Digi TV Film: Program TV: 18-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:01 Scott Pilgrim vs. the World
08:00 Havana
10:30 Intolerable Cruelty
12:30 Charlie St.Cloud
14:30 Scott Pilgrim vs. the World
16:30 21 grams
18:32 Devil
20:01 Midnight run
22:30 Henry and June

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 21)
08:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 5)
09:15 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 10) (AP)
10:10 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 1, ep 3)
11:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 31)
12:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 5)
13:10 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 21)
14:25 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 1, ep 3)
15:20 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 11) (AP)
16:20 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 31)
17:20 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 6) (AP)
18:15 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 1) (AP)
19:15 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 1, ep 4)
20:15 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 1)
21:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 22)
21:56 Zoom 37
22:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 1)
22:56 Zoom 38
23:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 3)
00:15 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 1, ep 7) (12)
01:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 22)
02:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 1)
03:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 3)
03:45 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 1, ep 7)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Inmormantarea sefului
(sua-chi.-hongk., 2001, com.) (AP)
08:40 Agatha (engl., 1979, drama) (12)
10:15 Desigur.... poate ca....
(sua-engl.-fra., 2008, com. rom.) (12)
12:05 O solutie rationala (12)
(sue.-fin.-ger., 2009, com.)
13:50 Gloria (sua, 1980, polit.) (15)
15:50 Reinette si Mirabelle
au patru aventuri (fra., 1987, com.) (12)
17:25 Inmormantarea sefului
(sua-chi.-hongk., 2001, com.) (AP)
19:05 Desigur.... poate ca....
(sua-engl.-fra., 2008, com. rom.) (12)
21:00 In cautarea barbatului perfect
(sua, 2008, com.) (AP)
22:30 Pretul libertatii (12)
(sua-engl., 1998, drama)
00:25 Cappadocia (AP)
(sua-mex., 2007, s, episodul 5)
01:35 Videoul lui Benny (15)
(a.-elv., 1992, drama)
03:25 Harrison Montgomery
(sua, 2008, drama)
05:00 Arta razboiului III: Razbunarea
(sua, 2009, thrill. act.) (15)

HBO

06:00 Doctorul Moarte (12)
(sua, 2010, dram. Bio., col., a-n)
08:15 Edward Maini-de-Foarfece
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
10:00 Piatra fermecata
(sua-earabeu, 2009, com. de fam.)
11:30 Printul Persiei: Nisipurile Timpului
(sua, 2009) (12)
13:25 Un numar (12)
(sua-engl., 2008, drama)
14:40 Casa Buddenbrook (12)
(ger., 2008, drama) PARTEA I
16:15 Casa Buddenbrook (12)
(ger., 2008, drama) PARTEA II
17:50 Povesti de adormit copiii
(sua, 2008, com.) (AP)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Terminator - Salvarea
(sua-ger.-engl., 2009, f. SF de act.) (15)
22:00 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, episodul 1)
23:05 Plictisit de moarte (15)
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 8)
23:35 Anturaj (AP)
(sua, 2004, s, sez 7, ep 9)
00:05 Din Paris cu dragoste
(fra., 2010, actiune) (15)
01:35 Max Payne (sua, 2008, actiune) (15)
03:15 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 1)
04:20 Otis (sua, 2008, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Bio-impact
Savana (doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Willie, Major, Nina si Zena
08:00 intalniri periculoase
La vanatoare de dragoni
09:00 Vatican
(doc.)
11:00 Roiul perfect
(f. doc.)
12:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Dulciuri
13:00 intoarcerea rinocerului
(doc.)
14:00 Vatican
(doc.)
16:00 intalniri periculoase
Hipopotam sub acoperire
17:00 Regele crocodililor
(doc.)
18:00 in situatie critica
(s. doc.) - Operatiunea Entebbe
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Hudson si Orchid
20:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Maria Magdalena
21:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Denver
22:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
23:00 in situatie critica
(s. doc.) - Apollo 13
00:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Denver
01:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
02:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Maria Magdalena
03:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Denver
04:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Noi arestari
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Hudson si Orchid

ProCinema

08:00 Huff (sua, 2004, s, ep 5) (AP)
09:00 Huff (sua, 2004, s, ep 6) (AP)
10:15 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 56) (AP)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Marea sufletelor
(engl., 2004, s. thrill., ep 3) (AP)
14:00 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 2) (AP) (reluare)
15:00 Zoom in 10 (divertisment)
15:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP)
16:15 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 12)
16:45 Padurea pierduta
(rom., 1971, drama) (AP)
19:00 La Bloc (ep 49) (AP)
19:30 La Bloc (ep 50) (AP)
20:00 Serii fara limite: Disparuti fara
urma (sua, 2002, s. politist, sez 2, ep 23)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 11) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 12) (AP)
22:00 Filmul de 10: Crime pentru cariera
(sua, 1993, thrill.) (15)
00:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 2, ep 23) (12)
01:00 Lumea PRO CINEMA
01:30 Revizie tehnica
__________________
elvis