Digi TV Film: Program TV: 27-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:30 Devil
09:00 Scott Pilgrim vs. the World
11:00 Midnight run
13:30 Henry and June
16:00 21 grams
18:01 Charlie St.Cloud
20:00 Missing
22:01 Intolerable Cruelty
00:00 Devil
01:30 Midnight run
04:02 Missing

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 7) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 17) (AP)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004,act., sez 1, ep 10)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 7)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 7)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, act., sez 1, ep 10)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 18)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 7)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 13)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 8) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 11)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 8)
21:00 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 13)
21:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 14)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 7)
22:42 Zoom 37
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 10)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 4)
01:00 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 13)
01:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 14)
02:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 7)
02:45 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 10)
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 4)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Iisus in India (AP)
(sua, 2008, f. doc.)
08:35 Pe lacul auriu (18)
(sua, 1981, drama)
10:20 Agatha (engl., 1979, drama) (12)
11:55 Acasa (AP)
(elv.-fra.-belg., 2008, drama)
13:30 Higglety Pigglety Pop!
(can., 2010, f. anim. de scurt m.)
13:55 Totul pluteste (12)
(sue., 2008, com.)
15:35 Printul lacrimilor (15)
(hongk.-taiv., 2009, drama)
17:35 Febra nuntii in Campobello
(it.-ger., 2009, com.) (12)
19:10 Pe lacul auriu (18)
(sua, 1981, drama)
21:00 Metropia (AP)
(sue.-dan.-nor., 2009, f. anim.)
22:25 Intalnire cu un necunoscut
(sua-engl., 2007, com.) (12)
23:45 Frumoasa Kate (15)
( aus., 2009, drama)
01:15 Atentie la aparat! (15)
(sua, 2002, polit.)
03:00 Vremea tiganilor (12)
(engl.-it.-jug., 1989, drama)
05:25 Lymelife (sua, 2008, com.) (12)

HBO

06:00 O poveste de Craciun
(sua, 2009, f. anim.) (AP)
07:35 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
08:05 Spargatorii
(sua, 2008, act. com.) (12)
09:30 2012
(sua-can., 2009, drama) (12)
12:05 Hercule
(sua, 1997, f. anim.)
13:40 Scrisori catre Julieta
(sua, 2010, dr. romantic.)
15:25 Usuraticul
(sua-ger., 2001, com.) (12)
17:20 Colivia
(rom.-hol., 2009, f. de scurt m.) (12)
17:40 Trupa
(sua, 2009, com.) (12)
19:35 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 12) (12
20:00 Povestea jucariilor 3 - Subtitrat
(sua, 2010, f. anim.)
21:45 Colivia
(rom.-hol., 2009, f. de scurt m.) (12)
22:05 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, ep 2) (15)
23:05 Spartacus: Zeii arenei
(sua, 2011, s, ep 5) (AP)
00:05 Mistere in Pittsburgh
(sua, 2008, avent.) (15)
01:40 Charlie Bartlett
(sua, 2007, com.) (15)
03:15 The Onion
(sua, 2008, com.) (15)
04:45 Un numar
(sua-engl., 2008, drama) (12)

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beaglemania
08:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Porcii
09:00 Megauzine
(s. doc.) - Mercedes
10:00 Ingineri
Ingineri
11:00 Ultimul lynx din Spania
12:00 Ghid pentru gurmanzi
13:00 Salbatica Rusie
14:00 Megauzine
15:00 Ce s-ar intampla daca...
16:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Porumbeii
17:00 Animale prevestitoare
18:00 Granita
(s. doc.) - Sub asalt
19:00 Cesar si cainii
20:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
21:00 Batalia Atlanticului
22:00 Elicoptere la razboi
23:00 Granita
00:00 Batalia Atlanticului
01:00 Elicoptere la razboi
02:00 Salbatica Rusie
03:00 Batalia Atlanticului
04:00 Elicoptere la razboi
05:00 Cesar si cainii

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 61) (AP) (reluare)
08:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
09:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
11:00 Teleshopping (recl.)
11:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 62) (AP)
12:30 Teleshopping (recl.)
12:45 La Bloc (ep 59) (AP) (reluare)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
15:00 La Bloc
(ep 60) (AP) (reluare)
15:30 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:30 Entertainment News
(sez 5, ep 23) (reluare)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 6) (AP)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 19) (AP)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 20)
19:00 La Bloc (ep 61) (AP)
19:30 La Bloc (ep 62) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 3, ep 9)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 21) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 22) (AP)
22:00 Afaceri riscante
(sua, 1983, com.) (15)
00:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15) (reluare)
01:00 Fiul cel bun
(sua, 1993, thrill.) (15)
02:30 Pepe si Fifi
(rom., 1994, drama) (15)
04:15 Eu sunt Adam
(rom., 1996, drama) (15)
__________________
elvis