Digi TV Film: Program TV: 13-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:00 21 grams
08:02 Missing
10:01 Scott Pilgrim vs. the World
12:01 Devil
13:31 Charlie St.Cloud
15:31 Midnight run
18:00 Intolerable Cruelty
20:00 Despicable me
22:00 Henry and June
00:30 Scott Pilgrim vs. the World
02:30 Charlie St.Cloud
04:30 Havana

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 18)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, sez 7, ep 39)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 15)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 16)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 3, ep 6)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 9)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 10)
13:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., sez 1, ep 1)
13:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., sez 1, ep 2)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, sez 7, ep 39)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 2, ep 8)
16:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 18)
17:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 1, ep 4)
18:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 44)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 9)
20:00 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 11)
21:00 Cum ti-e scris
(sua, 1994, com. rom.)
23:05 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, sez 5, ep 27)
00:40 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 9)
01:40 Cum ti-e scris
(sua, 1994, com. rom.)
03:35 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, sez 5, ep 27)
05:10 Promo

Cinemax

07:00 Om la apa!
(sua, 2008, com.) (15)
08:35 Celine ti Julie se plimba cu barca
(fra., 1974, com.) (12)
11:45 15 minute
(ger., 2007, f. de scurt m.) (AP)
12:05 Bun venit acasa, Roscoe Jenkins!
(sua, 2008, com.) (12)
13:55 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
15:35 Inainte de razboi
(sua, 1971, drama) (15)
17:05 Om la apa!
(sua, 2008, com.) (15)
18:40 Viata pentru muzica
(sua, 1995, drama) (15)
21:00 Paturi nefacute
(engl., 2009, com.) (12)
22:35 Spanzurati-i!
(sua, 1968, west.) (15)
00:30 Cotmarul alb
(sua-can., 2009, polit.) (15)
02:10 Iubette-ma la greu!
(ger.-sua, 2001, drama) (15)
03:55 Metoda Bannen
(sua, 2010, act. com.) (15)
05:30 Treme (12)
(sua, 2010, s, ep 10) - O sa-mi iau zborul

HBO

06:00 Singur acasa 2:
Pierdut in New York (sua, 1992, com.)
08:00 Astro Boy
(hongk.-sua-jap., 2009, f. anim.)
09:35 Un politist cu explozie
intrziata (sua, 1988, com.)
11:05 Papesa Ioana
(ger.-engl.-it., 2009, drama)
13:25 scoala de rock
(sua-ger., 2003, com.) (AP)
15:15 Domnul Nimeni
(can.-belg.-fra., 2009, drama)
17:50 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.)
20:00 Totul despre Steve
(sua, 2009, com.) (12)
21:40 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, ep 9)
22:35 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, ep 10)
23:40 Portretul luptatorului la tinerete
(rom., 2010, drama)
02:20 Legea tacerii
(sua, 2000, polit.) (12)
04:15 Justitiarul: Zona de război
(sua-can.-ger., 2008, actiune)

National Geographic

06:00 Masini britanice
Anii 50
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Willow si Bonnie
08:00 Conflict in Kruger
(doc.)
09:00 Hipopotami in pericol
(f. doc.)
10:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche
11:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sydney
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Miles, Maxie si Booker
14:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Rapitori
15:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Invadatori
16:00 Auschwitz
Fotografii din iad (sua, 2008, f. doc.)
17:00 Arma secreta a lui Hitler
18:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
19:00 Marea evadare
Stalag Luft III (f. doc.)
20:00 Ghid de calatorie in cosmos
Neptun si Uranus (f. doc.)
21:00 Primele 24 de ore
(f. doc.)
22:00 Impact
(f. doc.) Impact
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tunguska
00:00 Primele 24 de ore
(f. doc.)
01:00 Impact
(f. doc.) 2:00
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tunguska
03:00 Ghid de calatorie in cosmos
Neptun si Uranus (f. doc.)
04:00 Primele 24 de ore
(f. doc.)
05:00 Impact
(f. doc.)

ProCinema

09:15 Descopera Romania
(2004, ep 4) (reluare)
09:45 Entertainment News
(sez 5, ep 18) (12) (reluare)
10:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 8)
11:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., ep 3)
11:45 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 5, ep 9)
12:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 6)
12:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 7)
12:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
13:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
13:30 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., ep 4) (12)
14:30 Insula comorii
(engl.-can., 1999, avent.) (AP) (reluare)
16:30 Lumea PRO CINEMA
17:00 Reggaeton: Ritmuri de foc
(sua, 2007, f. muz.) (AP)
19:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., ep 5) (12)
20:00 Ultimul cartus
(rom., 1973, actiune) (AP)
22:00 Pe urmele lui Marylin Monroe
(sua, 1993, drama) (12)
00:30 Ultimul asasin
(can., 2008, polit.) (15)
01:45 Pe urmele lui Marylin Monroe
(sua, 1993, drama) (12)
03:15 Ultimul asasin
(can., 2008, polit.) (15) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis