Digi TV Film: Program TV: 04-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:00 Havana
09:31 Midnight run
12:00 Devil
13:30 Charlie St.Cloud
15:30 The portrait of a Lady
18:00 Missing
20:02 Scott Pilgrim vs. the World
22:01 Devil
23:31 21 grams
01:32 Henry and June
04:00 Charlie St.Cloud

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 12)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 17)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 2, ep 22) (AP)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 2)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 12)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 17)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 12)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004,act., sez 2, ep 2)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 1)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 12)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 18)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 13)
19:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 2, ep 3)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 13)
21:00 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 15)
21:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 16)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 8)
22:55 Zoom 49
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 15)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 9)
01:00 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 15)
01:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 16)
02:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 8)
02:45 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 15)
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 9)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Drumul spre casa (12)
(1999, dr. romantic.)
08:30 Candidatul din Manciuria
(sua, 1962, thrill.) (12)
10:35 Totul pluteste (12)
(sue., 2008, com.)
12:30 Hotul (fra.-it., 1967, com.) (AP)
14:30 Intalnire cu un necunoscut
(hol., 1996, drama) (12)
15:50 Mama copilului meu (12)
(sua, 2008, com.)
17:25 Chipuri (sua, 1968, drama, a-n) (15)
19:30 Drumul spre casa (12)
(1999, dr. romantic.)
21:00 Bolnav din dragoste (12)
(sua, 1983, f. rom.)
22:40 Gingerbread Man (12)
(sua, 1998, thrill.)
00:35 Drumul spre Santiago (12)
(spa., 2009, com.)
02:15 Stapanul fantomelor (12)
(sua, 1996, com.)
04:05 Hotii de motoare (AP)
(spa., 2008, f. de scurt m.)
04:30 E petrecerea mea (12)
(sua, 1996, drama)

HBO

06:00 Deasupra tuturor
(sua, 2009, f. anim.)
07:35 Bate toba!
(sud afr.-sua, 2003, drama)
09:25 Tanarul paparazzo
(sua, 2010, f. doc., col., a-n)
11:00 Casa Buddenbrook
(ger., 2008, drama) (12)
12:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
13:00 Liga dreptatii:
(sua, 2010, f. anim.)
14:15 Struguri in soare
(sua, 2008, drama) (12)
16:25 Superman / Batman: Inamici publici
(sua, 2009, f. anim.)
17:35 Despre fericire si alte nimicuri
(engl., 2008, com.) (12)
19:35 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 13) (12)
20:00 Aurora
(rom.-elv.-fra., 2010, drama) (AP)
23:00 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, ep 3) (15)
00:05 Spartacus: Zeii arenei
(sua, 2011, s, ep 6) (AP)
01:10 Predator
(sua, 1987, f. fantas.act.) (12)
02:55 Primul cerc
(fra.-it., 2009, polit.) (15)
04:30 Transport blindat
(sua, 2009, actiune) (15)

National Geographic

06:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Hipopotamii canibali
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Zi de coafor
08:00 Kalahari
(f. doc.) - Desertul inundat
09:00 Megauzine
(s. doc.) - Jaguar XJ
10:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Sfarma-piatra
11:00 Armata leilor (doc.)
12:00 Undeva in China
(f. s. doc.) - Obiceiuri locale
13:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Hipopotamii canibali
14:00 Megauzine (s. doc.) - Jaguar XJ
15:00 Charley Boorman:
Cu orice pret (f. s. doc.)- Irlanda- Turcia
16:00 Kalahari
(f. doc.) - Marele tinut secetos
17:00 Leopardul de zapada
(f. doc.)
18:00 Granita (s. doc.) - San Diego
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buddy
20:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Cimitirul elefantilor
21:00 Nazistii: Plutonul mortii
(f. doc.)
22:00 Elicoptere la razboi:
Esecul SAS (f. doc.)
23:00 Granita (s. doc.) - Captura
00:00 Nazistii:
Plutonul mortii (f. doc.)
01:00 Elicoptere la razboi:
Esecul SAS (f. doc.)
02:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Cimitirul elefantilor
03:00 Nazistii:
Plutonul mortii (f. doc.)
04:00 Elicoptere la razboi:
Esecul SAS (f. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buddy

ProCinema

08:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 67) (AP)
09:15 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim.)
10:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., ep 1) (AP)
10:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., ep 2) (AP)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Marea sufletelor
(engl., 2004, s. thrill., sez 2, ep 3) (AP)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
15:00 La Bloc
(ep 69) (AP) (reluare)
15:30 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:30 Entertainment News
(sez 5, ep 25) (reluare)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 11) (AP)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 3) (AP)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 4) (AP)
19:00 La Bloc (ep 71) (AP)
19:30 La Bloc (ep 72) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 3, ep 11)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 5) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 6) (AP)
22:00 Filmul de 10: Gomez si Tavarez
, politisti la antipozi 2
00:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15) (reluare)
01:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 5) (15)
02:00 Furtuna
(rom., 1960, drama, a-n) (AP)
03:15 Gomez si Tavarez, politisti
la antipozi 2 (belg.-fra., 2007)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis