Digi TV Film: Program TV: 14-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:01 Midnight run
09:30 Devil
11:00 The portrait of a Lady
13:30 Despicable me
15:30 Henry and June
18:00 Charlie St.Cloud
20:00 21 grams
22:00 Scott Pilgrim vs. the World
00:01 Havana
02:32 Missing
04:31 Devil

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act.,sez 1, ep 18)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s,sez 4, ep 3)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s,sez 1, ep 8)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s,sez 4, ep 18)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert.,sez 2, ep 6)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s,sez 4, ep 3)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act.,sez 1, ep 18)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s,sez 4, ep 18)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s,sez 1, ep 9)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert.,sez 2, ep 6)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s,sez 4, ep 4)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act.,sez 1, ep 19)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s,sez 4, ep 19)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert.,sez 2, ep 7)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist,sez 3, ep 17)
21:55 Zoom 26
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist,sez 5, ep 19)
22:55 Zoom 27
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist,sez 2, ep 1)
00:00 Eli Stone
(sua, 2008, s,sez 2, ep 8)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist,sez 3, ep 17)
02:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist,sez 5, ep 19)
02:45 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist,sez 2, ep 1)
03:30 Eli Stone
(sua, 2008, s,sez 2, ep 8)
04:30 Promo

Cinemax
07:00 Viata pentru muzica
(sua, 1995, drama) (15)
09:20 Pe aripile curajului
(sua-fra., 1995, avent.) (12)
10:00 Inainte de razboi
(sua, 1971, drama) (15)
11:40 Mama e la coafor
(can., 2008, drama) (12)
13:15 Sapte mese de biliard
(spa., 2007, drama) (12
15:10 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
16:45 Baietii din viata mea
(sua, 2001, com.) (12)
18:55 Capitolul doi
(sua, 1979, com.) (AP)
21:00 O femeie dominata
(sua, 1974, drama) (15)
23:25 Viteza vietii
(sua, 2007, drama) (12)
00:50 Treme (12)
(sua, 2010, s, ep 10) - O sa-mi iau zborul
02:15 Ultima ispita a lui Iisus
(sua, 1988, drama) (18)
04:55 Ferma mortii
(ger.-elv., 2009, polit.) (15)

HBO

06:00 Lectii de ciocolata
(it., 2007, com.) (12)
07:40 Domnul Nimeni
(can.-belg.-fra., 2009, drama) (15)
10:10 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.)
12:20 Lord
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
12:45 Totul despre Steve
(sua, 2009, com.) (12)
14:25 Felicia, �nainte de toate
(rom.-cro., 2009, drama) (12)
16:25 Afurisitul de telefon
(sua-ger., 2000, com.) (AP)
18:00 Dragonball: Evolutia
(sua, 2009, f. fantas.act.)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Usuraticul
(sua-ger., 2001, com.) (12)
21:55 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 7, ep 4) (AP)
23:00 Van Wilder: Primul an de facultate
(sua, 2009, com.)
00:40 Marea mahmureala
(sua, 2009, com.) (15)
02:20 La un pas de moarte
(sua, 2009, polit.) (18)
03:50 Mandrie si glorie
(sua, 2008, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Marea evadare
Stalag Luft III (f. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Molly, Jane si Genoa
08:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Arctodus
09:00 Primele 24 de ore
(f. doc.)
10:00 Impact
(f. doc.)
11:00 Focile din Skeleton
(f. doc.)
12:00 Am vazut moartea
(s. doc.) - Decapitat
13:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Yellowstone
14:00 Primele 24 de ore
(f. doc.)
15:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Templierii
16:00 Pradatori preistorici
Megalodon
17:00 Cimpanzei ca noi
(f. doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Expresul de la miezul noptii
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Wilshire si Butch
20:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Canyonlands
21:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sase din Pittsburgh
22:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Urmarirea
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Irakul lui Saddam
01:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Urmarirea
02:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Canyonlands
03:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sase din Pittsburgh
04:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Urmarirea
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Wilshire si Butch

ProCinema

07:45 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., episodul 5) (12)
08:45 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sezonul 5, ep 10)
09:15 Tabara piratilor
(sua, 2007, actiune) (AP)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 31) (AP)
12:30 Teleshopping (recl.)
12:45 La Servici
(s. com., ep 41) (AP)
13:15 La Servici
(s. com., ep 42) (AP)
14:00 Crime time(15)
15:00 Reggaeton: Ritmuri de foc
(sua, 2007, f. muz.) (AP) (reluare)
17:00 Ultimul cartus
(rom., 1973, actiune) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 1) (AP)
19:30 La Bloc (ep 2)
20:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 2, ep 14)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., sez 10, ep 15)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., sez 10, ep 16)
22:00 Legea pumnului
(sua-filip., 1993, actiune) (15)
23:45 Crime Time(15) (reluare)
01:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
01:30 Revizie tehnica
__________________
elvis