Results 1 to 5 of 5

Thread: frekuenca

 1. #1

  frekuenca

  Kam nje dekoder satelitore tf3200ir dhe dua te shikoj kanale turke desha te di ndonje frekuence per ti pa per ket dekoder se frekuencat qe ishin ne disa faqe interneti nuk funksiononin flm

 2. #2
  Banned
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Vlore
  Posts
  661
  Uploads
  0

  Re: frekuenca

  Quote Originally Posted by DOREL META View Post
  Kam nje dekoder satelitore tf3200ir dhe dua te shikoj kanale turke desha te di ndonje frekuence per ti pa per ket dekoder se frekuencat qe ishin ne disa faqe interneti nuk funksiononin flm
  Ne sitin KINGOFSAT.net ,sateliti Turksat 42 est ke gjithe frekuencat dhe te gjitha funksionojne

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  05-10-2010
  Posts
  253
  Uploads
  0

  Re: frekuenca

  Pershendetje
  Duhe patjeter kabull i ri dhe koke re hd

 4. #4
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Re: frekuenca

  cfar koke HD mer amon,
  ska nevoj per koke te re por sic e tha balili ketu merri
  Code:
  http://de.kingofsat.net/sat-turksat2a.php

 5. #5
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: frekuenca

  Quote Originally Posted by emtoni View Post
  Pershendetje
  Duhe patjeter kabull i ri dhe koke re hd
  kablli i ri te duhet kur te eshte demtuar i vjetri, ndersa koke LNB e re per HD nuk te duhet

  po vendin ku jeton se turk sat 42 grade ne lindje nuk del kudo ti me te njejtin sac, ne cfare vendi jeton qe te them madhesine e sacit qe te duhet per turksat

Similar Threads

 1. Teleclub (Swiss cable) frekuenca??
  By demoned in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 09-04-2010, 15:13:31
 2. ndihme me duhen disa frekuenca
  By vorribomsi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 24-12-2009, 15:00:07
 3. Dy frekuenca tek AB3 5W
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 10-05-2009, 19:14:03

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •