Digi TV Film: Program TV: 10-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:02 Havana
08:30 Intolerable Cruelty
10:31 The portrait of a Lady
13:00 Midnight run
15:31 Charlie St.Cloud
17:31 Henry and June
20:00 Devil
21:30 Scott Pilgrim vs. the World
23:31 Missing
01:31 Midnight run
04:01 Charlie St.Cloud

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 8)
08:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., sez 2, ep 7)
09:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 11)
10:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 12)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 4, ep 1)
12:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 25)
12:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 1)
13:05 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 1)
14:05 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., sez 2, ep 7)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 2, ep 16)
16:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 8)
17:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 2)
18:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 52)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 13)
20:00 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 15)
21:00 Lunetistul 3
(sua, 2004, actiune)
22:45 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 3)
23:50 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 21)
01:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 13)
02:10 Lunetistul 3
(sua, 2004, actiune)
03:55 Promo

Cinemax

07:00 Informatorul! (sua, 2009, com.) (12)
08:50 Reinette si Mirabelle au patru
aventuri (fra., 1987, com.) (12)
10:25 Incredibilul Hulk (AP)
(sua, 2008, f. fantas.act.)
12:15 Rubin si Ed (12)
(engl., 1991, com.)
13:40 Fructul oprit (15)
(fin.-sue., 2009, drama)
15:20 Febra nuntii in Campobello
(it.-ger., 2009, com.) (12)
16:55 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
17:25 Pe lacul auriu
(sua, 1981, drama) (18)
19:10 Informatorul! (12)
(sua, 2009, com.)
21:00 Zgomotul celor din jur
(fra., 2008, dr. romantic.) (12)
22:45 Razboiul lui Charlie Wilson
(sua, 2007, com.) (15)
00:25 Exorcistul (sua, 1973, horror) (15)
02:25 Exorcistul 2: Ereticul
(sua, 1977, horror) (15)
04:20 Am fost aici (15)
(eston-fin.-taiv., 2008, drama)
05:55 Cappadocia (AP)
(sua-mex., 2007, s, episodul 4)

HBO

06:00 Bebelusi geniali
(sua, 1999, com. de fam.) (AP)
07:35 Printesa si broscoiul
(sua, 2009, f. anim.)
09:10 Fantomele fostelor iubite
(sua, 2009, com.) (12)
10:50 Cele doua fete ale dragostei
(sua, 1996, com. rom.) (12)
12:55 O poveste de Craciun
(sua, 2009, f. anim.) (AP)
14:30 Transformers: Razbunarea
celor invinsi (sua, 2009, f. SF de act.)
17:00 in deriva
(rom., ep 16,17,18,19,20,21) (12)
20:00 Cartea lui Eli
(sua, 2010, actiune) (15)
22:00 Politisti in Brooklyn
(sua, 2009, polit.) (15)
00:10 Spartacus: Zeii arenei
(sua, 2011, s, ep 3) (AP)
01:10 tara mea
(fra., 2009, drama) (15)
02:55 Cartea lui Eli
(sua, 2010, actiune) (15)
04:50 Victoria
(rom., 2010, f. doc.) (12)

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Chloe, Madison si Gotti
08:00 in pantec
Animale de exceptie (f. doc.)
10:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tanc triumfator
11:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Chef de primavara
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Willow si Bonnie
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bear, Angel si Lorelai
14:00 Homarul urias
(doc.)
15:00 Sumatra
Ultimul tigru (doc.)
16:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Extinctia
17:00 2012: Profetia Maya
(f. doc.) (AP)
18:00 2210: Sfarsitul
(doc.)
20:00 Megauzine
(s. doc.) - Dodge Viper
21:00 Vulcanul din Islanda
(2010, f. doc.)
22:00 Pamant framantat
Megavulcanul (doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Vezuviu
00:00 Vulcanul din Islanda
(2010, f. doc.)
01:00 Pamant framantat
Megavulcanul (doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Vezuviu - O bomba cu ceas
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Dodge Viper
04:00 Vulcanul din Islanda
(2010, f. doc.)
05:00 Pamant framantat
Megavulcanul (doc.)

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 50) (AP) (reluare)
08:45 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., ep 12) (12)
09:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 12) (reluare)
10:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., ep 7)
10:45 Descopera Romania
(2004) (reluare)
11:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) (reluare)
12:15 Pro Motor (2007, emis. sport)
13:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
13:15 Filip cel bun
(rom., 1975) (AP) (reluare)
15:15 O-la-la
(2008, divertisment, ep 3)
16:30 Lumea PRO CINEMA
17:15 Molly
(sua, 2006, drama) (AP)
19:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., ep 13)
20:00 Profetul, aurul si ardelenii
(rom., 1978, com. west.) (AP)
22:15 Tirant Lo Blanc
(it.-spa.-engl., 2006, avent.) (15)
00:45 Suricatele
(engl., 2008, doc. nat.) (AP)
02:00 Tirant Lo Blanc
(it.-spa.-engl., 2006, avent.) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis