Digi TV Film: Program TV: 24-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium
07:00 Scott Pilgrim vs. the World
09:00 The portrait of a Lady
11:30 Devil
13:02 Charlie St.Cloud
15:00 Midnight run
17:30 Havana
20:02 Intolerable Cruelty
22:00 Scott Pilgrim vs. the World
00:00 The portrait of a Lady
02:31 21 grams
04:32 Charlie St.Cloud

AXN

07:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 8) (AP)
07:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 9) (AP)
08:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., sez 2, ep 11)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 6)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 7)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 4, ep 5)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 8) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 9) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 5)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 1) (AP)
15:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 2) (AP)
16:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 3) (AP)
17:00 Detectiv de voie de nevoie
(sua-ger., 1999, com.) (12)
18:55 Siguranta nationala
(sua, 2002, act. com.) (12)
20:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 9) (AP)
21:05 Vrajitoarele din Oz
(sua, 2011, f. s. avent., ep 1) (AP)
22:05 Vrajitoarele din Oz
(sua, 2011, f. s. avent., ep 2) (AP)
23:05 Cougar Town
(sua, 2009, s. com.,seznoul 1, ep 7) (AP)
23:35 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 8) (AP
00:05 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 9) (AP)
00:35 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 10) (AP)
01:05 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 11) (AP)
01:35 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 12) (AP)
02:05 Vrajitoarele din Oz
(sua, 2011, f. s. avent., ep 1)
02:55 Vrajitoarele din Oz
(sua, 2011, f. s. avent., ep 2) (AP)
03:55 Promo

Cinemax

07:00 Desigur.... poate ca....
(sua-engl.-fra., 2008, com. rom.) (12)
08:50 In arsita noptii (AP)
(sua, 1967, drama)
10:40 Vacanta permanenta (15)
(sua, 1980, drama)
11:55 Dragoste la Cairo (12)
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
13:25 La ceai cu Mussolini (12)
(it.-engl., 1999, drama)
15:20 Patch Adams - Un doctor trasnit
(sua, 1998, com.) (AP)
17:15 Desigur.... poate ca....
(sua-engl.-fra., 2008, com. rom.) (12)
19:05 Incredibilul Hulk (AP)
(sua, 2008, f. fantas.act.)
21:00 Domnisoara Chambon (AP)
(fra., 2009, drama)
23:00 Orfana (15)
(sua-can.-ger., 2009, horror)
01:00 Ninja asasin (15)
(sua-ger., 2009, actiune, col., a-n)
02:35 Barton Fink (15)
(sua-engl., 1991, com.)
04:30 Odata cu ploaia (15)
(fra.-hongk.-irl., 2008, thrill.)

HBO

06:00 Hercule (sua, 1997, f. anim.)
07:30 Premiile Orange - Bafta 2011
09:35 Inima de cerneala (AP)
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.)
11:20 Michael Jackson: Asta-i tot!
(sua, 2009, f. muz. doc.) (12)
13:10 Hellboy (12)
(sua, 2004, actiune)
15:10 Vrei sa te insori cu mine?
(sua, 2009, com. rom.) (12)
17:00 In deriva (12)
(rom., 2010, ep 36,37,38,39,40)
19:30 In deriva Making Of
(rom., 2010, s. drama) (12)
20:00 Povestea jucariilor 3 - Subtitrat
(sua, 2010, f. anim.)
22:00 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 1)
23:00 Spartacus: Zeii arenei
(sua, 2011, s, ep 5) (AP)
00:00 Stuart: O viata spusa invers
(engl., 2007, drama) (15)
01:05 Anaconda 4: (18)
Drumul sangelui (sua-rom., 2009, horror)
01:30 Numele jocului: Fotbal
(engl.-sua, 2009, dram. Bio.) (15)
02:30 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, ep 2) (15)
03:05 Blood: Ultimul vampir
(hongk.-jap.-fra., 2009, horror) (15)
03:35 Ultimul dans
(sua, 1996, drama)
04:35 Raiul si iadul
(ceh., 2010, f. doc.) (18)
05:15 Gardul
(sua, 2010, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim
Mare, mai mare, maxim
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Boo, Cinnamon si Sonny
08:00 Diavolii din adancuri
(doc.)
09:00 Diavolii din adancuri
(doc.).)
10:00 Masini britanice
Anii 1920 (f. s. doc.)
11:00 Politia din Alaska
Noi arestari
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Teddy, Matilda si Buddy
14:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pestele-spatula
16:00 Real
(s. doc.) - Mana lui Iisus
17:00 Biblia secreta
(s. doc.) - Rivalii lui Iisus
18:00 Biblia secreta
(s. doc.) - Cavalerii templieri
19:00 Biblia secreta
(s. doc.) - Apocalipsa
20:00 Iisus
(doc.)
21:00 Mistere religioase
(2011, s. doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Cum ne salvam?
00:00 Mistere religioase
(2011, s. doc.)
01:00 Mistere religioase
(2011, s. doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Cum ne salvam?
03:00 Iisus
(doc.)
04:00 Mistere religioase
(2011, s. doc.)

ProCinema

07:30 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 7)
08:30 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 2, ep 9)
09:00 Pro Motor
(2007, emis. sport)
09:30 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
09:45 Ilustrate cu flori de camp
(rom., 1974, drama) (AP)
11:45 O-la-la (2008, divertisment)
13:00 Bobby Jones: O sclipire de geniu
(sua, 2004, dram. Bio.) (AP)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Funny Girl
(sua, 1968, muz.) (AP)
19:00 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 4) (AP)
20:00 Pruncul, petrolul si ardelenii
(rom., 1981, com. west.) (AP)
22:15 Solutii extreme
(sua, 1996, polit.) (15)
00:30 Baieti buni
(rom., 2005, f.s. de act., ep 6) (12)
01:30 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 4) (AP) (reluare)
02:15 Solutii extreme
(sua, 1996, polit.) (12) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
04:30 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis