Digi TV Film: Program TV: 05-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:01 Midnight run
08:30 Scott Pilgrim vs. the World
10:30 Devil
12:02 Missing
14:01 21 grams
16:01 Intolerable Cruelty
18:00 Charlie St.Cloud
20:00 Havana
22:30 The portrait of a Lady

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 13) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 18)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 1)
10:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 2, ep 3) (12)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 13)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 18)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 13)
14:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 2, ep 3)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 2)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 13)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 19)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 14)
19:00 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 2, ep 4)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 14)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 15)
21:55 Zoom 50
22:00 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 5)
22:55 Zoom 39
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 16)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 10)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 15)
02:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 5) (12)
02:45 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 16)
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 10)
04:30 Promo

Cinemax

06:20 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
07:00 Printul lacrimilor (15)
(hongk.-taiv., 2009, drama)
09:00 Intalnire cu un necunoscut
(hol., 1996, drama) (12)
10:20 Chipuri (sua, 1968, drama, a-n) (15)
12:25 Iisus in India (AP)
(sua, 2008, f. doc.)
14:05 Ariciul (fra.-it., 2009, com.) (12)
15:45 O solutie rationala (12)
(sue.-fin.-ger., 2009, com.)
17:30 Printul lacrimilor (15)
(hongk.-taiv., 2009, drama)
19:30 Ofera-mi placere! (12)
(fra., 2009, com. rom.)
21:00 La ceai cu Mussolini (12)
(it.-engl., 1999, drama)
23:00 Cappadocia - Sfinti pentru pacatosi
(sua-mex., 2007, s, ep 8) (AP)
00:00 Wanted (sua, 2008, actiune) (12)
01:55 Perechea potrivita (AP)
(engl., 1989, com.)
03:40 Salvarea (engl., 2009, horror) (15)
05:00 Pact cu necuratul (12)
(aus., 2009, drama)

HBO

06:00 Superman / Batman: Inamici publici
(sua, 2009, f. anim.)
07:10 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 13) (12)
07:35 Despre fericire si alte nimicuri
(engl., 2008, com.) (12)
09:35 Premiile Orange - Bafta 2011
11:40 Niciodata nu e prea tarziu
(sua, 2009, com.) (12)
13:10 Brigada pestrita
(sua, 2010, com. de fam.) (12)
14:45 Un politist cu explozie
intarziata 2 1/2 (sua, 1991, com.)
16:10 Printul Persiei:
(sua, 2009, s. avent. fant.)
18:05 Aminteste-ti de mine
(sua, 2010, dr. romantic.) (12)
20:00 Tyson (sua, 2008, f. doc.) (15)
21:30 Adevarul gol-golut
(sua, 2009, com.) (15)
23:05 Razbunarea
(engl., 2009, drama) (15)
00:40 Van Wilder:
Primul an de facultate (sua, 2009, com.)
02:20 Predator 2
(sua, 1990, f. SF de act.) (15)
04:05 Razbunarea gemenilor 2
(sua, 2009, actiune) (15)

National Geographic

06:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Cimitirul elefantilor
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buddy
08:00 Kalahari
(f. doc.) - Marele tinut secetos
09:00 Nazistii:
Plutonul mortii (f. doc.)
10:00 Elicoptere la razboi:
Esecul SAS (f. doc.)
11:00 Leopardul de zapada (f. doc.)
12:00 Undeva in China
(f. s. doc.) - Drumul matasii
13:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Cimitirul elefantilor
14:00 Nazistii:
Plutonul mortii (f. doc.)
15:00 Charley Boorman:
Cu orice pret (f. s. doc.) - Nepal - Vietnam
16:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Lovitura de apartament
16:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Domeniul lui Fang
17:00 Leoparzii din Bollywood (doc.)
18:00 Granita (s. doc.) - Captura
19:00 Cesar si cainii (s. doc.) - Buster
20:00 Predator CSI (f. s. doc.)
- Balena care l-a mancat pe Jaws
21:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Orca
22:00 Pescarul Jakub
(sua, 2010, s. reality show) - Piraiba
23:00 Interpol
(s. doc.) - Anturaj periculos
00:00 Eu, Pradator (f. s. doc.) - Orca
01:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Orca
02:00 Predator CSI (f. s. doc.)
- Balena care l-a mancat pe Jaws
03:00 Eu, Pradator (f. s. doc.) - Orca
04:00 Pescarul Jakub
(sua, 2010, s. reality show) - Piraiba
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buster

ProCinema

08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 68) (AP)
09:15 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim.)
10:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., ep 3) (AP)
10:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., ep 4) (AP)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Marea sufletelor
(engl., 2004, s. thrill., sez 2, ep 4) (AP)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
15:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
15:15 La Bloc
(ep 71) (AP) (reluare)
15:45 La Bloc
(ep 72) (AP) (reluare)
16:30 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 12) (AP)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 5) (AP)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 6) (AP)
19:00 La Bloc (ep 73) (AP)
19:30 La Bloc (ep 73) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 3, ep 12)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 7) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 8) (AP)
22:00 Filmul de 10: Imperiul mintii
(fra.-pol.-sua, 2006, mister, col., a-n)
01:30 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
02:30 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 6) (15)
03:15 Ilustrate cu flori de camp
(rom., 1974, drama) (AP)
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis