Digi TV Film: Program TV: 23-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:01 Intolerable Cruelty
08:00 Scott Pilgrim vs. the World
10:00 Despicable me
12:00 Charlie St.Cloud
14:00 Devil
15:30 Missing
17:30 Midnight run
20:00 Despicable me
22:00 Havana
00:30 The portrait of a Lady
03:01 Charlie St.Cloud
05:00 Scott Pilgrim vs. the World

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 3)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 10)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 15)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 5)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 13)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 10)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 3)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 5)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 16)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 13)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 11)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 4)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 6)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 14)
21:00 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 3)
21:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 4)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 2)
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 8)
00:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 1, ep 2)
01:00 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 3)
01:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 4)
02:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 2)
02:45 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 8)
03:30 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 1, ep 2)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Bilele spatiale (sua, 1987, com. SF)
(15)
08:35 Marchiza von O
(RFG-fra., 1976, drama) (12)
10:15 Sotia calatorului in timp
(sua, 2009, dr. romantic.) (AP)
13:30 Zidul lui Adam (can., 2008, drama)
(12)
15:00 Higglety Pigglety Pop!
(can., 2010, f. anim. de scurt m.)
15:25 Fara limite (sua, 1998, dram. Bio.)
(12)
17:20 Amurg (sua, 1988, act. com.) (12)
19:05 Sapte mese de biliard
(spa., 2007, drama) (12)
21:00 Departe de casa (sua, 1988, drama)
(12)
22:45 Turneul (sua, 2009, drama) (15)
00:25 Marea si dragostea
(jap., 2002, dr. romantic.) (15)
02:25 15 minute
(ger., 2007, f. de scurt m.) (AP)
02:45 Atentie la aparat!
(sua, 2002, polit.) (15)
04:30 Spanzurati-i!
(sua, 1968, west.) (15

HBO

06:00 in furtuna
(engl.-sua, 2009, dr. ist.) (12)
07:40 10 chestii nu-mi plac la tine
(sua, 1999, com.) (12)
09:20 Temple Grandin
(sua, 2010, dram. Bio.) (12)
11:10 scoala de rock
(sua-ger., 2003, com.) (AP)
13:00 Deasupra tuturor
(sua, 2009, f. anim.)
14:35 Preotul Spanley
(nz.-engl., 2008, com.) (12)
16:15 Razboiul mintii
(sua, 2009, S.F.) (15)
18:05 Marele Buck Howard
(sua, 2008, com.) (12)
19:35 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., episodul 7) (12)
20:00 Marti, dupa Craciun
(rom., 2010, drama) (15)
21:40 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, episodul 11) (15)
22:40 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, episodul 12) (15)
23:45 Surogate
(sua, 2009, S.F.) (12)
01:15 Strazi intunecate
(sua, 2008, drama) (15)
02:40 Marea mahmureala
(sua, 2009, com.) (15)
04:20 Marti, dupa Craciun
(rom., 2010, drama) (15)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Georgia de Sud
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Woody, Wally si Kane
08:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Ultimii crocodili
09:00 Megauzine
(s. doc.) - Lego
10:00 (s. doc.) - Lego
(s. doc.) - Shinkansen Ingineri
11:00 Secretele balenelor cu cocoasa
(f. doc.)
12:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.) - in inima Kenyei
13:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Georgia de Sud
14:00 Megauzine
(s. doc.) - Lego
15:00 N�remberg
Procesul lui Hermann Goering (engl., f. doc.)
16:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Cine musca mai tare?
17:00 Misiune
Vidrele uriase
18:00 Mafia
(f. s. doc.) - Nasii
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Skyler, Cassie si Tori
20:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Templul tigrilor
21:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
22:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Midway
23:00 Cod Rosu
Criza de coasta (f. doc.)
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
01:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Midway
02:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
03:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
04:00 Generali in razboi
Generali in razboi
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Skyler, Cassie si Tori

ProCinema

09:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 37) (AP) (reluare)
10:00 La Servici
(s. com., ep 53) (AP) (reluare)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:00 Teleshopping (recl.)
12:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:30 La Bloc (ep 13)
(AP) (reluare)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
15:00 La Bloc (ep 5) (AP)
15:15 La Bloc (ep 6) (AP)
15:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 38) (AP)
16:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
16:30 Entertainment News
(sez 5, ep 19) (reluare)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 1, ep 7)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 7) (AP) (reluare)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 8) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 15) (AP)
19:30 La Bloc (ep 16)
20:00 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 8) (AP)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 9) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 10) (AP)
22:00 Filmul de 10: Sora Betty
(sua, 2000, com.) (15)
00:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
01:00 Sora Betty
(sua, 2000, com.) (15) (reluare)
02:30 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 8) (AP) (reluare)
03:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:45 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis