Digi TV Film: Program TV: 19-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:01 The portrait of a Lady
09:30 Scott Pilgrim vs. the World
11:30 Intolerable Cruelty
13:32 21 grams
15:33 Henry and June
18:00 Charlie St.Cloud
20:01 Devil
21:30 Midnight run
00:00 Henry and June
02:30 Scott Pilgrim vs. the World
04:30 Devil

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 1) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 6)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 11) (AP)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, act., sez 1, ep 4)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 1)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 6)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 1)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 1, ep 4)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 12)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 1)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 7)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 2)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 1, ep 5)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 2)
21:00 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 17)
21:44 Zoom 39
22:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 2)
22:44 Zoom 40
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 4)
00:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 1, ep 8) (12)
01:00 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 17)
02:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 2)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 4)
03:35 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 1, ep 8)
04:35 Promo

Cinemax

06:30 Miscarea de rezistenta
(ger., 2008, f. de scurt m.) (12)
07:00 Totul pluteste (12)
(sue., 2008, com.)
08:40 Gloria (sua, 1980, polit.) (15)
10:40 15 minute (AP)
(ger., 2007, f. de scurt m.)
11:00 Barbatul care il iubea pe Yngve
(nor., 2008, drama) (15)
12:35 In cautarea barbatului perfect
(sua, 2008, com.) (AP)
14:00 Adulti (fra.-sue., 2008, com.) (12)
15:25 Drumurile vietii (12)
(sua, 2003, drama)
17:20 Incredibilul Hulk (AP)
(sua, 2008, f. fantas.act.)
19:10 Comoara lui Ulee
(sua, 1997, drama)
21:00 Barbatul care il iubea pe Yngve
(nor., 2008, drama) (15)
22:40 O, norocosule! (12)
(engl.-sua, 1973, dr. muz.)
01:35 Zgomotul celor din jur
(fra., 2008, dr. romantic.) (12)
03:20 Darkness Falls (15)
(sua- aus., 2003, horror)
04:45 Iubeste-ma la greu! (15)
(ger.-sua, 2001, drama)

HBO

06:00 Povesti de adormit copiii
(sua, 2008, com.)
07:40 Rover Dangerfield
(sua, 1991, f. anim.)
08:55 De Craciun nu stam acasa
(sua, 2008, com.)
10:25 Cursa spre Witch Mountain
(sua, 2009, avent.)
12:05 Cardiofitness (it., 2007, com.) (12)
13:30 Razboiul mireselor
(sua, 2009, com. rom.)
15:00 Hannah Montana: Filmul
(sua, 2009, com.)
16:45 Sta sa ploua cu chiftele
(sua, 2009, f. anim.)
18:20 Fantomele fostelor iubite
(sua, 2009, com.) (12)
20:00 Victimele (spa., 2009, thrill.) (15)
21:40 Purtatorii (sua, 2009, horror) (15)
23:05 In ritm de dans (15)
(sua, 2009, act. com.)
00:30 Politisti in Brooklyn
(sua, 2009, polit.) (15)
02:40 Mistere in Pittsburgh
(sua, 2008, avent.) (15)
04:15 Victimele (spa., 2009, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Maria Magdalena
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Hudson si Orchid
08:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Hipopotam sub acoperire
09:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Denver
10:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Noi arestari
11:00 Regele crocodililor
(doc.)
12:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Vietnam
13:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Maria Magdalena
14:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Denver
15:00 Real
(s. doc.) - Somnambuli criminali
16:00 talniri periculoase
(f. s. doc.) - Misterul crocodilului orb
17:00 serpi de top
(doc.)
18:00 in situatie critica
(s. doc.) - Apollo 13
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gus, Abbey si Vinnie
20:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Mormantul lui Iisus
21:00 Megauzine
(s. doc.) - Maserati
22:00 Ingineri
(s. doc.) - Opera din Sydney
23:00 in situatie critica
(s. doc.) - Submarin rusesc
00:00 Megauzine
(s. doc.) - Maserati
01:00 Ingineri
(s. doc.) - Opera din Sydney
02:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Mormantul lui Iisus
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Maserati
04:00 Ingineri
(s. doc.) - Opera din Sydney
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gus, Abbey si Vinnie

ProCinema

06:00 Revizie tehnica
07:45 Diminetile unui baiat cuminte
(rom., 1966, com., a-n) (AP)
09:45 Vacanta cea mare
(rom., 1988, com.) (AP)
11:45 Teleshopping (recl.)
12:00 La Bloc (ep 49) (AP) (reluare)
12:30 La Bloc (ep 50) (AP) (reluare)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 13) (AP)
14:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 11) (AP)
14:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 12) (AP)
15:00 Fapt divers
(rom., 1984, drama) (AP)
16:45 Pacala se intoarce
(rom., 2005, com.) (AP)
20:00 Nunta muta
(rom., 2008, drama) (AP)
22:00 Filmul de 10: Supravietuitorul
(rom., 2008, polit.) (AP)
00:15 Crucea de piatra
(rom., 1993, com.) (15)
02:00 Supravietuitorul
(rom., 2008, polit.) (AP) (reluare)
03:45 Crucea de piatra
(rom., 1993, com.) (15) (reluare)
05:30 Lumea PRO CINEMA
__________________
elvis