Digi TV Film: Program TV: 26-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium
07:30 21 grams
09:31 Henry and June
12:01 Havana
14:30 Charlie St.Cloud
16:31 Missing
18:30 Devil
20:00 Scott Pilgrim vs. the World
22:00 Midnight run

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 6) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 11)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 16) (AP)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 1, ep 9)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 6)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 11)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 6) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004,act., sez 1, ep 9)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 17) (AP)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 6)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 7)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004,act., sez 1, ep 10)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 7)
21:00 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 18)
21:44 Zoom 35
22:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 3) (AP)
22:40 Zoom 36
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 9)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 3) (12)
01:00 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 18)
02:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 3)
02:45 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 9)
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 3)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Viata pe cont propriu (12)
(sua, 1994, com.)
08:35 Viata pentru sora mea
(sua, 2009, drama) (12)
10:20 Podul din nord (12)
(fra., 1981, com.)
12:25 Informatorul! (sua, 2009, com.) (12)
14:10 Val de caldura (12)
(can., 2009, drama)
15:50 O solutie rationala (12)
(sue.-fin.-ger., 2009, com.)
17:35 Agatha (engl., 1979, drama) (12)
19:10 Monty Python: intelesul vietii
(engl., 1983, com.) (15)
21:00 Iisus in India (AP)
(sua, 2008, f. doc.)
22:35 Viata in camion (15)
(sua, 2008, drama)
00:10 Ferma mortii (15)
(ger.-elv., 2009, polit.)
01:45 Focul ucigas (12)
(sua, 1991, thrill. act.)
04:00 Floarea-soarelui oarba
(spa., 2008, drama) (15)
05:35 Viteza vietii (12)
(sua, 2007, drama)

HBO

06:00 Incredibilii
(sua, 2004, f. anim.) (AP)
07:55 Alvin si veveritele 2
(sua, 2009, f. de fam.)
09:25 Filme si vedete
09:55 Vechi tovarasi
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
11:25 Superman / Batman: Inamici publici
(sua, 2009, f. anim.)
14:50 Star Trek
(sua, 2009, S.F.) (12)
16:55 Hachiko: Povestea unui caine
(sua-engl., 2009, f. de fam.)
18:30 Casnicia
(sua, 2007, dr. romantic.)
20:00 Apartament pentru doi
(fra., 2008, com.) (12)
21:35 Panglica alba
(ger.-a.-fra., 2009, drama, a-n) (15)
00:00 Kick-Ass
(sua-engl., 2010, act. com.) (15)
02:00 Din Raiul meu
(sua-engl.-nz., 2009, drama) (15)
04:15 Apartament pentru doi
(fra., 2008, com.) (12)

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - in nordul arctic
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cody, Buffy si Chloe
08:00 Animale sclipitoare
09:00 Animale sclipitoare
10:00 Politia din Alaska
11:00 Alcatraz in lumea ursilor polari
12:00 Ghid pentru gurmanzi
13:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - in nordul arctic
14:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - San
15:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., episodul 3)
16:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Porcii
17:00 Ultimul lynx din Spania
18:00 Granita
19:00 Cesar si cainii
20:00 Salbatica Rusie
21:00 Megauzine
22:00 Ingineri
23:00 Granita
00:00 Megauzine
(s. doc.) - Mercedes
01:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Millau
02:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Mercedes
04:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Millau
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gavin 6:00

ProCinema

06:00 Apropo TV (divertisment)
07:00 Dreptatea - Momentul adevarului
(rom., 1989) (AP)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 61) (AP)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Pro Motor
(2007, emis. sport)
13:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
15:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
15:15 La Bloc
(ep 57) (AP) (reluare)
15:45 La Bloc
(ep 58) (AP) (reluare)
16:30 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 5)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 17)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 18) (AP)
19:00 La Bloc (ep 59) (AP)
19:30 La Bloc (ep 60) (AP)
20:00 Big Shots
(sua, 2007, s. drama, ep 1) (12)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 19) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 20) (AP)
22:00 Filmul de 10: Ali
(sua, 2001, dram. Bio.) (15)
01:15 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15) (reluare)
02:15 Huff
(sua, 2004, s, sez 2, ep 3) (AP)
03:15 Huff
(sua, 2004, s, sez 2, ep 4) (AP)
04:15 Huff
(sua, 2004, s, sez 2, ep 5) (AP)
05:15 Huff
(sua, 2004, s, sez 2, ep 6) (AP)
__________________
elvis