Digi TV Film: Program TV: 23-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:00 The portrait of a Lady
10:31 Devil
12:00 Scott Pilgrim vs. the World
14:01 Missing
16:01 21 grams
18:02 Charlie St.Cloud
20:00 Henry and June
22:31 Havana
01:00 21 grams
03:02 Henry and June
05:31 Devil

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 11)
08:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., sez 2, ep 10)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 4)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 5)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 4, ep 4)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 6) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 7) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 4)
14:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., sez 2, ep 10)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 2, ep 19)
16:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 11) (AP)
17:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 5
18:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 55)
19:00 Viata neateptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 2)
20:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 24)
21:00 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 3)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 13)
23:00 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 1) (AP)
23:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 2) (AP
00:00 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 3) (AP)
00:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 4) (AP)
01:00 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 5) (AP)
01:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 6) (AP)
02:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 3) (12)
02:50 CSI: New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 13
03:50 Promo

Cinemax

07:00 Sotia calatorului in timp
(sua, 2009, dr. romantic.) (AP)
08:45 Acasa (AP)
(elv.-fra.-belg., 2008, drama)
10:20 Pasarea nu poate sa zboare
(hol.-sud afr.-irl., 2007, drama) (12)
11:40 Baietii din viata mea (12)
(sua, 2001, com.)
13:50 Miscarea de rezistenta
(ger., 2008, f. de scurt m.) (12)
14:10 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.) (15)
16:00 Bilele spatiale (15)
(sua, 1987, com. SF)
17:35 Mama copilului meu (12)
(sua, 2008, com.)
19:10 Sotia calatorului in timp
(sua, 2009, dr. romantic.) (AP)
21:00 Jocuri murdare (12)
(sua, 2008, dr. romantic.)
23:00 Wanted (sua, 2008, actiune) (12)
00:50 Cowboyul de la miezul noptii
(sua, 1969, drama) (15)
02:40 Obsesii din trecut
(sua, 2008, drama) (15)
04:35 Hotii de motoare (AP)
(spa., 2008, f. de scurt m.)
04:55 Dead Man (18)
(sua-ger., 1995, drama, a-n)

HBO

06:00 La posta 1,2 (12)
(engl., 2010, com.)
08:15 Eliberati-l pe Willy 4:
Evadarea (sua, 2010, f. avent.fam.)
10:55 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 11)
11:20 Furtuna de foc (12)
(sua, 2008, drama)
13:20 Edward Maini-de-Foarfece
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
15:05 Printul Persiei: Nisipurile Timpului
(sua, s. avent. fant.)
17:00 In deriva (12)
(rom., ep 31,32,33,34,35)
19:35 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 12)
20:00 Stand-Up Cafe (15)
(2008, s. com., ep 4)
20:30 Anturaj (AP)
(sua, 2004, s, sez 7, ep 10)
21:05 Inima de cerneala (AP)
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.)
22:50 Bruno (sua, 2009, com.) (18)
00:15 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, ep 7,8,9,10,11,12) (15)

National Geographic

06:00 inainte de Iisus
(doc.)
07:00 Megauzine
(s. doc.) - Maserati
08:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Crocodilul
09:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Expeditie pe Amazon
10:00 Masini britanice
Anii 1910 (f. s. doc.)
11:00 Ingineri
(s. doc.) - Opera din Sydney
12:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Denver
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Alaska de demult
14:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Viteza
16:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - inghetat in zbor
18:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.)
20:00 Megauzine
(s. doc.) - Winnebago
21:00 Evadare
(f. s. doc.) - Prin tavan
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Teroare in Filipine
23:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Denver
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Devotiune suprema
01:00 Megauzine
(s. doc.) - Winnebago
02:00 Evadare
(f. s. doc.) - Prin tavan
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Teroare in Filipine
04:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Denver
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Devotiune suprema

ProCinema

07:00 Huff (sua, 2004, s, ep 13) (AP)
08:00 Huff
(sua, 2004, s, sez 2, ep 1) (AP)
09:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:30 Descopera Romania (2004)
10:00 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 6)
11:00 Secretul lui Nemesis
(rom., 1985, sat.) (AP) (reluare)
13:15 Prin cenusa imperiului
(rom., 1975, drama) (12)
15:30 Entertainment News
(sez 5, ep 24)
16:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 14)
17:00 Faleze de nisip
(rom., 1983, drama) (AP)
19:00 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 3) (AP)
20:00 Casablanca
(sua, 1942, dr. romantic., a-n) (AP)
22:15 CineTePrinde- Film artistic: JFK:
Teoria conspiratie (sua, 1992, f. doc.)
00:30 Baieti buni
(rom., 2005, f.s. de act., ep 5) (12)
01:30 Radeti ca-n viata
(rom., 1983, drama) (AP)
03:00 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 3) (AP) (reluare)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis