Digi TV Film: Program TV: 24-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:02 Havana
09:31 Henry and June
12:00 Devil
13:31 Despicable me
15:31 Midnight run
18:01 Charlie St.Cloud
20:02 Missing
22:01 Scott Pilgrim vs. the Wo

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 4)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 11)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 16)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 6)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 14)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 11)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 4)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 6)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 17)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 14)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 12)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 5)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 7)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 15)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 7)
21:55 Zoom 27
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 8)
22:55 Zoom 28
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 9)
00:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 1, ep 3)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 7)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 8)
02:45 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 9)
03:30 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 1, ep 3)
04:30 Promo

Cinemax

06:25 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
07:00 Sapte mese de biliard
(spa., 2007, drama) (12)
08:55 Fara limite
(sua, 1998, dram. Bio.) (12)
10:50 Procesul de la N�rnberg
(sua, 1961, dr. ist., a-n) (12)
13:45 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
14:10 Cronometrul
(sua, 2009, com. rom.) (AP)
15:50 Celine si Julie se plimba cu barca
(fra., 1974, com.) (12)
19:00 Drumurile vietii
(sua, 2003, drama) (12)
21:00 Fantomele fostelor iubite
(sua, 2009, com.) (12)
23:00 Cappadocia
(sua-mex., 2007, s, episodul 2) (AP)
00:20 Hedwig and The Angry Inch
(sua, 2001, dr. muz.) (15)
01:50 Muntele blestemat
(chi., 2007, drama) (15)
03:30 Iubeste-ma la greu!
(ger.-sua, 2001, drama) (15)
05:15 Afacere de noapte
(sua, 1982, com.) (15)

HBO

06:00 Preotul Spanley
(nz.-engl., 2008, com.) (12)
07:40 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., episodul 7) (12)
08:05 Razboiul mintii
(sua, 2009, S.F.) (15)
09:55 Caviar
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
10:15 Marele Buck Howard
(sua, 2008, com.) (12)
11:45 Singur acasa 3
(sua, 1997, com.) (12)
13:30 Lectii de ciocolata
(it., 2007, com.) (12)
15:10 Papesa Ioana
(ger.-engl.-it., 2009, drama) (12)
17:30 Baaria
(it.-fra., 2009, drama)
20:00 Departe de casa
(sua, 2009, f. doc.) (15)
21:30 Doi baieti si multe fete
(sua, 2009, com.) (12)
23:00 La un pas de moarte
(sua, 2009, polit.) (18)
00:35 Justitiarul: Zona de razboi
(sua-can.-ger., 2008, actiune) (18)
02:20 The Runaways
(sua, 2010, dram. Bio.)
04:05 Obsesia
(sua, 2009, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
Templul tigrilor - Bandhavgarh
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Skyler, Cassie si Tori
08:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Cine musca mai tare?
09:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
10:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Midway
11:00 Misiune
Vidrele uriase
12:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.)
13:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
14:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
15:00 Nuremberg
Procesul lui Hermann Goering
16:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Crocodilul de Nil
17:00 Secretul Norvegiei
(doc.)
18:00 Cod Rosu
Criza de coasta (f. doc.)
19:00 Criza de coasta (f. doc.)
(s. doc.) - Dexter si Nasir
20:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Amazon
21:00 Marile migratii
stiinta (f. doc.)
22:00 Noaptea leilor
(doc.)
23:00 Cod Rosu
Taifun (f. doc.)
01:00 Noaptea leilor
(doc.)
02:00 Viata pe fluviu
f. s. doc.) - Amazon
03:00 Marile migratii
stiinta (f. doc.)
04:00 Noaptea leilor
(doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Dexter si Nasir

ProCinema

08:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) (reluare)
09:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 39) (AP) (reluare)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:00 Teleshopping (recl.)
12:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:30 La Bloc
(ep 15) (AP) (reluare)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
15:00 La Bloc (ep 16) (AP) (reluare)
15:30 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 1)
16:30 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 2)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 1, ep 8)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 9) (AP) (reluare)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 10) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 17) (AP)
19:30 La Bloc (ep 18)
20:00 Serii fara limite: Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 9) (AP) - Ultimul episod
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 11) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 12) (AP)
22:00 Suspinul sarpelui negru
(sua, 2006, dr. romantic., col., a-n)
00:15 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15) (reluare)
01:15 Suspinul sarpelui negru
(sua, 2006, dr. romantic., col., a-n) (15)
03:15 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 9) (AP) (reluare)
03:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:00 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis