Results 1 to 2 of 2

Thread: Dreambox 500 HD original Ndime

 1. #1

  Dreambox 500 HD original Ndime

  Shoke mire dita te gjithve kame nje pro sote mora nje dream 500hd
  problemi ashte `me kabell HDMI delte figura por nuk kisha zanin ne menun ndrova kete shkova menu sistem ndrrova scart nar HDMI kurse tashe nuke kame ase figure e ase zanin dhe nuk punone ma ka ndonjeri naje mendime pershendetje

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Dreambox 500 HD original Ndime

  Mos hap teme te re kur per kete aparat eshte nje teme ketu, se nuk te pergjigjet kush ketu, problemin shkruaje atje...

  http://www.satsupreme.com/showthread...ft-etj./page62

  Tema Mbyllet !!!

Similar Threads

 1. Info Original and clone Dreambox (comparative )
  By Cyb3rc0m in forum Dreambox Information and Tutorials
  Replies: 0
  Last Post: 19-07-2010, 18:21:10
 2. Dreambox και original Sky Italy
  By asat21 in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 0
  Last Post: 07-05-2009, 15:18:38
 3. Cartao Original em DreamBox 7020
  By sol39 in forum Portuguese / PortuguÍs
  Replies: 6
  Last Post: 05-02-2007, 07:53:42
 4. mosc ou cartao original na dreambox
  By junior69 in forum Portuguese / PortuguÍs
  Replies: 3
  Last Post: 28-07-2006, 16:07:13
 5. original card rom 110 on dreambox camd3
  By snot in forum Dreambox
  Replies: 0
  Last Post: 04-07-2006, 15:09:51

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •