Digi TV Film: Program TV: 03-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:00 21 grams
08:01 Intolerable Cruelty
10:01 The portrait of a Lady
12:30 Scott Pilgrim vs. the World
14:30 Charlie St.Cloud
16:31 Missing
18:30 Devil
20:00 Henry and June
22:31 Havana
01:00 Scott Pilgrim vs. the World
03:01 21 grams
05:02 Devil

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 6)
08:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., sez 2, ep 5)
09:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 7)
10:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 8)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 3, ep 12)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 21)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 22)
13:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., sez 1, ep 13)
13:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., sez 1, ep 14)
14:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., sez 2, ep 5)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 2, ep 14)
16:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 6)
17:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 1, ep 10)
18:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 50)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep
20:00 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 14)
21:00 A fost odata in Mexic - Desperado 2
(sua, 2003, actiune)
23:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 2)
00:05 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 20)
01:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 12)
02:15 A fost odata in Mexic - Desperado 2
(sua, 2003, actiune)
03:50 No information

Cinemax

07:00 Baietii din viata mea
(sua, 2001, com.) (12)
09:10 Higglety Pigglety Pop!
(can., 2010, f. anim. de scurt m.)
09:35 Bilele spatiale (15)
(sua, 1987, com. SF)
11:10 Mama copilului meu
(sua, 2008, com.) (12)
12:45 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
13:15 Acasa (AP)
(elv.-fra.-belg., 2008, drama)
14:50 Barbatul care il iubea pe Yngve
(nor., 2008, drama) (15)
16:25 Pasararul din Alcatraz
(sua, 1962, drama, a-n) (15)
18:50 Baietii din viata mea
(sua, 2001, com.) (12)
21:00 Printul lacrimilor (15)
(hongk.-taiv., 2009, drama)
23:10 Iubeste-ma la greu! (15)
(ger.-sua, 2001, drama)
00:55 Mystery Train (15)
(sua-jap., 1989, act. com.)
02:50 Bronson (15)
(engl., 2009, dram. Bio.)
04:20 Harrison Montgomery
(sua, 2008, drama) (15)
05:55 Cappadocia (AP)
(sua-mex., 2007, s, episodul 3)

HBO

06:00 Trecutul lui Mary
(engl., 2007, drama) (15)
07:45 Kit Kittredge: O fetita americana
(sua-can., 2008, drama)
09:25 Recompensa cu bucluc
(sua, 2010, com.) (12)
11:15 Trupa
(sua, 2009, com.) (12)
13:05 Vechi tovarasi
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
14:35 Harry Potter si Printul Semipur
(engl.-sua, 2008, avent.) (12)
17:05 in deriva
(rom., 2010, s. drama, ep 6, 7, 8, 9, 10) (12)
19:30 Avatar - Cum a fost creata Pandora
(sua, 2010, f. doc.)
20:00 Din Raiul meu
(sua-engl.-nz., 2009, drama) (15)
22:15 Max Payne
(sua, 2008, actiune) (15)
00:00 Spartacus: Zeii arenei
(sua, 2011, s, ep 2) (AP)
01:00 Ultimul dans
(sua, 1996, drama) (12)
02:45 Din Raiul meu
(sua-engl.-nz., 2009, drama) (15)
05:00 Viata e grozava
(pol., 2009, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim
sua-engl., 2008, s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tillie si Leo
08:00 Hogzilla
Marele porc (f. doc.)
09:00 Rechinul ciocan
(f. doc.)
10:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Cometele
11:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Se trage!
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Lola, Bebe si Sadie
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Seven, Sara si Madeliene
14:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Captura speciala
15:00 Dinozauri polari
(f. doc.)
16:00 Eclipsa
(doc.)
17:00 Sfarsitul Universului
(f. doc.)
18:00 Supercontinent
Sfarsit de Eden (f. doc.)
19:00 Supercontinent
Soarta omului (f. doc.) 3
20:00 Megauzine
(s. doc.) - Bugatti
21:00 Clanul mangustelor
(doc.)
22:00 infruntarea gigantilor arctici
(doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pamantul fara Luna
00:00 Clanul mangustelor
(doc.)
01:00 infruntarea gigantilor arctici
(doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pamantul fara Luna
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Bugatti
04:00 Clanul mangustelor
(doc.)
05:00 infruntarea gigantilor arctici
(doc.)

ProCinema

08:00 Entertainment News
(sez 5, ep 21) (reluare)
09:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 11)
09:30 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., ep 6)
10:00 Descopera Romania
(2004) (reluare)
10:30 ACASa in bucatarie
(divertisment) (reluare)
11:30 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 6, ep 8)
12:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
13:30 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
13:45 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., ep 10) (12)
14:45 Ursul ploar 2: insula misterioasa
(ger., 2005, f. anim., col., a-n)
16:30 Lumea PRO CINEMA
17:00 Infernul alb
(sua, 2002, f. de cat.) (AP)
19:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., ep 11)
20:00 Duelul
(rom., 1981, thrill., a-n) (AP)
22:15 Dracula 3: Mostenirea
(sua, 2005, horror) (15)
00:15 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., ep 11)
01:15 Dracula 3: Mostenirea
(sua, 2005, horror) (15) (reluare)
02:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:15 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis