Results 1 to 5 of 5

Thread: Servis Satelitor

 1. #1

  Servis Satelitor

  Kush me ndihmon me nje adres servisi per aparatet satelitore ktu ne Tirane? Jam mundu ti hudh nje soft per Bulsat nje aparat Starsat 3500 Ultra, por e dreqosa fare dhe nuk i vij dot verdall. Do jua di per nder. Nese kam shkelur ndonje rregull, te me falni. Mund te ma dergoni edhe ne private message.

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Servis Satelitor

  Quote Originally Posted by inter4ever View Post
  Kush me ndihmon me nje adres servisi per aparatet satelitore ktu ne Tirane? Jam mundu ti hudh nje soft per Bulsat nje aparat Starsat 3500 Ultra, por e dreqosa fare dhe nuk i vij dot verdall. Do jua di per nder. Nese kam shkelur ndonje rregull, te me falni. Mund te ma dergoni edhe ne private message.
  Ne fillim PREZANTOHU te tema prezantimeve...

 3. #3

  Re: Servis Satelitor

  Ke te drejte Durresi, ja po prezantohem. Me quajne Avni. Jam nga Mati dhe banoj ne Tirane prej 6 muajsh. Kam qene ne emingrant ne Gerqi per 10 vite. Kam shum deshir te msoj per satelitat, por nuk po mundem. Boll fort po perpiqem. Dua te behem edhe une si Durrsi apo Ylvija me ndihmue te tjeret si kam bere jasht atdheu. Kam mbajt me fjet te njoftun e te panjofte vetem se ishin shqiptar. Hajt pra per hajr.

 4. #4
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Servis Satelitor

  Quote Originally Posted by inter4ever View Post
  Ke te drejte Durresi, ja po prezantohem. Me quajne Avni. Jam nga Mati dhe banoj ne Tirane prej 6 muajsh. Kam qene ne emingrant ne Gerqi per 10 vite. Kam shum deshir te msoj per satelitat, por nuk po mundem. Boll fort po perpiqem. Dua te behem edhe une si Durrsi apo Ylvija me ndihmue te tjeret si kam bere jasht atdheu. Kam mbajt me fjet te njoftun e te panjofte vetem se ishin shqiptar. Hajt pra per hajr.
  Tema e prezantimeve eshte ketu kurse rregullorja e forumit ketu.

 5. #5
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Servis Satelitor

  Quote Originally Posted by inter4ever View Post
  Kush me ndihmon me nje adres servisi per aparatet satelitore ktu ne Tirane? Jam mundu ti hudh nje soft per Bulsat nje aparat Starsat 3500 Ultra, por e dreqosa fare dhe nuk i vij dot verdall. Do jua di per nder. Nese kam shkelur ndonje rregull, te me falni. Mund te ma dergoni edhe ne private message.
  inter, ke nje teme te hapur per starsat dhe mund te pyesesh aty. nuk eshte e nevojshme te hapesh nje teme te njejte.

  mbyllet.

Similar Threads

 1. Replies: 10
  Last Post: 12-10-2010, 12:28:22
 2. New ku mund te gjej nje dekoder satelitor te mire dhe te lire?
  By andiss in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 17-06-2010, 17:54:21
 3. Question A Mundem te bej CardSharing me kete Resiver Satelitor??
  By kati2 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 04-03-2010, 19:41:29
 4. Sagem D-BOX . VLERSIMI JUAJ PER KETE APARAT SATELITOR
  By emiljano in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 10-09-2009, 18:09:47
 5. New firmware per aparat satelitor LG LDR 440CICX
  By alfonsodilo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 04-08-2009, 12:47:10

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •