 Focile din Skeleton
(f. doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Probleme in Columbia
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Molly, Jane si Genoa
20:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Yellowstone
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Willow si Bonnie Cesar si cainii
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sydney
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Midnight
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Willow si Bonnie
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sydney
02:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Willow si Bonnie
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sydney
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Molly, Jane si Genoa

ProCinema

07:45 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 3)
08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 29) (AP) (reluare)
09:45 La Servici
(s. com., ep 37) (AP) (reluare)
10:15 La Servici
(s. com., ep 38) (AP) (reluare)
10:45 Happy Hour (2007, divertisment)
12:00 Teleshopping (recl.)
12:15 La Servici
(s. com., ep 39) (AP)
12:45 La Servici
(s. com., ep 40) (AP)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 30) (AP)
14:30 Monk
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 15) (AP)
15:30 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 21)
17:00 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 5, ep 7)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 5, ep 8)
18:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., sez 10, ep 13) (AP)
18:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., sez 10, ep 14) (AP)
19:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 16) (AP)
20:00 Pacala (rom., 1974, com.) (12)
22:45 Rapire contra cronometru
(ven., 2005, actiune) (15)
00:00 Pacientul 14
(sua, 2004, thrill.) (12) (reluare)
00:30 Crime Time(15)
02:00 Rapire contra cronometru
(ven., 2005, actiune) (15)
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis