Digi TV Film: Program TV: 19-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:00 The portrait of a Lady
09:30 Scott Pilgrim vs. the World
11:30 Midnight run
14:01 Charlie St.Cloud
16:00 Intolerable Cruelty
18:00 Despicable me
20:00 Devil
21:30 Missing
23:30 21 grams
01:31 Intolerable Cruelty
03:30 Scott Pilgrim vs. the World
05:30 Midnight run

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 1)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, sez 7, ep 40)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 17)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 18)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 3, ep 7)
12:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 11)
12:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 12)
13:05 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., sez 1, ep 3)
13:35 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., sez 1, ep 4)
14:05 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, sez 7, ep 40)
15:05 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 2, ep 9)
16:05 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 1)
17:05 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 1, ep 5)
18:05 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 45)
19:15 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 10)
20:10 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 19)
21:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 5)
22:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 6)
23:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 17)
00:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 2, ep 13)
01:25 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 19)
02:20 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 5)
03:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 6)
04:00 Promo

Cinemax

07:00 Cronometrul
(sua, 2009, com. rom.) (AP)
08:40 Marele Santini
(sua, 1979, drama) (15)
10:35 Vantul prin salcii
(engl., 1996, f. avent.fam.) (AP)
12:00 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
12:30 Amurg (sua, 1988, act. com.)
(12)
14:15 Drumurile vietii
(sua, 2003, drama) (12)
16:15 Mama e la coafor
(can., 2008, drama) (12)
17:50 E randul meu (sua, 1980, drama)
(12)
19:20 Cronometrul
(sua, 2009, com. rom.)
21:00 Jocuri murdare
(sua, 2008, dr. romantic.)
22:55 Doi oameni perfecti
(sua, 1999, drama) (15)
00:45 Prada usoara (nor., 2006, horror)
(18)
02:20 Prada usoara 2
(nor., 2008, horror) (15)
03:50 Noaptea din fata ochilor
(ger., 2008, drama)
05:25 Ultimul cantec de leagan
(sua, 2008, drama) (15

HBO

06:00 Singur acasa 3
(sua, 1997, com.)
07:45 Carlitos are sansa vietii
(spa., 2008, avent.)
09:30 Lord
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
09:55 Vacanta la comun
(ger.-sua, 2000, com. rom.)
11:25 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 6) (12)
11:50 Secretul celor sapte vulcani
(nz., 2009, avent.) (12)
13:20 Marele Buck Howard
(sua, 2008, com.) (12)
14:50 Din nou la 17 ani
(sua, 2009, com.) (12)
16:35 Totul despre Steve
(sua, 2009, com.) (12)
18:15 Scooby-Doo! Abracadabra-Doo
(sua, 2010, f. de fam.)
19:35 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 7) (12)
20:00 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., sezonul 2, ep 4) (15)
20:30 Anturaj
(sua, 2004, s, sezonul 7, ep 5) (AP)
21:00 The Runaways
(sua, 2010, dram. Bio.) (15)
22:50 Bruno
(sua, 2009, com.)
00:10 Fata care s-a jucat cu focul
(sue.-dan.-ger., 2009, polit.)
02:20 Trupul lui Jennifer
(sua, 2009, horror)
04:00 La un pas de moarte
(sua, 2009, polit.)
05:30 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Kamchatka
07:00 Megauzine
(s. doc.) - Heineken
08:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
09:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pestele-ferastrau
10:00 Megauzine
(s. doc.) - Masina de pompieri
11:00 Ingineri
(s. doc.) - Burj Al Arab
12:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sase din Pittsburgh
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tunguska
14:00 Facocerul
(f. doc.)
15:00 Regina hiena
(f. doc.)
16:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Air Ontario 1363
17:00 Dezastre in ae
(f. s. doc.) - Air Inter 148
18:00 Inginerie exploziva
(s. doc.) - Stadionul
19:00 Masini britanice
Anii '60
20:00 Britania demult
Ice Age
21:00 Granita
(s. doc.) - Coruptia
22:00 Nat Geo Amazing
(2010, f. s. doc., episodul 10)
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sase din Pittsburgh
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Moartea
01:00 Britania demult
Ice Age
02:00 Granita
(s. doc.) - Coruptia
03:00 Nat Geo Amazing
(2010, f. s. doc., episodul 10)
04:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sase din Pittsburgh
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Moartea

ProCinema

08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 35) (AP) (reluare)
09:00 La Servici
(s. com., ep 49) (AP) (reluare)
09:30 La Servici
(s. com., ep 50) (AP) (reluare)
10:00 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 9)
11:00 La Bloc (ep 9) (AP) (reluare)
11:30 La Bloc (ep 10) (AP) (reluare)
12:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
12:30 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
12:45 Descopera Romania
(2004, ep 5)
13:15 Balul de sambata seara
(rom., 1968, com., a-n) (AP)
15:30 Entertainment News
(sez 5, ep 18)
16:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 9)
17:00 Shrek 2
(sua, 2004, f. anim.) (AP)
19:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., ep 6)
20:00 Everest
(can., 2007, actiune) (12)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
Film artistic: Dragoste si fum
00:30 Suspinul sarpelui negru
(sua, 2006, dr. romantic., col., a-n)
02:30 Everest
(can., 2007, actiune) (12) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (rel
__________________
elvis