Page 1 of 101 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1002

Thread: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

 1. #1
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Pershendetje te Nderuar Antare!

  Sipas porosise te administratorit qendror ketej e tutje s'lejohen mė temat e hapura qe kane mbi 1000 postime dhe duhen mbyllur.

  Per kete arsye po i rihap te reja ato qe do te mbyll sepse kane kaluar 1000 postimet.

  Jeni te lire te vizitoni keto tema edhe pse jane te mbyllura.

  Per me shume te vazhdojme diskutimet tek temat e reja te njejta!

  Lexim/ndihme te mbare gjithe antareve dhe stafit!

 2. #2
  Senior Member M-P's Avatar
  Join Date
  25-12-2010
  Location
  München
  Posts
  566
  Uploads
  5

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  pershendetje
  a ka njeri nje program qe starsat x 50 ultra *pa usb te hape RAI
  edhe pse e konvertova ne golden interstar programin e 4 korrik 2007 nuk e merr

 3. #3
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Quote Originally Posted by M-P View Post
  pershendetje
  a ka njeri nje program qe starsat x 50 ultra *pa usb te hape RAI
  edhe pse e konvertova ne golden interstar programin e 4 korrik 2007 nuk e merr

  Nuk i kam provuar...
  Provoje dhe na thuaj

 4. #4
  VIP Member OVES12's Avatar
  Join Date
  16-06-2009
  Location
  Shqiponja
  Posts
  2,089
  Uploads
  1,124

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  New update for star sat 1400D et1200D normal and super .. 2011.03.22
  Polsat new code for today

 5. #5
  VIP Member OVES12's Avatar
  Join Date
  16-06-2009
  Location
  Shqiponja
  Posts
  2,089
  Uploads
  1,124

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Übersetzung von Englisch nach Albanisch


  software Pronėsisė pėr njė pajisje premium Starsat 1000hd

  Software gjigant Starsat 1000HD PREMIUM

  Ndryshuar kanalet dhe programi i saktė dhe zhvillimit formal tė tė dhėnave servers

  Kėto programe janė origjinal dhe tė tėrhequr nga serveri i kompanisė

  Programi i kanaleve Modifikimi, kanalet Drag njė file nga pajisja dhe redaktoj atė si
  ju uroj dhe pastaj tė kalojė njė Disk Flash

  Shkarko attachments

  Hedda dhe programin zyrtar pėr kėtė pajisje pėr tė vėnė servers tė dhėnave

  Shkarko skedarin dytė


  Proprietary software for a device Starsat 1000hd premium

  Software giant Starsat 1000HD PREMIUM

  Modified channels and the correct program and formal development of data servers

  These programs are original and drawn from the company server

  Modification program channels, channels Drag a file from the device and edit it as you wish and then pass a Flash Disk

  Download attachments

  Hedda and the official program for this device to put data servers

  Download the second file
  Attached Files Attached Files

 6. #6
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  pershendetje kush me ndihmon me nje program per echolink 5050IR CI super mundesisht bashke me loader po kerkoj ketu ne forum por e kam te veshtire nuk po gjej dote.FALEMINDERIT

 7. #7
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  GJETA nje sw ishte i prillit 2009, sw ishte i tille,< ali dvbs 29B dvr ci> por ishte i vjeter me ndihmoni me ndonje sw me te ri per bulsat dhe per biss.

 8. #8
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Quote Originally Posted by efenberg View Post
  pershendetje kush me ndihmon me nje program per echolink 5050IR CI super mundesisht bashke me loader po kerkoj ketu ne forum por e kam te veshtire nuk po gjej dote.FALEMINDERIT
  Futu KETU

  Shkruan EL-5050 2Ci super eshte i dates 24.01.2010

 9. #9
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  DURRESI rrofsh, kisha dhe nje pyetje mos eshte i serise GAMMA ky aparat se kam frike mos bej ndonje gabim.

 10. #10
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Quote Originally Posted by efenberg View Post
  DURRESI rrofsh, kisha dhe nje pyetje mos eshte i serise GAMMA ky aparat se kam frike mos bej ndonje gabim.
  Pa merak => Firmware GAMMA (Ali 3329B DVR) Series

Page 1 of 101 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. Old STARSAT - Echolink - Golden Interstar
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 20-03-2011, 13:39:51
 2. Old Mbyllur-Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU
  By denipavla in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1754
  Last Post: 10-05-2010, 21:36:23
 3. Question golden interstar
  By ciscoba in forum French / Franēais
  Replies: 2
  Last Post: 10-07-2008, 19:09:09
 4. starsat or interstar golden?
  By hassan2006 in forum Golden Interstar
  Replies: 1
  Last Post: 27-02-2007, 21:12:19
 5. Golden Interstar
  By roxy90 in forum Golden Interstar
  Replies: 9
  Last Post: 25-08-2006, 01:01:56

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •