Digi TV Film: Program TV: 18-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:31 Intolerable Cruelty
08:31 Havana
11:00 Devil
12:30 Despicable me
14:02 Missing
16:02 Charlie St.Cloud
18:00 Scott Pilgrim vs. the World
20:00 Midnight run
22:30 The portrait of a Lady
01:00 Henry and June
03:30 Despicable me
05:31 Devil

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 22)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 7)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 12)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 2)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 10)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 7)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 22)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 2)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 13)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 10)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 8)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 1)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 3)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 11)
21:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 3)
22:05 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 18)
23:20 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 5)
00:20 Eli Stone
(sua, 2008, s, sez 2, ep 12)
01:20 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 3)
02:20 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 18)
03:20 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 5)
04:05 Eli Stone
(sua, 2008, s, sez 2, ep 12)
05:05 Promo

Cinemax

07:00 Prima primavera
(bulg.-ung.-engl., 2008, drama) (12)
08:30 Bun venit acasa,
Roscoe Jenkins! (sua, 2008, com.) (12)
10:25 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s, sez 2, ep 39)
10:55 Ahile si broasca testoasa
(jap., 2008, com.) (AP)
12:55 Inmormantarea sefului
(chi.-hongk., 2001, com.) (AP)
14:35 Procesul de la N�rnberg
(sua, 1961, dr. ist., a-n) (12)
17:30 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
19:05 Bun venit acasa,
Roscoe Jenkins! (sua, 2008, com.)
21:00 Marea si dragostea
(jap., 2002, dr. romantic.) (15)
23:00 Termen-limita
(sua, 2009, thrill.) (15)
00:25 Atentie la aparat!
(sua, 2002, polit.) (15)
02:10 Pistolarii
(dan., 2007, act. com.) (15)
03:45 Muntele blestemat
(chi., 2007, drama)
05:30 Cartea mortilor
(sua, 1981, horror) (15)

HBO

06:00 Taci si sapa
(sua, 2003, f. avent.fam.)
07:55 Deasupra tuturor
(sua, 2009, f. anim.)
11:15 Amelia
(sua-can., 2009, dram. Bio.) (12)
13:05 Concert Paul McCartney:
Buna seara, New York
14:10 Astro Boy
(hongk.-sua-jap., 2009, f. anim.)
15:45 Julie si Julia
(sua, 2009, drama) (12)
17:50 in furtuna
(engl.-sua, 2009, dr. ist.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, ep 11) (15)
21:00 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, ep 12) (15)
22:00 The Onion
(sua, 2008, com.) (15)
23:30 Barbati care urasc femeile
(sue.-dan.-ger., 2009, thrill.)
02:00 Petrecerea burlacilor:
Ultima tentatie (sua, 2008, com.)
03:40 Mitul frumusetii albe:
Trupul (engl., 2009, f. doc.)
04:30 Sex si minciuni
(sua, 2008, dram. Bio.) (15)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Etosha
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Dasher, Riley si Fosse
08:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Hyaenodon
09:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
10:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pestele-ferastrau
11:00 Japonia salbatica
(doc.)
12:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.) - De la Roma la Tobruk
13:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
14:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
15:00 Mormantul lui Irod
(sua, 2008, doc.)
16:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - sarpe suprem
17:00 Babuinii aurii
(doc.)
18:00 Mafia
(f. s. doc.) - Raspandire mondiala
19:00 Cesar si cainii
Cesar si cainii
20:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Un baiat, un caine si un doctor
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Patrupede disperate
23:00 Mafia
(f. s. doc.) - Marea tradare
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Un baiat, un caine si un doctor
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Patrupede disperate
02:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Kamchatka
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Un baiat, un caine si un doctor
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Patrupede disperate
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

07:45 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 7)
08:45 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 8)
09:45 La Servici
(s. com., ep 47) (AP) (reluare)
10:15 La Servici
(s. com., ep 48) (AP) (reluare)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:00 Teleshopping (recl.)
12:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 35) (AP)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:30 La Bloc (ep 7) (AP) (reluare)
14:15 La Servici (s. com., ep 49) (AP)
14:45 La Servici (s. com., ep 50) (AP)
15:30 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 9)
16:30 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 10)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 1, ep 4)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 3) (AP) (reluare)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 4) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 9) (AP)
19:30 La Bloc (ep 10)
20:00 Balul de sambata seara
(rom., 1968, com., a-n) (AP)
22:15 Nasii din Tokyo
(jap., 2003, f. anim.) (12)
00:15 Crime Time(15)
01:30 Nasii din Tokyo
(jap., 2003, f. anim.) (12) (reluare)
03:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis