Digi TV Film: Program TV: 21-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:30 Despicable me
08:30 Henry and June
11:02 Charlie St.Cloud
13:00 Scott Pilgrim vs. the World
15:00 Havana
17:31 Midnight run
20:01 Intolerable Cruelty
22:00 Devil
23:31 Despicable me

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 1)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 8)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 13)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 3)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 11)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 8)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 1)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 3)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 14)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 9)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 2)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 4)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 12)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 18)
21:55 Zoom 33
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 20)
22:55 Zoom 23
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 6)
00:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, sez 2, ep 13)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 18)
02:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 20)
02:45 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 6)
03:30 Eli Stone
(sua, 2008, s, sez 2, ep 13)
04:30 Promo

Cinemax

06:30 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s, sez 2, ep 39)
07:00 Micul Nikita
(sua, 1989, thrill. act.) (AP)
08:35 Suflete inghetate (sua, 2009, com.)
(12)
10:15 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s, sez 2, ep 40)
10:45 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
12:15 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.)
13:50 Malacara si misterul bastonului
din stejar (spa., 2008, f. anim)
14:10 California poker (sua, 1974, com.)
(15)
15:55 Rubin si Ed (engl., 1991, com.)
(12)
17:20 Fotograf de nunta
(sue., 2009, com. rom.) (12)
19:10 Desigur.... poate ca....
(sua-engl.-fra., 2008, com. rom.)
21:00 Asasinarea unui agent de pariuri
(sua, 1976, drama) (12)
22:50 Frumusete ( aus., 2009, drama)
(15)
00:30 Cappadocia
(sua-mex., 2007, s, ep 1) (AP)
01:40 Lymelife (sua, 2008, com.) (12)
03:20 Dublura (sua, 1984, thrill.) (15)
05:15 Blestemul (engl., 2009, horror)
(18)

HBO

06:00 O noapte la muzeu 2
(sua-can., 2009, act. com.) (12)
07:45 Aminteste-ti de mine
(sua, 2010, dr. romantic.) (12)
09:35 Singur acasa (sua, 1990, com.) (12)
11:15 Singur acasa 2: Pierdut in New York
(sua, 1992, com.) (12)
13:15 Da!
(ger., 2008, com. rom.) (AP)
14:55 Medalia de onoare
(ger.-rom., 2009, drama) (12)
16:40 U2 in concert la Rose Bowl
17:45 Ce-o fi cu sotii Morgan?
(sua, 2009, com. rom.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Hellboy (sua, 2004, actiune) (12)
22:00 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 4) (15)
22:30 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 7, ep 5) (AP)
23:00 Fii pe faza si raporteaza
(sua, 2009, com.) (12)
00:25 Povesti de Halloween
(can.-sua, 2008, comedie-horror) (15)
01:50 The Onion
(sua, 2008, com.) (15)
03:20 Infanteria stelara
(sua, 1997, f. SF de act.) (12)
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Cataclisme
Tsunami
07:00 Cesar si cainii
Fondue, Chip, Hope, Joy-Joy si Elmer
08:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - sarpe suprem
09:00 Real
Zombi
10:00 Tabu
Moartea
11:00 Babuinii aurii
(doc.)
12:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.)
13:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
14:00 Real
Zombi
15:00 Culise
Turneul comorilor lui Tutankhamon
16:00 Turneul comorilor lui Tutankhamon
(f. s. doc.)
17:00 Superfelinele din Kalahari
(f. s. doc.)
18:00 Mafia
(f. s. doc.) - Marea tradare
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bella, Big Boy si Gracie
20:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
21:00 Droguri
Heroina (f. doc.) (AP)
22:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
23:00 Mafia
(f. s. doc.) - Care Mafie
00:00 Droguri
Heroina (f. doc.)
01:00 Politia din Alaska
Forta polara
02:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
03:00 Droguri
Heroina (f. doc.) (AP)
04:00 Politia din Alaska
Forta polara
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bella

ProCinema

07:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 8) (reluare)
08:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., ep 4) (reluare)
09:30 O-la-la
(2008, divertisment) (reluare)
10:45 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 5, ep 5)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 36) (AP)
12:30 Teleshopping (recl.)
12:45 La Servici
(s. com., ep 51) (AP)
13:15 La Servici
(s. com., ep 52) (AP)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
15:00 Un catel in cupele europene
(sua, 2004, f. de fam.) (AP) (reluare)
16:45 Un comisar acuza
(rom., 1973, thrill.) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 11) (AP)
19:30 La Bloc (ep 12)
20:00 Serii fara limite: Disparuti fara
urma (sua, 2002, s. politist, sez 2, ep 16)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 1) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 2) (AP)
22:00 Filmul de 10: Teoria uciderii
(sua, 2009, horror) (15)
00:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15) (reluare)
01:00 Teoria uciderii
(sua, 2009, horror) (15) (reluare)
02:30 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 2, ep 16)
03:15 Lumea PRO CINEMA
03:45 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis