Digi TV Film: Program TV: 28-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:01 Scott Pilgrim vs. the World
08:01 Charlie St.Cloud
10:01 Missing
12:01 21 grams
14:02 Intolerable Cruelty
16:01 Devil
17:30 The portrait of a Lady
20:01 Havana
22:31 Scott Pilgrim vs. the World
00:31 Missing
02:31 Charlie St.Cloud
04:31 The portrait of a Lady

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 8)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 13)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 18) (AP)
10:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 11)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 8)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 13)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 8)
14:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 11) (12)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 19) (AP)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 8)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 14)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 9) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 12) (12)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 9)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 14)
21:44 Zoom 38
22:00 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 4)
22:44 Zoom 39
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 11)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 5)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 14)
02:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 4)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 11)
03:35 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 5)
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Gloria (sua, 1980, polit.) (15)
09:00 Febra nuntii in Campobello
(it.-ger., 2009, com.) (12)
10:35 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
11:05 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
12:40 Prietenia (can., 2008, drama) (12)
14:20 Hotii de motoare (AP)
(spa., 2008, f. de scurt m.)
14:40 Spargerea (sua, 1979, com.) (12)
16:20 Reinette si Mirabelle au patru
aventuri (fra., 1987, com.) (12)
17:55 Rubin si Ed (engl., 1991, com.) (12)
19:20 Barbatul care il iubea pe Yngve
(nor., 2008, drama) (15)
21:00 Gloria (sua, 1980, polit.) (15)
23:00 Cappadocia (AP)
(sua-mex., 2007, s, ep 7) Pacat de moarte
00:00 Castelul de nisip (15)
(singap, 2010, drama)
01:35 Pretul libertatii (12)
(sua-engl., 1998, drama)
03:35 Katalin Varga (12)
(rom.-engl., 2009, drama)
05:00 Ultima imbratisare (18)
(sua, 1979, thrill.)

HBO

06:00 Trupa
(sua, 2009, com.) (12)
07:50 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 12) (12)
08:15 Povestea jucariilor 3 - Dublat
(sua, 2010, f. anim.)
09:55 Filme si vedete
10:25 Celalalt Dumas
(fra., 2010, dram. Bio.) (12)
12:10 Derby
(rom.-ger., 2010, f. de scurt m.) (12)
12:30 Star Trek: Primul Contact
(sua, 1996, actiune) (12)
14:20 X-Men de la origini: Wolverine
(sua, 2009, actiune) (15)
16:10 Hellboy
(sua, 2004, actiune) (12)
18:10 Recompensa cu bucluc
(sua, 2010, com.) (12)
20:00 Tanarul paparazzo
(sua, 2010, f. doc., col., a-n) (12)
21:35 The Runaways
(sua, 2010, dram. Bio.) (15)
23:20 Juramant de razbunare
(sua, 2009, thrill.) (15)
00:50 Bun venit in Zombieland
(sua, 2009, comedie-horror) (18)
02:15 Cartea lui Eli
(sua, 2010, actiune) (15)
04:10 Cazul 39
(sua-can., 2008, thrill.) (15)

National Geographic

07:00 Cesar si cainii
08:00 Animale sclipitoare
09:00 Batalia Atlanticului
10:00 Elicoptere la razboi
11:00 Animale prevestitoare
12:00 Undeva in China
13:00 Salbatica Rusie
14:00 Batalia Atlanticului
15:00 Ce s-ar intampla daca...
16:00 Insecte din iad
18:00 Granita
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vieti schimbate
20:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
21:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Leul Eu, Pradator
22:00 Pescarul Jakub
23:00 Granita
00:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Leul
01:00 Pescarul Jakub
Uriasul din Amazon
02:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
03:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Leul
04:00 Pescarul Jakub
Uriasul din Amazon
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gavin

ProCinema

06:00 Apropo TV (divertisment)
08:00 Urgia
(rom., 1977, drama) (AP)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 63) (AP)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
15:00 La Bloc (ep 61) (AP) (reluare)
15:30 Duhul aurului
(rom., 1974, drama, a-n) (AP)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 7) (AP)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 21) (AP)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 22) (AP)
19:00 La Bloc (ep 63) (AP)
19:30 La Bloc (ep 64) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 3, ep 10)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 23) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 24) (AP)
22:00 Filmul de 10: Cauza dreapta
(sua, 1995, thrill.) (15)
00:15 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
01:15 Huff
(sua, 2004, s, sez 2, ep 7) (AP)
01:45 Huff
(sua, 2004, s, sez 2, ep 8) (AP)
02:15 Huff
(sua, 2004, s, sez 2, ep 9) (AP)
03:00 Omul zilei
(rom., 1997, drama) (15)
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV
(divertisment)
__________________
elvis