Digi TV Film: Program TV: 30-04-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:01 Midnight run
08:31 21 grams
10:33 Charlie St.Cloud
12:31 Missing
14:31 Intolerable Cruelty
16:31 Scott Pilgrim vs. the World
18:32 Devil
20:01 Havana
22:30 Henry and June
01:00 Charlie St.Cloud
03:00 Missing
05:00 Havana

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez3, ep 12)
08:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., sez2, ep 12)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 8)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 9)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 4, ep 6)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez5, ep 10)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 11)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez1, ep 6)
14:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., sez2, ep 12)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 2, ep 20)
16:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 12)
17:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 6)
18:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 56)
19:05 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 3)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 7)
21:00 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 4)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 14)
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 22)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 5)
01:05 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 7)
02:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 4)
02:50 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 14)
03:40 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 23)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Micul Nikita (AP)
(sua, 1989, thrill. act.)
08:35 Iisus in India (AP)
(sua, 2008, f. doc.)
10:10 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
10:40 O solutie rationala (12)
(sue.-fin.-ger., 2009, com.)
12:25 Adulti (fra.-sue., 2008, com.) (12)
13:50 In cautarea barbatului perfect
(sua, 2008, com.) (AP)
15:15 15 minute (AP)
(ger., 2007, f. de scurt m.)
15:35 Podul din nord (12)
(fra., 1981, com.)
17:40 Totul pluteste (12)
(sue., 2008, com.)
19:20 Micul Nikita (AP)
(sua, 1989, thrill. act.)
21:00 Prima iubire (12)
(sua, 2008, drama)
22:35 Stapanul fantomelor (12)
(sua, 1996, com.)
00:25 Zgomotul celor din jur
(fra., 2008, dr. romantic.) (12)
02:10 Monty Python: intelesul vietii
(engl., 1983, com.) (15)
03:55 Vacanta permanenta (15)
(sua, 1980, drama)
05:10 In orice clipa (15)
(ger., 2008, drama)

HBO

06:00 Vanator alb, inima neagra
(sua, 1990, avent.) (12)
07:55 Filme si vedete
08:25 Grey Gardens
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
10:10 Liga dreptatii:
Criza pe cele doua Pamanturi (sua, 2010)
11:25 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., episodul 12) (12)
11:50 Hachiko: Povestea unui caine
(sua-engl., 2009, f. de fam.)
13:25 Star Trek: Generatii
(sua, 1994, S.F.) (12)
15:25 Povestea jucariilor 3 - Dublat
(sua, 2010, f. anim.)
17:10 in deriva
(rom., 2010, s. drama, ep 41,42,43,44,45)
19:35 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., episodul 13) (12)
20:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 5) (15)
20:35 Brigada pestrita
(sua, 2010, com. de fam.) (12)
22:10 Ostatici in Pelham 123
(sua-engl., 2009, polit.) (15)
23:55 Terminator - Salvarea
(sua-ger.-engl., 2009, f. SF de act.)
01:50 Kick-Ass
(sua-engl., 2010, act. com.) (15)
03:45 Anaconda 4: Drumul sangelui
(sua-rom., 2009, horror) (18)
05:10 Natiunea erotica
(slova., 2009, f. doc., episodul 1) (18)

National Geographic

06:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Marele alb
07:00 Megauzine
(s. doc.) - Mercedes
08:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Leul
09:00 Pescarul Jakub
Uriasul din Amazon
10:00 Masini britanice
Anii 1940 (s. doc.)
11:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Millau
12:00 Penitenciar USA
Penitenciar USA
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Cum ne salvam?
14:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Gheare
15:00 Ghearele Amazonului
(doc.)
16:00 Air Force One
(sua, 2001, f. doc., col., a-n)
17:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.)
18:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.)
20:00 Megauzine
(s. doc.) - Rolls Royce
21:00 Evadare
(f. s. doc.) - Spre Vegas
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Micul traficant
23:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - San Antonio
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Vindecari miraculoase
01:00 Megauzine
(s. doc.) - Rolls Royce
02:00 Evadare
(f. s. doc.) - Spre Vegas
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Micul traficant
04:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - San Antonio
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Vindecari miraculoase

ProCinema

07:30 La Bloc
(ep 65) (AP) (reluare)
08:00 La Bloc
(ep 66) (AP) (reluare)
08:45 Noile aventuri ale lui Tequila si
Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 8)
09:45 Diminetile unui baiat cuminte
(rom., 1966, com., a-n) (AP)
11:45 Descopera Romania (2004)
12:15 Entertainment News
(sez 5, ep 25) (AP)
13:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 15)
13:45 santaj
(rom., 1981, thrill.) (AP) (reluare)
15:45 Noile aventuri ale lui Tequila si
Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 9)
16:45 Noiembrie, ultimul bal
(rom., 1989, drama) (AP)
19:00 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 5)
20:00 Pasiune si destin
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
22:00 Taverna Soul Kitchen
(ger., 2009, com.) (12)
00:30 Baieti buni
(rom., 2005, f.s. de act., ep 8) (12)
01:30 Batalia din umbra
(rom., 1986, drama) (12)
03:15 Cauza dreapta
(sua, 1995, thrill.)
__________________
elvis