Digi TV Film: Program TV: 09-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:30 21 grams
08:30 Intolerable Cruelty
10:31 Scott Pilgrim vs. the World
12:31 Midnight run
15:01 The portrait of a Lady
17:30 Henry and June
20:00 Charlie St.Cloud
22:00 Devil
23:30 21 grams
01:31 Scott Pilgrim vs. the World
03:32 The portrait of a Lady

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 15) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 20)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 3)
10:10 Battlestar Galactica
(sua, 2003, sez 2, ep 5) (12)
11:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 15)
12:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 20)
13:10 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 15) (AP)
14:10 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 5)
15:10 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 4)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 15)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 21)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 16)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 6)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 16)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 24)
21:55 Zoom 52
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 3)
22:55 Zoom 53
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 18)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 12) (12)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 24)
02:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, sez 1, ep 2)
02:45 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 18)
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 12)
04:30 Promo

Cinemax

06:00 Cappadocia - Sfinti pentru pacatosi
(sua-mex., 2007, s, episodul 8) (AP)
07:00 Marchiza von O
(RFG-fra., 1976, drama) (12)
08:40 Un pic de suflet
(aus., 1998, com.) (12)
10:05 Spargerea
(sua, 1979, com.) (12)
11:40 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
13:15 Prima iubire
(sua, 2008, drama) (12)
14:55 Balonul alb
(iran., 1996, drama) (AP)
16:20 Drumul spre casa
(1999, dr. romantic.) (12)
17:50 Amurg (sua, 1988, act. com.) (12)
19:35 Un pic de suflet
(aus., 1998, com.)
21:00 Ingeri cazuti
(hongk., 1995, com., col., a-n) (12)
22:40 Profesionistul puterii
(sua, 1986, drama) (12)
00:30 Cappadocia - Sfinti pentru pacatosi
(sua-mex., 2007, s, episodul 8) (AP)
01:30 Max Manus
(nor.-dan.-ger., 2008, dr. razb.) (15)
03:25 Joc dublu
(sua, 1993, polit.) (12)
05:15 La rascruce de drumuri
(sua, 1986, drama) (15)

HBO

06:00 Australia
(sua- aus., 2008, f. rom. avent.) (12)
08:45 Lady Gaga Presents:
The Monster Ball Tour at Madison Square Garden
10:50 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.) (12)
13:00 Amor la Roma
(sua, 2010, com. rom.) (12)
14:30 Astro Boy
(hongk.-sua-jap., 2009, f. anim.)
16:05 Cu totii sunt bine
(sua-it., 2009, drama) (12)
17:45 Puterea imaginatiei
(sua, 2009, com.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Spanglish
(sua, 2004, com. rom.) (12)
22:00 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, ep 4) (15)
23:10 Californication - Exilat
(sua, 2007, s, sez 4, ep 1) (15)
23:40 Californication
Solutia sinuciderii
00:15 Pandorum
(sua-ger., 2009, horror) (18)
02:05 Adventureland
(sua, 2009, com.) (15)
03:50 Vorbeste cu mine
(sua, 2007, dram. Bio.) (15)

National Geographic

06:00 Megastructuri
07:00 Cesar si cainii
08:00 Maimute la furat
09:00 Cine a scufundat Bismarck?
10:00 Secrete la Gallipoli (f. doc.)
11:00 Maimute de geniu (f. doc.)
12:00 Lumina de la capatul lumii
13:00 Predator CSI (f. s. doc.) - Ceata
14:00 Cine a scufundat Bismarck?
15:00 Charley Boorman: Cu orice pret
16:00 Maimute la furat
17:00 Razboiul insectelor
18:00 Interpol (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Predator CSI (f. s. doc.)
21:00 Penitenciar USA (s. doc.)
22:00 Politia din Alaska
23:00 Interpol (s. doc.)
00:00 Interpol (s. doc.)
01:00 Politia din Alaska
02:00 Predator CSI (f. s. doc.)
03:00 Penitenciar USA (s. doc.)
04:00 Politia din Alaska
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

07:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 70) (A
08:00 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim.)
09:00 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., ep 7) (AP)
09:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., ep 8) (AP)
10:00 O-la-la
(2008, divertisment) (reluare)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 1) (AP)
13:30 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 2)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP) (live)
15:00 E deja ieri
(it.-spa.-engl., 2004, com.) (AP) (reluare)
17:00 Trepte spre cer
(rom., 1977, drama) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 77) (AP)
19:30 La Bloc (ep 78) (AP)
20:00 Big Shots
(sua, 2007, s. drama, ep 4) (12)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 9) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 10) (AP)
22:00 Filmul de 10: Pasiune si destin
(sua, 2007, dr. romantic.)
00:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP) (reluare)
01:00 Ora critica
(engl., 2005, drama, ep 1) (AP)
02:15 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 1) (15)
03:00 Terente - Regele baltilor
(rom., 1995, drama) (12)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis