Results 1 to 7 of 7

Thread: Ndihme edison 2620cxci

 1. #1
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Ndihme edison 2620cxci

  kush me ndihmon me sw dhe loader e ketij aparati mundesisht a e ben ky aparat bulsat ose per celsat biss ne turksat42. flm

 2. #2
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Ndihme edison 2620cxci

  mirembrema eferberg
  po ku e kujtove kete aparat ....eshte model 2005 -2006 te them te drejten kisha tek kumpjuteri nje folder te vjeter me kete file dhe te gjeta dhe nje te fundit....por kujdes perpara se te besh download mos harro te besh backup te gjitha ,
  keto jane te gjitha qe kisha...naten
  Attached Files Attached Files

 3. #3
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Ndihme edison 2620cxci

  eferberg perdor kete
  Attached Files Attached Files

 4. #4
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Re: Ndihme edison 2620cxci

  te dhenat jane keto nuk eshte me cip ali, SW version 3.07B4 HW; 0211<00-08-00-02

 5. #5
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Re: Ndihme edison 2620cxci

  po se pate bezdi mi percakto pak se cili nga programet e mesiperm eshte i vlefshem

 6. #6
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Ndihme edison 2620cxci

  pershendetje
  ne rradhe te pare shiko n.q.s ftlink ben conekt menjefjale lidhen bashke pastaj hidh kete soft qe po te dergoj si dhe nje program per celesat dhe nje manual....(me null modem behet lidhja, efemberg keto jan apar.te vjetra dhe nuk e di n.q.s akoma ke suport)
  Attached Files Attached Files

 7. #7
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Re: Ndihme edison 2620cxci

  TAMO shume faleminderit per keshillat, moderatoret mund ta mbyllin temen.

Similar Threads

 1. Update Edison Firmware
  By PAN in forum Edision Firmware
  Replies: 217
  Last Post: 03-10-2017, 20:05:57
 2. Edision Tools
  By Satty in forum Edision Software and Tools
  Replies: 41
  Last Post: 18-10-2012, 14:43:12
 3. Aiuto per Edision 2620cxci
  By tuc in forum Italian / Italiano
  Replies: 4
  Last Post: 12-11-2008, 18:02:14
 4. Update edison
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 01-05-2008, 21:11:38
 5. New edison
  By mile kristo in forum Edision
  Replies: 0
  Last Post: 30-04-2008, 15:36:05

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •