Digi TV Film: Program TV: 25-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:00 Intolerable Cruelty
10:00 Missing
12:00 Scott Pilgrim vs. the World
14:00 Charlie St.Cloud
16:00 Devil
17:30 The portrait of a Lady
20:01 Despicable me
22:01 Havana
00:30 Scott Pilgrim vs. the World
02:30 Charlie St.Cloud
04:30 Midnight run

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 5)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 17)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 7)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 15)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 12)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 5)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 7)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 18)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 15)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 13)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 6)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 8)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 16)
21:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 4)
22:05 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 19)
23:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 10)
00:15 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 1, ep 4)
01:15 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 4)
02:15 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 19)
03:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 10)
04:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 1, ep 4)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Drumurile vietii
(sua, 2003, drama) (12)
09:00 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
10:40 Fantomele fostelor iubite
(sua, 2009, com.) (12)
12:20 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s, sez 2, ep 38)
12:50 Micul Nikita
(sua, 1989, thrill. act.) (AP)
14:25 Inainte de razboi
(sua, 1971, drama) (15)
15:55 Mama e la coafor
(can., 2008, drama) (12)
17:30 Chipuri
(sua, 1968, drama, a-n) (15)
19:35 Vantul prin salcii
(engl., 1996, f. avent.fam.) (AP)
21:00 Pretul libertatii
(sua-engl., 1998, drama) (12)
22:55 Paturi nefacute
(engl., 2009, com.) (12)
00:30 Mostenire fatala
(sua, 2007, polit.) (15)
02:15 Efect de domino
(sua, 2007, drama) (12)
03:40 Curtea inchisorii mele
(spa., 2008, drama) (15)
05:15 Noaptea din fata ochilor
(ger., 2008, drama) (12)

HBO

06:00 Lectii de ciocolata
(it., 2007, com.) (12)
07:40 Papesa Ioana
(ger.-engl.-it., 2009, drama) (12)
10:00 Baaria
(it.-fra., 2009, drama) (12)
12:35 Lumea vazuta de Ion B.
(rom., 2009, f. doc.) (15)
13:40 Hellboy
(sua, 2004, actiune) (12)
15:40 Alice in tara Minunilor
(sua, 2010, f. SF) (12)
17:30 Felicia, inainte de toate
(rom.-cro., 2009, drama) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 in ritm de dans
(sua, 2009, act. com.) (15)
21:25 Stand-Up Cafe
(2008, s. com.) (15)
22:00 Spartacus: Zeii arenei
(sua, 2011, s, episodul 1) (AP)
23:05 Un ghem de minciuni
(sua, 2008, drama) (15)
01:10 Mandrie si glorie
(sua, 2008, polit.) (15)
03:20 Miss Martie
(sua, 2009, com.) (15)
04:50 Povestea lui Pierre Woodman
(ung., f. doc.) (18)

National Geographic

06:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Amazon
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Dasher, Riley si Fosse
08:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Crocodilul de Nil
09:00 Marile migratii
stiinta (f. doc.)
10:00 Noaptea leilor
(doc.)
11:00 Secretul Norvegiei
(doc.)
12:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.)
13:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Amazon
14:00 Marile migratii
stiinta (f. doc.)
15:00 Real
(s. doc.) - Exorcism
16:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.)
17:00 Vulpea hollywoodiana
(doc.)
18:00 Cod Rosu
Taifun (f. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Calvin, Rudy si Milo
20:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Gange
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tigger si Dan
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cobar si Chase
23:00 Cod Rosu
Oil Jockeys (f. doc.)
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tigger si Dan
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cobar si Chase
02:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Gange
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tigger si Dan
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cobar si Chase
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Calvin, Rudy si Milo

ProCinema

07:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) (reluare)
08:45 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 6, ep 1)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:00 Teleshopping (recl.)
12:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:30 La Bloc (ep 17) (AP) (reluare)
14:00 La Bloc
(ep 18) (AP) (reluare)
14:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 40) (AP)
16:30 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 6, ep 4) (AP)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 1, ep 9)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 11) (AP) (reluare)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 12) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 19) (AP)
19:30 La Bloc (ep 20) (AP)
20:00 Asta seara dansam in familie
(rom., 1972, com.) (12)
22:15 Vindecatorul(15)
Horror, SUA, Mexic, 2005
00:15 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
01:15 Vindecatorul(15) (reluare)
03:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis