Digi TV Film: Program TV: 15-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:31 The portrait of a Lady
09:00 Missing
11:00 Henry and June
13:31 Scott Pilgrim vs. the World
15:31 Havana
18:00 21 grams
20:00 Charlie St.Cloud
22:00 Devil
23:30 Missing
01:31 Havana
04:00 Scott Pilgrim vs. the World

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 20)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 4)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 9)
10:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 2)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 30)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 4)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 20)
14:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 2)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 10)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 30)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 5)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 21)
19:20 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 3)
20:15 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 31)
21:15 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 7)
22:20 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 22)
23:35 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 2)
00:30 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 1, ep 6)
01:30 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 7)
02:30 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 22)
03:30 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 2)
04:15 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 1, ep 6)
05:15 Promo

Cinemax

06:15 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
07:00 Tatal Giovannei (12)
(it., 2008, drama)
08:40 Miscarea de rezistenta
(ger., 2008, f. de scurt m.) (12)
09:00 Pasararul din Alcatraz
(sua, 1962, drama, a-n) (15)
11:25 Drumurile vietii (12)
(sua, 2003, drama)
13:20 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
13:50 Rubin si Ed (12)
(engl., 1991, com.)
15:15 in arsita noptii (AP)
(sua, 1967, drama)
17:05 Dragoste la Cairo (12)
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
18:35 Pasararul din Alcatraz
(sua, 1962, drama, a-n) (15)
21:00 Focul ucigas (12)
(sua, 1991, thrill. act.)
23:15 Paturi nefacute (12)
(engl., 2009, com.)
00:50 Salbaticul (15)
(irl., 2009, thrill.)
02:15 Treme (12)
(sua, 2010, s, episodul 10)
03:40 Orfana (15)
(sua-can.-ger., 2009, horror)
05:40 Intalnire cu un necunoscut
(sua-engl., 2007, com.) (12)

HBO

06:00 Kit Kittredge:
O fetita americana (sua-can., 2008, drama)
07:40 Povesti adevarate
(sua, 1986, com.) (12)
09:15 Nunti, muzici si casete video
(rom., 2008, f. doc.) (12)
10:15 Grey Gardens
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
12:00 Titanii
(sua, 2000, drama) (15)
13:55 Trupa
(sua, 2009, com.) (12)
15:45 Recompensa cu bucluc
(sua, 2010, com.) (12)
17:40 X-Men de la origini: Wolverine
(sua, 2009, actiune) (15)
19:30 Filme si vedete
20:00 Purtatorii
(sua, 2009, horror) (15)
21:25 Stand-Up Caf�
(2008, s. com.) (15)
22:00 Spartacus: Zeii arenei
(sua, 2011, s, ep 4) (AP)
22:55 Batalia de la Stanca Rosie
(chi., 2008, dr. razb.) (15)
01:20 Vineri 13 (18)
(sua, 2009, horror)
02:55 Stuart: O viata spusa invers
(engl., 2007, drama) (15)
04:25 Mistere in Pittsburgh
(sua, 2008, avent.) (15)

National Geographic

06:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Jungla urbana
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Luna si cainii politisti
08:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Piton la atac
09:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Ghepardul
10:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pestele aligator
11:00 Monstrul din Congo
(f. doc.)
12:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Noua Zeelanda
12:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Specialitati sudiste
13:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Jungla urbana
14:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Ghepardul
15:00 Real
(s. doc.) - Exorcism
15:30 Real
(s. doc.) - Fantomele
16:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - La vanatoare de dragoni
17:00 Roiul perfect
(f. doc.)
18:00 in situatie critica
(s. doc.) - Revolta talibana
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Willie, Major, Nina si Zena
20:00 intoarcerea rinocerului
(doc.)
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sydney Cesar si cainii
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Brady, Bandit si Hootie
23:00 in situatie critica
(s. doc.) - Operatiunea Entebbe
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sydney
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Brady, Bandit si Hootie
02:00 intoarcerea rinocerului
(doc.)
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sydney
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Brady, Bandit si Hootie
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Willie, Major, Nina si Zena

ProCinema

08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 54) (AP) (reluare)
09:00 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
10:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) (reluare)
11:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 11) (reluare)
11:45 Teleshopping (recl.)
12:00 Happy Hour (2007, divertisment)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 55) (AP)
14:30 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 12)
16:30 La Bloc (ep 45) (AP) (reluare)
17:00 La Bloc (ep 46) (AP) (reluare)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., ep 11)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 9) (AP) (reluare)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 10) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 47) (AP)
19:30 La Bloc (ep 48) (AP)
20:00 Secretul lui Bachus
(rom., 1984, act. com.)
22:30 Echipa de fotbal
(sua, 1986, com.) (15)
00:45 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
01:45 Echipa de fotbal
(sua, 1986, com.) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA
__________________
elvis