Digi TV Film: Program TV: 17-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:00 Havana
08:31 Scott Pilgrim vs. the World
10:30 Charlie St.Cloud
12:31 Henry and June
15:01 Midnight run
17:31 The portrait of a Lady
20:00 21 grams
22:02 Intolerable Cruelty
00:00 Devil
01:30 The portrait of a Lady
04:01 Missing

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 10) (AP)
08:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., sez 2, ep 9)
09:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 2, ep 2) (12)
10:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 2, ep 3) (12)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 4, ep 3) (AP)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 4) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 5) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 3)
14:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., sez 2, ep 9)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 2, ep 18)
16:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 10) (AP)
17:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 4)
18:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 54)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 14)
20:00 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 16) (AP)
21:00 Gothika
(sua, 2003, thrill.)(15)
22:55 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 4) (15)
23:55 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 22) (AP)
01:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 14)
02:10 Gothika
(sua, 2003, thrill.) (15) Gothika DVD

Cinemax

06:25 15 minute (AP)
(ger., 2007, f. de scurt m.)
07:00 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
08:35 Erou de Bollywood (15)
(hol., 2009, drama)
09:55 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
10:25 Mumia: Mormantul imparatului Dragon
(sua-chi.-ger., 2008, avent.) (12)
12:15 Drumul spre casa (12)
(1999, dr. romantic.)
13:45 O saptamana (can., 2008, drama) (12)
15:20 Agatha (engl., 1979, drama) (12)
17:00 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
18:35 In seara premierei (12)
(sua, 1977, drama)
21:00 O solutie rationala (12)
(sue.-fin.-ger., 2009, com.)
22:45 Doi oameni perfecti (15)
(sua, 1999, drama)
00:35 Floarea-soarelui oarba
(spa., 2008, drama) (15)
02:15 Hotii de motoare (AP)
(spa., 2008, f. de scurt m.)
02:35 Prietenii lui Peter (12)
(engl., 1992, drama)
04:20 Frumoasa Kate (15)
(aus., 2009, drama)
05:50 Cappadocia (AP)
(sua-mex., 2007, s, episodul 5)

HBO

06:00 O femeie face cariera
(sua, 1988, com.) (12)
07:55 Concert Pink: Funhouse
09:00 Scrisori catre Julieta
(sua, 2010, dr. romantic.)
10:45 Usuraticul (12)
(sua-ger., 2001, com.)
12:40 Star Trek (sua, 2009, S.F.) (12)
14:45 Doctorul Moarte (12)
(sua, 2010, dram. Bio., col., a-n)
17:00 In deriva (12)
(rom., 2010, s. drama, ep 26,27,28,29,30)
19:30 Avatar
Cum a fost creata Pandora
20:00 Printul Persiei: Nisipurile Timpului
(sua, 2009, s. avent)
22:00 Bun venit in Zombieland
(sua, 2009, comedie-horror) (18)
23:30 Spartacus: Zeii arenei
(sua, 2011, s, ep 4) (AP)
00:25 Inselatoria (15)
(sua, 2008, drama)
02:10 Coco Chanel si Igor Stravinski
(fra., 2009, dr. romantic.) (15)
04:10 Intrusii (15)
(sua-can.-ger., 2009, horror)

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sydney
08:00 Maimuta ca omul
10:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sonde spatiale
11:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - inarmat si periculos
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Brady, Bandit si Hootie
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Rase agresive
14:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Somnul
15:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Uriasul de Nil
16:00 Marile migratii
Culise (doc.)
17:00 Marile migratii
Ritmuri (f. doc.)
18:00 Bio-impact
Jungla (doc.)
19:00 Bio-impact
Savana (doc.)
20:00 Megauzine
(s. doc.) - Dodge Challenger
21:00 Vatican
(doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Alaska de demult
00:00 Vatican
(doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Alaska de demult
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Dodge Challenger
04:00 Vatican
(doc.)

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 55) (AP) (reluare)
08:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 12) (reluare)
09:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 2, ep 8)
09:45 Descopera Romania
(2004) (reluare)
10:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) (reluare)
11:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
12:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
12:15 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 1) (AP) (reluare)
13:15 O-la-la
(2008, divertisment, sez 1, ep 6)
14:30 Concurs
(rom., 1982, drama) (AP) (reluare)
16:45 Lumea PRO CINEMA
17:15 Orasul Judecatii de Apoi
(sua, 1991, com. rom.) (AP)
19:30 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 2)
20:30 Artista, dolarii si ardelenii
(rom., 1979, west.) (AP)
22:00 American Beauty
(sua, 1999, f. sat.) (15)
00:30 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 2) (AP) (reluare)
01:30 American Beauty
(sua, 1999, f. sat.) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA
04:00 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis