Digi TV Film: Program TV: 01-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:31 Scott Pilgrim vs. the World
09:30 Henry and June
12:00 21 grams
14:00 Devil
15:31 The portrait of a Lady
18:00 Intolerable Cruelty
20:01 Charlie St.Cloud
22:01 Midnight run
00:30 21 grams
02:31 Devil
04:01 Scott Pilgrim vs. the World

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 13)
08:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., sez 2, ep 13)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, act., sez 2, ep 10)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004 act., sez 2, ep 11)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 4, ep 7)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 12)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 13)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 7)
14:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., sez 2, ep 13)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 2, ep 21)
16:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez3, ep 13)
17:00 Gradinita lui taticu
(sua, 2003, com.)
18:45 Un tatic grozav
(sua, 1999, com.)
20:35 Cum ti-e scris
(sua, 1994, com. rom.)
22:40 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 1)
23:40 Gradinita lui taticu
(sua, 2003, com.)
01:25 Un tatic grozav
(sua, 1999, com.)
03:55 No information

Cinemax

07:00 Ariciul (fra.-it., 2009, com.) (12)
08:40 Decizii (sua, 2008, drama) (12)
10:20 California poker (15)
(sua, 1974, com.)
12:05 Hotii de motoare (AP)
(spa., 2008, f. de scurt m.)
12:25 Bun venit acasa, Roscoe Jenkins!
(sua, 2008, com.) (12)
14:20 Printul lacrimilor (15)
(hongk.-taiv., 2009, drama)
16:20 Piratii care nu fac nimic:
Povesti din tara legumelor
17:45 America (sua-can., 2009, drama) (12)
19:20 Ariciul (fra.-it., 2009, com.) (12)
21:00 Gloriosul an 1939 (15)
(engl., 2009, drama)
23:10 Dead Man (18)
(sua-ger., 1995, drama, a-n)
01:10 Viata intr-o zi (12)
(hol., 2009, drama)
02:50 Un pacat de moarte (18)
(sua, 1981, drama)
04:35 Darkness Falls (15)
(sua- aus., 2003, horror)

HBO

06:00 Steaua Laurei
si misteriosul dragon Nian (ger., 2009)
07:20 Einstein si Eddington
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
08:55 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.)
11:05 Cu totii sunt bine
(sua-it., 2009, drama) (12)
12:45 Circul vesel
(rom., 2009, f. doc.) (12)
13:40 Caviar
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
14:00 Trenul foamei
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
14:30 Cautare(AP)
15:05 Derby
(rom.-ger., 2010, f. de scurt m.) (12)
15:25 Capsuni in aprilie (2008)
15:50 Medalia de onoare
(ger.-rom., 2009, drama) (12)
17:35 Oxigen(AP)
18:20 Colivia
(rom.-hol., 2009, f. de scurt m.) (12)
18:40 Lord
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
19:05 10
(sua, 1979, com.) (18)
19:25 Apele tac(AP)
20:00 Aurora
(rom.-elv.-fra., 2010, drama) (AP)
23:05 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, episodul 2) (15)
00:10 Spartacus: Zeii arenei
(sua, 2011, s, episodul 6) (AP)
01:15 The Shukar Collective Project
(rom., 2010, f. doc.) (15)
02:35 Marti, dupa Craciun
(rom., 2010, drama) (15)
04:15 Adventureland
(sua, 2009, com.) (15)

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - JonBee, Hudson si Buford
08:00 Leopardul
(sua, 2007, doc. nat.)
10:00 Masini britanice
Trenuri (f. s. doc.)
11:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
12:00 Cesar si cainii
14:00 Evolutie
Dino-curcanul (f. doc.)
16:00 Bastinasii
(s. doc.) - Cowboy Bastinasii
18:00 Departamentul de Stat american
(f. doc.)
19:00 in obiectiv Casa Alba
(f. doc.)
20:00 Megauzine
(s. doc.) - Mercedes
21:00 in pantec
Lupta pentru viata (2011, doc.)
22:00 in pantec
Gemenii identici
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Bombe murdare
00:00 in pantec
Lupta pentru viata (2011, doc.)
01:00 in pantec
Gemenii identici (f. doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Bombe murdare
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Mercedes
04:00 in pantec:
Lupta pentru viata (2011, doc.)
05:00 in pantec:
Gemenii identici (f. doc.)

ProCinema

08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 15)
08:30 Noile aventuri ale lui Tequila si
Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 9)
09:30 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 2, ep 10) (AP)
10:00 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
11:00 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 5) (AP) (reluare)
12:00 Lumea PRO CINEMA
13:30 O-la-la
(2008, divertisment) (reluare)
13:45 Noiembrie, ultimul bal
(rom., 1989, drama) (AP) (reluare)
16:00 Noile aventuri ale lui Tequila si
Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 10)
17:00 Furtuna solara
(sua, 2008, actiune) (AP)
19:00 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 6)
20:00 Totul pentru fotbal
(rom., 1978, com.) (AP)
22:15 Codul Bibliei
(fra.-ger.-a., 2008, drama) (15)
00:15 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 6) (AP) (reluare)
01:15 Mingea
(rom., 1958, drama, a-n) (AP)
02:30 Lumea PRO CINEMA
03:00 Apropo TV
(divertisment)
03:30 No information
__________________
elvis