Results 1 to 8 of 8

Thread: Ndihme NewWave NW 7100 UCAS :

 1. #1

  Ndihme NewWave NW 7100 UCAS :

  a ka njohuri njeri per kete aparat?loader, soft?ne internet nuk kam gjetur asgje pervec nje faqeje ku edhe aty me del te pakten nga foto me emer tjeter nw 7500 ucas.ju falenderoj paraprakisht dhe ju jam mirenjohes per ndihmen dhe mbeshtetjen e dhene deri tani.kjo eshte faqja ketu

 2. #2
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: Ndihme NewWave NW 7100 UCAS :

  Quote Originally Posted by drtn74 View Post
  a ka njohuri njeri per kete aparat?loader, soft?ne internet nuk kam gjetur asgje pervec nje faqeje ku edhe aty me del te pakten nga foto me emer tjeter nw 7500 ucas.ju falenderoj paraprakisht dhe ju jam mirenjohes per ndihmen dhe mbeshtetjen e dhene deri tani.kjo eshte faqja ketu
  perserite pak me qarte dhe te lutem jo link direkt pa kamuflash

 3. #3

  Re: Ndihme NewWave NW 7100 UCAS :

  Quote Originally Posted by ylvi View Post
  perserite pak me qarte dhe te lutem jo link direkt pa kamuflash
  me fal po nuk di te bej kamuflash.aparati eshte new wave 7100 ucas.te linku ne fjale nga pamja e jashtme i korespondonte new wave 7500 ucas.faleminderit

 4. #4
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: Ndihme NewWave NW 7100 UCAS :

  Quote Originally Posted by drtn74 View Post
  me fal po nuk di te bej kamuflash.aparati eshte new wave 7100 ucas.te linku ne fjale nga pamja e jashtme i korespondonte new wave 7500 ucas.faleminderit
  te shoh per klon se direkt soft per kete tip nuk po shoh gje askund

 5. #5

  Re: Ndihme NewWave NW 7100 UCAS :

  Quote Originally Posted by ylvi View Post
  te shoh per klon se direkt soft per kete tip nuk po shoh gje askund
  te falenderoj per interesimin dhe te kerkoj falje per humbjen e kohes

 6. #6
  Junior Member
  Join Date
  12-03-2010
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Re: Ndihme NewWave NW 7100 UCAS :

  Mirembrema!
  Kam ne dore nje marres NextWawe YT -8700CI te shitur kohe me pare ne Tirane.Dua ta perdor me Diablo 2,por eshte me version te vjeter te vitit 2004.(Pra nga ajo kohe nuk ka marre asnje program).
  A mundet dikush prej jush te marre mundimin te me dergoje nje loader te tij dhe nje program te fundit te perdorur prej jush sepse e njeh modulin ,lexon nje kanal te bulsat,por kur kalon ne kanalin tjeter nuk lexon me sikur ta mbash edhe nje ore aty.
  Nese mundeni do tjua dija shume per faleminderit.
  Naten e mire.

 7. #7
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Ndihme NewWave NW 7100 UCAS :

  Quote Originally Posted by RODONI2010 View Post
  Mirembrema!
  Kam ne dore nje marres NextWawe YT -8700CI te shitur kohe me pare ne Tirane.Dua ta perdor me Diablo 2,por eshte me version te vjeter te vitit 2004.(Pra nga ajo kohe nuk ka marre asnje program).
  A mundet dikush prej jush te marre mundimin te me dergoje nje loader te tij dhe nje program te fundit te perdorur prej jush sepse e njeh modulin ,lexon nje kanal te bulsat,por kur kalon ne kanalin tjeter nuk lexon me sikur ta mbash edhe nje ore aty.
  Nese mundeni do tjua dija shume per faleminderit.
  Naten e mire.
  Me pare duhet te prezantohesh tek tema e pershendetjeve dhe prezantimeve ketu pastaj te besh poste ne forum.

 8. #8
  Junior Member
  Join Date
  12-03-2010
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Re: Ndihme NewWave NW 7100 UCAS :

  Mirembrema!
  Kam ne dore nje marres NextWawe YT -8700CI te shitur kohe me pare ne Tirane.Dua ta perdor me Diablo 2,por eshte me version te vjeter te vitit 2004.(Pra nga ajo kohe nuk ka marre asnje program).
  A mundet dikush prej jush te marre mundimin te me dergoje nje loader te tij dhe nje program te fundit te perdorur prej jush sepse e njeh modulin ,lexon nje kanal te bulsat,por kur kalon ne kanalin tjeter nuk lexon me sikur ta mbash edhe nje ore aty.
  Nese mundeni do tjua dija shume per faleminderit.
  Naten e mire.

Similar Threads

 1. Newwave Firmware
  By Satty in forum Newwave
  Replies: 2
  Last Post: 21-03-2008, 20:47:18
 2. Question Newwave Chate
  By Xelmep in forum Newwave
  Replies: 2
  Last Post: 21-03-2008, 20:46:07
 3. Ucas 3.0 or 3.1
  By greyhound in forum Magic Cam
  Replies: 2
  Last Post: 24-08-2007, 10:47:37
 4. Newwave Tools
  By Satty in forum Newwave
  Replies: 1
  Last Post: 04-11-2005, 04:40:38
 5. Newwave 8800 fta
  By john555 in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 31-10-2005, 05:19:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •