Digi TV Film: Program TV: 02-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:01 Intolerable Cruelty
08:01 Havana
10:30 Charlie St.Cloud
12:30 Devil
14:00 21 grams
16:01 Missing
18:01 Scott Pilgrim vs. the World
20:01 The portrait of a Lady
22:30 Henry and June
01:01 Scott Pilgrim vs. the World
03:00 Charlie St.Cloud
05:00 The portrait of a Lady

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 10)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 15)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 20) (AP)
10:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 1, ep 13) (12)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 10)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 15)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 10) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, act., sez 1, ep 13)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 21)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 10)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 16)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 11) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 1)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 11)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 23)
21:55 Zoom 45
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 2)
22:55 Zoom 46
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 13)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 7) (12)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 23)
02:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, sez 1, ep 1)
02:45 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 13)
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 7)
04:30 Promo

Cinemax

06:00 Cappadocia (AP) - Pacat de moarte
(sua-mex., 2007, s, ep 7)
07:00 Piratii care nu fac nimic:
Povesti din tara legumelor
08:25 Luptatorul din New Orleans
(sua, 1975, actiune) (15)
09:55 Agatha (12)
(engl., 1979, drama)
11:40 America (12)
(sua-can., 2009, drama)
13:15 Mostenirea Vanessei (12)
(sua, 2009, com.)
14:40 71 de fragmente dintr-o cronologie
a unui incident (a.-ger., 1994, drama) (12)
16:20 Luptatorul din New Orleans
(sua, 1975, actiune) (15)
17:50 Domnisoara Chambon (AP)
(fra., 2009, drama)
19:30 Vantul prin salcii (AP)
(engl., 1996, f. avent.fam.)
21:00 Chungking Express (15)
(hongk., 1994, dr. romantic.)
22:45 Dragoste si neincredere (12)
(sua-engl.- aus., 2009, drama)
00:25 Cappadocia (AP) - Pacat de moarte
(sua-mex., 2007, s, ep 7)
01:30 Luna de portelan (12)
(sua, 1994, thrill.)
03:10 Ninja asasin (15)
(sua-ger., 2009, actiune, col., a-n)
04:50 Orfana (15)
(sua-can.-ger., 2009, horror)

HBO

06:00 Medalia de onoare
(ger.-rom., 2009, drama) (12)
07:45 10 chestii nu-mi plac la tine
(sua, 1999, com.)
09:25 Pacostea
(fra., 2008, com.) (12)
10:55 Eliberati-l pe Willy 4:
(sua, 2010, f. avent.fam.)
12:40 U2 in concert la Rose Bowl
13:40 Star Trek IV: Nemesis
(sua, 2002, S.F.) (12)
15:35 Monstri contra extraterestri
(sua, 2009, f. anim.)
17:10 Papesa Ioana
(ger.-engl.-it., 2009, drama) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Nebunie in Alabama
(sua, 1999, com.) (AP)
22:00 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, episodul 3)
23:05 Victimele
(spa., 2009, thrill.) (15)
00:45 intrebari frecvente despre
calatoria in timp (engl., 2009, com.)

National Geographic

06:00 in obiectiv Casa Alba
(f. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Owen, Jerry si Rocky
08:00 Insecte din iad
(f. s. doc.)
09:00 in pantec:
Lupta pentru viata (2011, doc.)
10:00 in pantec:
Lupta pentru viata (2011, doc.)
11:00 Monstrul din Amazon (doc.)
12:00 Undeva in China
(f. s. doc.) - Gansu
13:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
14:00 in pantec:
Lupta pentru viata (2011, doc.)
15:00 Charley Boorman:
Cu orice pret (f. s. doc.) - India - Nepal
16:00 Insecte din iad
(f. s. doc.)
17:00 Valea lupilor (f. doc.)
18:00 Granita (s. doc.) - Narcotice
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sasha
20:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
21:00 Penitenciar
USA (s. doc.) - Tampa
22:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
23:00 Granita (s. doc.) - Coruptia
00:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Tampa
01:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Zarva pe autostrada
02:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
03:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Tampa
04:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sasha

ProCinema

07:00 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 6) (AP) (reluare)
08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 65) (AP)
09:00 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim.)
10:00 O-la-la
(2008, divertisment) (reluare)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Marea sufletelor
(engl., 2004, s. thrill., sez 2, ep 1) (AP)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:00 Zoom in 10 (divertisment)
15:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:15 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 9)
16:45 Totul pentru fotbal
(rom., 1978, com.) (AP)
19:00 La Bloc (ep 67) (AP)
19:30 La Bloc (ep 68) (AP)
20:00 Big Shots
(sua, 2007, s. drama, ep 2) (12)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 1) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 2) (AP)
22:00 Filmul de 10: Pact cu necuratul
(rom.-engl., 2004, drama) (15)
00:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP) (reluare)
01:00 in slujba Regelui Angliei
(ceh.-slova., 2006, com. rom.) (15)
03:00 Huff
(sua, 2004, s, sez 2, ep 12) (AP)
03:45 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 3) (15)
04:30 Ora H
(rom., 1956, com., a-n) (12)
05:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:45 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis