Results 1 to 5 of 5

Thread: sky com

 1. #1
  Senior Member krojf-14's Avatar
  Join Date
  09-03-2010
  Location
  albania
  Posts
  114
  Uploads
  0

  sky com

  Prsh te gjitheve.Me ra ne dore nje aparat sky com.me keto te dhena :version software $ASCE3439S841CISKV. version hardvare SCM 9900,Boatler version 0011.1. Ski version 3599. ka ndonjeri informacion per te na ndihmuar me ndonje te dhene ne qofte se ja vlen.?

 2. #2
  Senior Member krojf-14's Avatar
  Join Date
  09-03-2010
  Location
  albania
  Posts
  114
  Uploads
  0

  Re: sky com

  Prsh nuk e njehe njeri ke te aparat:

 3. #3
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: sky com

  Quote Originally Posted by krojf-14 View Post
  Prsh nuk e njehe njeri ke te aparat:
  mundohu te shkruash pak me qarte se nuk e kuptoj pastaj te shohim dicka per kete aparat

 4. #4
  Senior Member krojf-14's Avatar
  Join Date
  09-03-2010
  Location
  albania
  Posts
  114
  Uploads
  0

  Re: sky com

  Prsh Ylvi dhe Flm per mundimin, kam nje skycom dhe te dhenat i kam shkruar pak me larte si aparat punon mire po do desha se ndoshta ky aparat hapte ndonje stacion sportiv, me ndonje softe apo clonim ne qofte seja vlen.nuk e di nese u sqarova mire. flm YLVI
  '

 5. #5
  Senior Member krojf-14's Avatar
  Join Date
  09-03-2010
  Location
  albania
  Posts
  114
  Uploads
  0

  Re: sky com

  Tek ju i kam syte shpresoj ne ndonje fjale te mire.

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •