Digi TV Film: Program TV: 07-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:00 The portrait of a Lady
09:31 Missing
11:30 Devil
13:00 Scott Pilgrim vs. the World
15:00 Henry and June
17:31 Midnight run
20:02 Intolerable Cruelty
22:00 Charlie St.Cloud

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 14)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 21)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 3)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 16)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 24)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep21)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep14)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 16)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 4)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 24)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 22)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 15)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 17)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 25)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 11)
21:42 Zoom 39
22:00 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep1)
22:44 Zoom 40
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 19)
00:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 1, ep 13)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 11)
02:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 1)
02:45 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 19)
03:35 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 1, ep 13)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Virus distrugator (12)
(sua, 1995, thrill.)
08:45 Drumul spre casa (12)
(1999, dr. romantic.)
10:15 In arsita noptii (AP)
(sua, 1967, drama)
12:05 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.) (15)
13:55 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
14:20 Totul pluteste (12)
(sue., 2008, com.)
16:00 Mama copilului meu (12)
(sua, 2008, com.)
17:35 Drumul spre casa (12)
(1999, dr. romantic.)
19:05 La ceai cu Mussolini (12)
(it.-engl., 1999, drama)
21:00 In arsita noptii (AP)
(sua, 1967, drama) (AP)
23:00 Cappadocia (AP)
(sua-mex., 2007, s, episodul 4)
00:05 Persoana disparuta (12)
(sua, 2009, drama)
01:40 Treme (sua, 2010, s, episodul 4)
(12) - Canal Street
02:40 Orfana (15)
(sua-can., 2009, thrill.)
04:40 Casa dragostei (12)
(fin., 2009, com.)

HBO

06:00 Hachiko: Povestea unui caine
(sua-engl., 2009, f. de fam.) (12)
07:30 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 9) (12)
07:55 Casnicia
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
09:25 Razboiul mireselor
(sua, 2009, com. rom.)
10:55 O femeie face cariera
(sua, 1988, com.) (12)
12:45 Piatra fermecata
(sua-earabeu, 2009, com. de fam.)
14:15 Singur acasa 3
(sua, 1997, com.) (12)
15:55 Scooby-Doo! Abracadabra-Doo
(sua, 2010, f. de fam.)
17:15 Un numar
(sua-engl., 2008, drama) (12)
18:30 De Craciun nu stam acasa
(sua, 2008, com.)
20:00 Victoria
(rom., 2010, f. doc.) (12)
21:00 inselatoria
(sua, 2008, drama) (15)
22:50 Appaloosa
(sua, 2008, drama) (15)
00:45 Otis
(sua, 2008, thrill.) (15)
02:25 Ultimul dans
(sua, 1996, drama) (12)
04:10 inselatoria
(sua, 2008, drama) (15)

National Geographic

06:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Rechinul
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bacchus si Jody
08:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Crocodili in criza
09:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
10:00 (s. doc.) - Vanatoarea
(f. doc.) - Singapore
11:00 Striker
(f. doc.)
12:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Italia
13:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Rechinul
14:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
15:00 Real
(s. doc.) - Regele Arthur
16:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Din nou la pitoni
17:00 in cautarea dragonilor
(doc.)
18:00 in situatie critica
(s. doc.) - SAS in jungla
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Stanley, Shoven si Leo
20:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Pisicile
21:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Ursul polar
22:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Invazia
23:00 in situatie critica
(s. doc.)
00:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Ursul polar
01:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Invazia
02:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Pisicile
03:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Ursul polar
04:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Invazia
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Stanley, Shoven si Leo

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 48) (AP) (reluare)
08:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP)
09:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 49) (AP)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:00 Teleshopping (recl.)
12:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:30 La Bloc (ep 33) (AP) (reluare)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
15:00 La Bloc (ep 34) (AP) (reluare)
15:30 Rochia alba de dantela
(rom., 1989, drama) (AP)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 5)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 23) (AP) (reluare)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 24) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 35) (AP)
19:30 La Bloc (ep 36)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 3, ep 4)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 1) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 2) (AP)
22:00 Drumuri de fier
(can.-chi., 2008, avent.) (15)
00:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
01:00 Drumuri de fier
(can.-chi., 2008, avent.) (15) (reluare)
02:30 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 3, ep 4)
03:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis