Digi TV Film: Program TV: 21-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:00 Scott Pilgrim vs. the World
09:02 Havana
11:32 Midnight run
14:02 Devil
15:30 The portrait of a Lady
18:01 Charlie St.Cloud
20:01 Missing
22:01 Henry and June

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 3)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 8)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 13)
10:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 6)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 3)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 8)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 3)
14:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 6)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 14)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 3)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 9)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 4)
19:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 7)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 4)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 13)
21:44 Zoom 42
22:44 Zoom 43
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 6)
00:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 1, ep 10) (12)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 13)
02:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 3)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 6)
03:35 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 1, ep 10)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Fructul oprit (15)
(fin.-sue., 2009, drama)
08:40 Fratii Dion (12)
(sua, 1974, act. com.)
10:15 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s)
10:45 Capitolul doi ( AP)
(sua, 1979, com.)
12:50 In seara premierei (12)
(sua, 1977, drama)
15:10 Hotii de motoare (AP)
(spa., 2008, f. de scurt m.)
15:30 Dragoste la Cairo (12)
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
17:00 Micki si Maude (12)
(sua, 1984, com.)
18:55 Printul lacrimilor (15)
(hongk.-taiv., 2009, drama)
21:00 Fructul oprit (15)
(fin.-sue., 2009, drama)
22:40 La revedere, Sally! (15)
(sua, 2009, f. de scurt m.)
23:00 Cappadocia (AP)
(sua-mex., 2007, s, episodul 6)
00:15 O fiica model (15)
Moartea Carolinei Byrne ( aus., 2009, drama)
01:15 Pe urmele lui Jesse (15)
(sua, 1984, f. rom. avent.)
03:55 Mostenire fatala (15)
(sua, 2007, polit.)
05:40 Jocuri periculoase (15)
(engl., 2007, drama)

HBO

06:00 Avatar (sua, 2009, S.F.) (12)
08:35 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 11)
10:55 Povesti adevarate (12)
(sua, 1986, com.)
12:25 2012 (12)
(sua-can., 2009, drama)
15:00 Primo (sua, 2005, drama) (AP)
16:25 Amelia (12)
(sua-can., 2009, dram. Bio.)
18:15 The Rocker (sua, 2008, com.) (12)
20:00 Coco Chanel si Igor Stravinski
(fra., 2009, dr. romantic.) (15)
22:00 Kick-Ass (15)
(sua-engl., 2010, act. com.)
00:00 Raiul si iadul (18)
(ceh., 2010, f. doc.)
01:25 Dealurile mortii (18)
(sua, 2009, horror)
02:45 Gluma mortala 2 (18)
(sua-can., 2008, thrill. act.)
04:15 Tara mea (fra., 2009, drama) (15)

National Geographic

06:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Templierii
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Troy si Roxy
08:00 Calatorie in Amazonia
(f. s. doc.) - Marele acoperis
09:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Aproape invinsi
10:00 Elicoptere la razboi
Vanat de talibani (doc.)
11:00 Caldura ucigatoare
(doc.)
12:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
13:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Templierii
14:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Aproape invinsi
15:00 Real
(s. doc.) - Tratamente miraculoase
16:00 Calatorie in Amazonia
(f. s. doc.) - Pamantul renascut
17:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
18:00 in situatie critica
(s. doc.) - Ambuscada marca Al Qaeda
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tara, Olive si Dexter
20:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
21:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Crocodilul Eu, Pradator
22:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Expeditie pe Amazon
23:00 in situatie critica
(s. doc.) - Pilotul vanat
00:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Crocodilul
01:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Expeditie pe Amazon
02:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
03:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Crocodilul
04:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Expeditie pe Amazon
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tara, Olive si Dexter

ProCinema

08:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) (reluare)
09:00 Huff (sua, 2004, s, ep 9) (AP)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 58) (AP)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Marea sufletelor
(engl., 2004, s. thrill., ep 5) (AP)
14:00 Huff (sua, 2004, s, ep 10) (AP)
15:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
15:15 La Bloc (ep 51) (AP) (reluare)
15:45 La Bloc (ep 52) (AP) (reluare)
16:30 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 2) (AP)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 13) (AP)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 14) (AP)
19:00 La Bloc (ep 53) (AP)
19:30 La Bloc (ep 54) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 3, ep 8)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 15) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 16) (AP)
22:00 Filmul de 10: Subiect fierbinte
(engl.-can., 2008, f. de cat.) (15)
00:00 Casa neterminata
(rom., 1964, drama, a-n) (AP)
01:30 Subiect fierbinte
(engl.-can., 2008, f. de cat.) (15) (reluare)
03:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 3, ep 8)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:15 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis