Digi TV Film: Program TV: 25-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:31 Henry and June
09:00 Missing
11:00 Scott Pilgrim vs. the World
13:00 Midnight run
15:30 Havana
18:01 Intolerable Cruelty
20:00 Charlie St.Cloud
22:00 Devil
23:32 21 grams
01:33 Scott Pilgrim vs. the World
03:31 Devil
05:00 The portrait of a Lady

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 5) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 10)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 9) (AP)
10:30 Uite cine vorbeste
(sua, 1989, com.) (AP)
12:25 Uite cine cu cine vorbeste
(sua, 1989, com.) (12)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 4) (AP)
15:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 5) (AP)
16:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 6) (AP)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 11)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 6) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 1, ep 9)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 6)
21:00 Vrajitoarele din Oz
(sua, 2011, f. s. avent., ep 3)
21:44 Zoom 44
22:00 Vrajitoarele din Oz
(sua, 2011, f. s. avent., ep 4)
22:44 Zoom 34
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 8)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 2) (12)
01:00 Vrajitoarele din Oz
(sua, 2011, f. s. avent., ep 3)
02:00 Vrajitoarele din Oz
(sua, 2011, f. s. avent., ep 4)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 8)
03:35 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 2)
04:35 Promo

Cinemax

06:25 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
07:00 Incredibilul Hulk (AP)
(sua, 2008, f. fantas.act.)
08:50 Oameni si soareci (15)
(sua, 1992, drama)
10:40 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
11:10 Domnisoara Chambon (AP)
(fra., 2009, drama)
12:50 Viata pentru muzica (15)
(sua, 1995, drama)
15:10 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
15:40 Viata pe cont propriu (12)
(sua, 1994, com.)
17:20 Mumia: Mormantul imparatului
Dragon (sua-chi.-ger., 2008, avent.) (12)
19:10 Viata pentru sora mea (12)
(sua, 2009, drama)
21:00 Informatorul! (sua, 2009, com.) (12)
23:00 Cosmarul alb (15)
(sua-can.-fra., 2009, polit.)
00:35 Cappadocia (AP)
(sua-mex., 2007, s, episodul 6) ingerul cazut
01:50 Puscasi marini (12)
(ger.-sua, 2005, drama)
03:50 Cartea mortilor (15)
(sua, 1981, horror)
05:10 Asasinarea unui agent de pariuri
(sua, 1976, drama) (12)

HBO

06:00 Michael Jackson: Asta-i tot!
(sua, 2009, f. muz. doc.) (12)
07:55 Dr. Dolittle 4
(sua-can., 2008, com.) (12)
09:25 Star Trek: Generatii
(sua, 1994, S.F.) (12)
11:25 Povestea jucariilor 3 - Dublat
(sua, 2010, f. anim.)
13:10 Concertul
(fra.-it.-rom., 2009, com.) (12)
15:15 Fantomele fostelor iubite
(sua, 2009, com.) (12)
16:55 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
17:25 Incredibilii
(sua, 2004, f. anim.) (AP)
19:20 Avatar
(sua, 2009, S.F.) (12)
22:00 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, ep 2) (15)
23:05 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 7, ep 10) (AP)
23:40 Purtatorii
(sua, 2009, horror) (15)
01:05 Anaconda 4: Drumul sangelui
(sua-rom., 2009, horror)
02:30 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, ep 2) (15)
03:35 Ultimul dans
(sua, 1996, drama)
05:15 Gardul
(sua, 2010, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Biblia secreta
(s. doc.) - Apocalipsa
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gavin
08:00 Calatorie in Amazonia
(f. s. doc.) - Lumi acvatice
09:00 Mistere religioase
(2011, s. doc.)
11:00 Pradatori in pericol
12:00 Ghid pentru gurmanzi
13:00 inainte de Iisus
14:00 Mistere religioase
15:00 Ce s-ar intampla daca...?
(f. s. doc., episodul 1)
16:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Cainii
17:00 Alcatraz in lumea ursilor polari
(doc. nat.)
18:00 in situatie critica
(s. doc.) - Miracol in Quecreek
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cody, Buffy si Chloe
20:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - in nordul arctic
21:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - San Antonio
22:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
23:00 Granita
(s. doc.) - Misiune in desert Granita
00:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - San Antonio
01:00 Politia din Alaska
Soarele de la miezul noptii
02:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - in nordul arctic
03:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - San Antonio
04:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gavin

ProCinema

08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 14)
08:45 O-la-la
(2008, divertisment) (reluare)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 60) (AP)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 7)
14:00 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 4) (AP) (reluare)
15:00 Zoom in 10 (divertisment)
15:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:15 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 4)
16:45 Divort din dragoste
(rom., 1991, com.) (AP)
19:00 La Bloc (ep 57) (AP)
19:30 La Bloc (ep 58) (AP)
20:00 Serii fara limite: Disparuti fara
urma (sua, 2002, s. politist, sez 2, ep 24)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 17) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 18) (AP)
22:00 Filmul de 10: Razboi total
(sua, 1990, actiune) (15)
00:30 Fiul cel bun
(sua, 1993, thrill.) (15)
02:00 Crime pentru cariera
(sua, 1993, thrill.) (15)
03:30 Nunta de piatra (rom., 1972)
05:00 Huff
(sua, 2004, s, sez 2, ep 2) (AP)
__________________
elvis