Digi TV Film: Program TV: 07-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la caban

Digi Premium

06:00 Intolerable Cruelty
08:00 Havana
10:31 Devil
12:01 Scott Pilgrim vs. the World
14:00 Intolerable Cruelty
16:01 Missing
18:01 Charlie St.Cloud
20:01 The portrait of a Lady
22:30 Midnight run
01:01 Henry and June
03:30 Scott Pilgrim vs. the World
05:30 Devil

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 14)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 1)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 12)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 13)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 4, ep 8)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 14) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 15) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 8)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 1)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 2, ep 22)
16:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 14)
17:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 7)
18:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 57)
19:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 4)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 8)
21:00 Minti criminale:
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 5)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 15)
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 23)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 6)
01:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 8) (AP)
02:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 5) (12)
02:45 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 15)
03:30 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 23)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Mumia: Mormantul imparatului
Dragon (sua-chi.-ger., 2008, avent.) (12)
08:50 Cupa (bhut.- aus., 1999, com.) (12)
10:25 Razboiul nasturilor (15)
(engl.-fra., 1994, drama)
11:55 E randul meu (sua, 1980, drama) (12)
13:25 Miscarea de rezistenta (12)
(ger., 2008, f. de scurt m.)
13:45 Baietii din viata mea (12)
(sua, 2001, com.)
15:55 In cautarea barbatului perfect
(sua, 2008, com.) (AP)
17:20 Incredibilul Hulk (AP)
(sua, 2008, f. fantas.act.)
19:10 Mumia: Mormantul imparatului
Dragon (sua-chi.-ger., 2008, avent.) (12)
21:00 Mamma mia! (AP)
(sua-engl.-ger., 2008, com. muz.)
22:50 Focul ucigas (12)
(sua, 1991, thrill. act.)
01:05 Jocuri stranii (12)
(a., 1997, drama)
02:55 Trei barbati intelepti (12)
(fin., 2008, drama)
04:40 Prietenele (sua, 1992, drama) (12)

HBO

06:00 America
(sua, 2009, drama) (12)
07:30 Star Trek VI:
Taramul Nedescoperit (sua, 1991, S.F.)
09:20 ingeri S.R.L.
(spa., 2007, com. muz.) (12)
11:00 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 13) (12)
11:25 Hotul de masini Hotul de masini
(can., 2010, com.) (12)
12:55 10 chestii nu-mi plac la tine
(sua, 1999, com.) (12)
14:35 Celine: in ochii lumii
(can., 2010, f. doc.)
16:40 Alice in tara Minunilor
(sua, 2010, f. SF) (12)
18:30 Delgo
(sua, 2008, f. anim.)
20:00 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 14) (12)
20:20 Ultimul cantec
(sua, 2010, drama) (12)
22:00 Californication
(sua, 2007, s, sez 4, ep 1,2) (15)
23:05 Barbati care urasc femeile
(sue.-dan.-ger., 2009, thrill.)
01:35 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., ep 6) (15)
02:05 Fata care s-a jucat cu focul
(sue.-dan.-ger., 2009, polit.)
04:10 Purtatorii
(sua, 2009, horror) (15)
05:35 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 14) (12)

National Geographic

06:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Ceata ucigasa
07:00 Megauzine
(s. doc.) - Jaguar XJ
08:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Orca
09:00 Pescarul Jakub
(sua, 2010, s. reality show) - Piraiba
10:00 stiinta luptei
(2008, s) (AP) - Lectii de la animale
11:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Sfarma-piatra
12:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Tampa
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Bombe murdare
14:00 Regina hiena (f. doc.)
15:00 Ultima leoaica (f. doc.)
16:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Naveta spatiala
17:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - USS Savannah
18:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.) - Aeroport
19:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.) - Portavion
20:00 Megauzine (s. doc.) - Winnebago
21:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sapte texani
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - inchis in Bali
23:00 Penitenciar USA (s. doc.) - Tampa
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri bizare
01:00 Megauzine
(s. doc.) - Winnebago
02:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sapte texani
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - inchis in Bali
04:00 Penitenciar USA (s. doc.) - Tampa
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri bizare

ProCinema

07:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
08:45 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim.)
09:45 Marea sufletelor
(engl., 2004, s. thrill., sez 2, ep 6) (AP)
10:45 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 11)
11:45 Descopera Romania (2004)
12:15 Entertainment News
(sez 5, ep 26) (AP)
13:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 16)
13:45 Divort din dragoste
(rom., 1991, com.) (AP) (reluare)
16:00 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 12)
17:00 Diminetile unui baiat cuminte
(rom., 1966, com., a-n) (AP)
19:00 Stare de spirit
(sua, 2007, s. com., ep 7) (AP)
20:00 Calea luptatorului pasnic
(sua-ger., 2006, drama) (12)
22:30 Emisiune: CineTePrinde
Setea (sud cor., 2009, drama) (15)
01:30 Calea luptatorului pasnic
(sua-ger., 2006, drama) (12) (reluare)
03:30 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 8) (15)
04:15 Ora H
(rom., 1956, com., a-n) (12)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis