Digi TV Film: Program TV: 05-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:01 Midnight run
08:31 Missing
10:30 Intolerable Cruelty
12:31 Scott Pilgrim vs. the World
14:31 Devil
16:01 Intolerable Cruelty
18:01 Charlie St.Cloud
20:01 The portrait of a Lady
22:30 Henry and June
01:00 Havana
03:31 Devil
05:01 Scott Pilgrim vs. the World

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 12)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 19)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 1)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 14)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 22)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 19)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 12)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 14)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 2)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 22)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 20)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 13)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 15)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 23)
21:00 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 15)
21:44 Zoom 36
22:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 24)
22:41 Zoom 37
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 17)
00:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 1, ep 11)
01:00 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 15)
02:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 24)
02:45 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 17)
03:30 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 1, ep 11)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Cercul (iran., 2000, drama) (12)
08:35 Podul din nord (12)
(fra., 1981, com.)
10:40 Jocuri murdare (12)
(sua, 2008, dr. romantic.)
12:40 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
14:15 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
16:00 Dragoste la Cairo (12)
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
17:30 Prietenia (can., 2008, drama) (12)
19:10 Oameni si soareci
(sua, 1992, drama)
21:00 Spargerea (sua, 1979, com.) (12)
22:40 O femeie dominata (15)
(sua, 1974, drama)
01:05 Treme (12)
(sua, 2010, s, episodul 2) Baietii de pe front
02:05 Viteza vietii
(sua, 2007, drama) (12)
03:30 In orice clipa
(ger., 2008, drama)
05:15 Prietenii lui Peter (12)
(engl., 1992, drama)

HBO

06:00 Spargatorii
(sua, 2008, act. com.) (12)
07:25 Celalalt Dumas
(fra., 2010, dram. Bio.) (12)
09:10 Star Trek: Primul Contact
(sua, 1996, actiune) (12)
11:00 Filme si vedete
11:25 La posta 1
(engl., 2010, com.) (12)
13:00 La posta 2
(engl., 2010, com.) (12)
14:30 Singur acasa
(sua, 1990, com.) (12)
16:15 Alvin si veveritele 2
(sua, 2009, f. de fam.)
20:00 Casa Buddenbrook
(ger., 2008, drama) (12)
21:35 Charlie Bartlett
(sua, 2007, com.) (15)
23:15 Urzeala tronurilor
- avanpremiera(18)
23:30 The Runaways
(sua, 2010, dram. Bio.) (15)
01:15 Stuart: O viata spusa invers
(engl., 2007, drama) (15)
02:50 Numele jocului: Fotbal
(engl.-sua, 2009, dram. Bio.) (15)
04:25 Casa Buddenbrook
(ger., 2008, drama) (12)

National Geographic

06:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Otrava
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tobi si Riley
08:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Viteza ucide
09:00 Droguri
Cocaina
10:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Chef de primavara
11:00 Pestele-cu-spada
12:00 Promisiunea
in umbra lui Gingis (f. doc.)
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Baja California
14:00 Droguri
Cocaina
15:00 Real
(s. doc.) - Viaţa pe Marte
16:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Vestul salbatic
17:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
18:00 Cod Rosu
Furtuna de foc (f. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cricket, Hemingway si Rigby
20:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Pasari de prada
21:00 Megauzine
(s. doc.) - Dodge Viper
22:00 Ingineri
(s. doc.) - Muzeul Guggenheim
23:00 Cod Rosu
(s. doc.) - Operaţiunea New Flame
00:00 Megauzine
(s. doc.) - Dodge Viper
01:00 Ingineri
(s. doc.) - Muzeul Guggenheim
02:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Pasari de prada
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Dodge Viper
04:00 Ingineri
(s. doc.) - Muzeul Guggenheim
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cricket, Hemingway si Rigby

ProCinema

08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 46) (AP) (reluare)
09:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) (reluare)
10:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:15 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 47) (AP)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 ACASa in bucatarie
(divertisment)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15) (reluare)
15:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
16:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
16:15 La Bloc (ep 29) (AP) (reluare)
16:45 La Bloc (ep 30) (AP) (reluare)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 1, ep 3)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 19) (AP) (reluare)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 20) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 31) (AP)
19:30 La Bloc (ep 32)
20:00 Serii fara limite: Disparuti fara
urma (sua, 2002, s. politist, sez 2, ep 20)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 21) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 22) (AP)
22:00 Cadere libera
(sua, 2000, actiune) (15)
00:15 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15) (reluare)
01:15 Cadere libera
(sua, 2000, actiune) (15) (reluare)
03:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 2, ep 20) (12)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:15 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis