Digi TV Film: Program TV: 29-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:00 Havana
09:30 21 grams
11:31 Scott Pilgrim vs. the World
13:31 Devil
15:01 Henry and June
17:30 Midnight run
20:00 Intolerable Cruelty
22:01 Charlie St.Cloud
00:00 The portrait of a Lady
02:30 Scott Pilgrim vs. the World
04:30 Devil

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez5, ep 9) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 14)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 19) (AP)
10:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 12) (12)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 9)
12:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 9)
14:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 12) (12)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 20) (AP)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 9)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 15)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 10)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 1, ep 13)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 10)
21:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 1)
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 2)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez5, ep 12)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 6)
01:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 1)
02:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 2)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 12)
03:35 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 6)
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Domnisoara Chambon (AP)
(fra., 2009, drama)
08:40 Comoara lui Ulee (12)
(sua, 1997, drama)
10:30 Reinette si Mirabelle au patru
aventuri (fra., 1987, com.) (12)
12:10 Barbatul care il iubea pe Yngve
(nor., 2008, drama) (15)
13:45 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
14:15 Micki si Maude (12)
(sua, 1984, com.)
16:10 Fructul oprit (15)
(fin.-sue., 2009, drama)
17:50 Vacanta pe raul salbatic
(sua, 1987, avent.) (AP)
19:20 Domnisoara Chambon (AP)
(fra., 2009, drama)
21:00 Luptatorul (engl., 1990, drama) (16)
23:00 Manualul cercetasului (12)
(engl., 2009, drama)
00:30 30 de nopti (sua, 2010, horror) (15)
02:00 Wanted (sua, 2008, actiune) (12)
03:50 O, norocosule! (12)
(engl.-sua, 1973, dr. muz.)

HBO

06:00 Recompensa cu bucluc
(sua, 2010, com.) (12)
07:50 Cele doua fete ale dragostei
(sua, 1996, com. rom.) (12)
09:55 Trecutul lui Mary
(engl., 2007, drama) (15)
11:40 Un an cu un caine
(sua, 2009, com.) (12)
13:00 Fantomele fostelor iubite
(sua, 2009, com.) (12)
14:40 Printesa si broscoiul
(sua, 2009, f. anim.)
16:20 Cursa spre Witch Mountain
(sua, 2009, avent.)
18:00 Razboiul mireselor
(sua, 2009, com. rom.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Concertul
(fra.-it.-rom., 2009, com.) (12)
22:00 Spartacus: Zeii arenei
(sua, 2011, s, episodul 6) (AP)
23:00 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, episodul 2) (15)
00:50 Gran Torino
(sua, 2008, drama) (15)
02:00 Marti, dupa Craciun
(rom., 2010, drama) (15)
03:40 Politisti in Brooklyn
(sua, 2009, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vieti schimbate
08:00 Insecte din iad
(f. s. doc.) - Eco-sanitarii
09:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Leul
10:00 Pescarul Jakub
Uriasul din Amazon
11:00 Panda uriasi
Muntii pierduti din Qinling (jap., f. doc.)
12:00 Undeva in China
(f. s. doc.) - Orasul de gheata
13:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
14:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Leul
15:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., episodul 9)
16:00 Insecte din iad
(f. s. doc.)
17:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
18:00 Granita
(s. doc.) - Narcotice
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Owen, Jerry si Rocky
20:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - JonBee, Hudson si Buford
23:00 Granita
(s. doc.) - Narcotice
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - JonBee, Hudson si Buford
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Isis si Nugget
02:00 Eu, Pradator
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - JonBee, Hudson si Bufor

ProCinema

07:30 Furtuna
(rom., 1960, drama, a-n) (AP)
09:00 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 64) (AP)
11:45 Teleshopping (recl.)
12:00 La Bloc
(ep 63) (AP) (reluare)
12:30 La Bloc
(ep 64) (AP) (reluare)
13:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
14:15 intunericul alb
(rom., 1982, drama) (AP)
16:30 Noile aventuri ale lui Tequila si
Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 8)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 8)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 23) (AP)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 24) (AP)
19:00 La Bloc (ep 65) (AP)
19:30 La Bloc (ep 66) (AP)
20:00 santaj
(rom., 1981, thrill.) (AP)
22:00 Ascuns
(fra.-a.-ger., 2005, drama) (15)
00:30 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
01:30 Baieti buni
(rom., 2005, f.s. de act., ep 7) (12)
02:30 Huff
(sua, 2004, s, sez 2, ep 10) (AP)
03:15 Huff
(sua, 2004, s, sez 2, ep 11) (AP)
04:00 Eu sunt Adam
(rom., 1996, drama) (15)
__________________
elvis