Digi TV Film: Program TV: 28-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la caban

Digi Premium

06:00 Scott Pilgrim vs. the World
08:00 21 grams
10:02 Midnight run
12:30 The portrait of a Lady
15:01 Henry and June
17:31 Havana
20:00 Charlie St.Cloud
22:00 Devil
23:30 Scott Pilgrim vs. the World
01:30 Havana
04:01 Devil
05:30 Midnight run

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 6)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 13)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 18)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 8)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 16)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 13)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 6)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 8)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 19)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 16)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 14)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 7)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 9)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 17)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 19)
21:55 Zoom 29
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 21)
22:55 Zoom 30
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 11)
00:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 1, ep 5)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 19)
02:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 21)
02:45 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 11)
03:30 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 1, ep 5)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Oglinda (12)
(iran., 1997, drama)
08:35 Drumurile vietii (12)
(sua, 2003, drama)
10:35 Micki si Maude (12)
(sua, 1984, com.)
12:30 Prima primavera (12)
(bulg.-ung.-engl., 2008, drama)
14:00 Marele Santini (15)
(sua, 1979, drama)
15:50 E randul meu (12)
(sua, 1980, drama)
17:20 Drumurile vietii (12)
(sua, 2003, drama)
19:20 Inmormantarea sefului
(chi.-hongk., 2001, com.) (AP)
21:00 In seara premierei (12)
(sua, 1977, drama)
23:20 Lol (fra., 2008, com.) (12)
01:00 Cappadocia (AP)
(sua-mex., 2007, s, episodul 2)
02:20 Termen-limita (15)
(sua, 2009, thrill.)
03:45 Departe de casa (12)
(sua, 1988, drama)
05:30 Joc periculos 4 (15)
(sua, 2010, polit.)

HBO

06:00 Curierul
(fra.-sua, 2002, actiune) (12)
07:30 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.) (12)
09:00 Scooby-Doo! Abracadabra-Doo
(sua, 2010, f. de fam.)
10:15 Alvin si veveritele 2
(sua, 2009, f. de fam.)
11:45 Avatar
(sua, 2009, S.F.) (12)
14:25 Celine: in ochii lumii
(can., 2010, f. doc.)
16:30 G-Force: Salvatorii planetei
(sua, 2009, f. avent.fam.)
18:00 Flirt la 40 de ani
(sua, 2008, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Portretul luptatorului la tinerete
(rom., 2010, drama) (15)
22:40 Medalia de onoare
(ger.-rom., 2009, drama) (12)
00:25 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 5) (15)
00:55 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 7, ep 6) (AP)
01:25 Petrecerea burlacilor:
Ultima tentatie (sua, 2008, com.) (15)
03:05 Sex si minciuni
(sua, 2008, dram. Bio.) (15)
04:30 Surogate
(sua, 2009, S.F.) (12)

National Geographic

06:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Sani Pass
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Calvin, Rudy si Milo
08:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - serpi de temut
09:00 Bio-impact
Jungla (doc.)
10:00 Bio-impact
Savana (doc.)
11:00 Vulpea hollywoodiana
(doc.)
12:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.)
13:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Gange
14:00 Bio-impact
Jungla (doc.)
15:00 Real
(s. doc.) - Stigmata
16:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Cine musca mai tare
17:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Porcul african
18:00 Cod Rosu
Oil Jockeys (f. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Titan, Candy si Bella
20:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Nil
21:00 Droguri
Metamfetamina (f. doc.)
22:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Se trage
23:00 Cod Rosu
(s. doc.) - Pericol toxic
00:00 Droguri
Metamfetamina (f. doc.)
01:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Se trage
02:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Nil
03:00 Droguri
Metamfetamina (f. doc.)
04:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Se trage
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Titan, Candy si

ProCinema

08:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., ep 5) (reluare)
08:30 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., ep 9) (12)
09:30 O-la-la
(2008, divertisment) (reluare)
10:45 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 5, ep 10)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 41) (AP)
12:30 Teleshopping (recl.)
12:45 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
Zoom in 10 (divertisment) (AP)
13:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
16:45 Revansa
(rom., 1978, actiune) (AP) (reluare)
19:00 Gala premiilor Gopo
23:00 Cu ochii-n 3
(sua, 2004, drama) (15)
01:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
02:00 Cu ochii-n 3
(sua, 2004, drama) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA
04:00 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis