Digi TV Film: Program TV: 10-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:02 Devil
07:30 Missing
09:30 21 grams
11:31 Devil
13:01 Charlie St.Cloud
15:00 Henry and June
17:31 Midnight run
20:00 Scott Pilgrim vs. the World
22:01 Havana
00:30 The portrait of a Lady
03:01 Charlie St.Cloud
05:00 21 grams

AXN

07:10 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 16) (AP)
08:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 21)
09:10 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 4)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 6)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 16)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 21)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 16) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 6)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 5)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 16)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 22)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 17) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 7)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 1)
21:00 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 2)
21:55 Zoom 54
22:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 5)
22:55 Zoom 55
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 19)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 13) (12)
01:00 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com.)
02:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 5)
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, sez 1, ep 13)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 O solutie rationala
(sue.-fin.-ger., 2009, com.) (12)
08:45 Balonul alb
(iran., 1996, drama) (AP)
10:10 Hotul (fra.-it., 1967, com.) (AP)
12:15 Amurg (sua, 1988, act. com.) (12)
14:00 E randul meu
(sua, 1980, drama) (12)
15:30 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
16:00 Decizii (sua, 2008, drama) (12)
17:40 Iisus in India
(sua, 2008, f. doc.) (AP)
19:15 O solutie rationala
(sue.-fin.-ger., 2009, com.) (12)
21:00 Careul de rockeri
(sua, 1999, com.) (12)
22:40 Zgomotul celor din jur
(fra., 2008, dr. romantic.) (12)
00:25 Cosmarul de pe Elm Street 4:
Stapanul visului
02:00 O miscare gresita
(sua, 1991, thrill.) (15)
03:45 Disparitia (engl., 2008, horror)
05:20 Castelul de nisip
(singap, 2010, drama) (15)

HBO

06:00 Cu totii sunt bine
(sua-it., 2009, drama) (12)
07:40 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
08:10 Puterea imaginatiei
(sua, 2009, com.)
09:55 Baaria
(it.-fra., 2009, drama) (12)
12:25 Struguri in soare
(sua, 2008, drama) (12)
14:35 Inima de cerneala
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.) (AP)
16:25 Apartament pentru doi
(fra., 2008, com.) (12)
18:00 Dr. Parnassus
(fra.-can., 2009, avent.) (12)
20:00 Adam
(sua, 2009, dr. romantic.) (12)
21:40 Mandrie si glorie
(sua, 2008, polit.) (15)
23:50 True Blood
(sua, 2008, s, sez 3, ep 3) (18)
00:50 True Blood
(sua, 2008, s, sez 3, ep 4) (18) - 9 crime
01:45 Tatal vitreg
(sua, 2009, thrill.) (15)
03:25 In spatele liniilor inamice 3:
Columbia (sua, 2009, actiune) (15)
04:55 Concert Pink: Funhouse

National Geographic

06:00 Predator CSI (f. s. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
09:00 Penitenciar USA (s. doc.)
10:00 Politia din Alaska
11:00 Razboiul insectelor (doc.)
12:00 Lumina de la capatul lumii (s. doc.)
13:00 Predator CSI (f. s. doc.)
14:00 Penitenciar USA (s. doc.)
15:00 in capcana (f. s. doc.)
16:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
17:00 Balena albastra (f. doc.)
18:00 Interpol (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Pradatori in pericol
21:00 Megauzine (s. doc.)
22:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
23:00 Interpol (s. doc.)
00:00 Megauzine (s. doc.)
01:00 Megastructuri
02:00 Pradatori in pericol
03:00 Megauzine (s. doc.)
04:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 71) (AP)
09:15 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim.)
10:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., ep 9) (AP)
10:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., ep 10) (AP)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 3)
13:30 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 4)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP) (live)
15:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:00 Vacanta cea mare
(rom., 1988, com.) (AP)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 9) (AP)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 10) (AP)
19:00 La Bloc (ep 79) (AP)
19:30 La Bloc (ep 80) (AP)
20:00 Big Shots
(sua, 2007, s. drama, ep 5) (12)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 11) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 12) (AP)
22:00 Filmul de 10: Martorul
(sua, 2001, thrill.) (15)
00:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP) (reluare)
01:00 Ora critica
(engl., 2005, drama, ep 2) (AP)
02:15 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 2) (15)
03:00 Crucea de piatra
(rom., 1993, com.) (15)
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis