Digi TV Film: Program TV: 01-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:30 Charlie St.Cloud
09:31 The portrait of a Lady
12:00 Devil
13:31 Scott Pilgrim vs. the World
15:31 Midnight run
18:01 21 grams
20:02 Havana
22:31 Charlie St.Cloud
00:31 Devil
02:01 Missing
04:00 Havana

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 10)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 17)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 22)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 12)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 20)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 17)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 10)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 12)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 23)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 20)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 18)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 11)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 13)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 21)
21:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 5)
22:05 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 20) (
23:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 15)
00:15 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 1, ep 9)
01:15 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 5)
02:15 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 20)
03:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 15)
04:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 1, ep 9)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Capitolul doi (AP)
(sua, 1979, com.)
09:05 Prietenia (12)
(can., 2008, drama)
10:50 Erou de Bollywood (15)
(hol., 2009, drama)
12:10 Totul pluteste (12)
(sue., 2008, com.)
13:50 Inmormantarea sefului
(chi.-hongk., 2001, com.) (AP)
15:30 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.) (15)
17:20 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
18:55 Capitolul doi (AP)
(sua, 1979, com.)
21:00 Puscasi marini (12)
(ger.-sua, 2005, drama)
23:00 Caravaggio (15)
(engl., 1986, drama)
00:30 Arta razboiului III: Razbunarea
(sua, 2009, thrill. act.) (15)
02:05 Odata cu ploaia (15)
(fra.-hongk.-irl., 2008, thrill.)
03:55 Hotii de motoare (AP)
(spa., 2008, f. de scurt m.)
04:20 Pentru cativa dolari in plus
(it.-spa.-RFG, 1965, west.) (12)

HBO

06:00 O iubire fara sfarsit
(sua, 1998, drama) (12)
07:55 Furtuna de foc
(sua, 2008, drama) (12)
09:55 Casnicia
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
11:25 Familia Addams
(sua, 1991, com.) (12)
13:05 Concert Pink: Funhouse
14:10 Sta sa ploua cu chiftele
(sua, 2009, f. anim.)
15:40 Povesti de adormit copiii
(sua, 2008, com.)
17:20 Star Trek
(sua, 2009, S.F.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Appaloosa
(sua, 2008, drama) (15)
22:00 Spartacus: Zeii arenei
(sua, 2011, s, ep 2) (AP)
23:00 Cazul 39
(sua, 2008, horror) (15)
00:50 inselatoria
(sua, 2008, drama) (15)
02:35 Otis
(sua, 2008, thrill.) (15)
04:15 Surori de sange
(sua, 2009, horror) (15)

National Geographic

06:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Mississippi
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Hope, Chloe si Sam
08:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Calmarul urias
09:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Marele alb
10:00 Gorila
(doc.)
11:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Raul Iordan
12:00 Promisiunea
Beijing si mai departe (f. doc.)
12:30 Promisiunea
Inima Chinei (f. doc.)
13:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Mississippi
14:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Marele alb
15:00 Real
(s. doc.) - Ultimul preistoric
16:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - tiparul electric
17:00 Viata cu feline
(doc.)
18:00 Cod Rosu
(s. doc.) - Operatiunea The Haven
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Probleme in Vegas
20:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Ambuscada
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tillie si Leo
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Lola, Bebe si Sadie
23:00 Cod Rosu
Taifun (f. doc.)
00:00 Cesar si caini
(s. doc.) -tillie si leo
01:00 Cesar si caini
lola bebe si sadie
02:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Ambuscada
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Lola, Bebe si Sadie
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Probleme in Vegas

ProCinema

07:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) (reluare)
08:45 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 5)
09:45 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 5, ep 6)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:00 Teleshopping (recl.)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:30 La Bloc
(ep 25) (AP) (reluare)
14:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP)
15:00 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 6, ep 7)
16:00 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 6, ep 8)
17:00 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 1)
17:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 17) (AP) (reluare)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 18) (AP) (reluare)
18:30 Best of Gopo
19:00 La Bloc (ep 27) (AP)
19:30 La Bloc (ep 28)
20:00 La portile pamantului
(rom., 1966, com., a-n) (AP)
22:00 Imperiul lupilor
(fra., 2005, actiune) (15)
00:30 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
01:30 Imperiul lupilor
(fra., 2005, actiune) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis