Digi TV Film: Program TV: 13-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:31 Scott Pilgrim vs. the World
09:30 Devil
11:01 Havana
13:30 Henry and June
16:00 21 grams
18:01 Intolerable Cruelty
20:00 Midnight run
22:30 Charlie St.Cloud
00:31 Havana
03:02 Scott Pilgrim vs. the World
05:00 Devil

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 19) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 1)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 7)
10:10 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 9)
11:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 3)
12:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 1)
13:10 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 19)
14:10 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 9)
15:10 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 8)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 3)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 2)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 20) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 10)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 4)
21:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 3) (15)
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 4) (AP)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 22)
00:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 5)
01:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 6)
02:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 3) (15)
02:50 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 4) (AP)
03:40 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 22)
04:25 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 5)
05:15 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep

Cinemax

07:00 Vantul prin salcii
(engl., 1996, f. avent.fam.) (AP)
08:25 In cautarea barbatului perfect
(sua, 2008, com.) (AP)
09:50 Malacara si misterul bastonului
din stejar (spa., 2008, f. anim. de scurt m.)
10:10 Bolnav din dragoste
(sua, 1983, f. rom.) (12)
11:45 Domnisoara Chambon
(fra., 2009, drama) (AP)
13:25 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
13:55 Chipuri
(sua, 1968, drama, a-n) (15)
16:05 Ce mai stii de Dolly Bell?
(jug., 1981, drama) (12)
17:55 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
19:30 In cautarea barbatului perfect
(sua, 2008, com.) (AP)
21:00 Mandrie si prejudecata
(engl., 2005, com. rom.) (AP)
23:05 Orfana
(sua-can.-ger., 2009, horror) (15)
01:05 Blestemul serpilor
(sua, 2008, actiune-horror) (15)
02:30 Muntele blestemat
(chi., 2007, drama) (15)
04:10 Hedwig and The Angry Inch
(sua, 2001, dr. muz.) (15)
05:40 Intalnire cu un necunoscut
(hol., 1996, drama) (12)

HBO

06:00 Viata secreta a albinelor
(sua, 2008, drama) (12)
07:50 Bate toba!
(sud afr.-sua, 2003, drama) (12)
09:45 Un cadou pentru ea
(fra., 2009, com.) (AP)
11:10 Strania poveste a lui Benjamin
Button (sua, 2008, drama) (12)
13:55 Niciodata nu e prea tarziu
(sua, 2009, com.) (12)
15:25 Papesa Ioana
(ger.-engl.-it., 2009, drama) (12)
17:45 Ce-o fi cu sotii Morgan?
(sua, 2009, com. rom.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Vorbeste cu mine
(sua, 2007, dram. Bio.) (15)
22:00 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 3) (18)
22:55 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 4) (18)
23:45 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, episodul 4) (15)
00:50 Aurora
(rom.-elv.-fra., 2010, drama) (AP)
03:50 Mandrie si glorie
(sua, 2008, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Predator CSI (f. s. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
08:30 Maimute la furat (f. s. doc.)
09:00 Predator CSI (f. s. doc.)
10:00 Pescarul Jakub
11:00 Salvarea gradinii zoologice
12:00 Lumina de la capatul lumii (s. doc.)
13:00 Predator CSI (f. s. doc.)
14:00 Predator CSI (f. s. doc.)
15:00 in capcana (f. s. doc.)
16:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
16:30 Maimute la furat (f. s. doc.)
17:00 Inginerul castor (doc.)
18:00 Interpol (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Predator CSI (f. s. doc.)
21:00 Cesar si cainii (s. doc.)
22:00 Cesar si cainii (s. doc.)
23:00 Interpol (s. doc., episodul 3)
01:00 Cesar si cainii (s. doc.)
02:00 Predator CSI (f. s. doc.)
03:00 Cesar si cainii (s. doc.)
04:00 Cesar si cainii (s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

07:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 74) (AP)
08:30 Suricatele
(engl., 2008, doc. nat.) (AP)
10:15 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim.)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 9)
13:30 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., sez 3, ep 10)
14:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
15:00 Fapt divers
(rom., 1984, drama) (AP)
17:00 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 14)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 15) (AP)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 16) (AP)
19:00 La Bloc (ep 85) (AP)
19:30 La Bloc (ep 86) (AP)
20:00 B.D. in actiune
(rom., 1970, com.) (AP)
22:15 Tirant Lo Blanc
(it.-spa.-engl., 2006, avent.) (15)
00:45 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
01:45 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 5) (15)
02:30 Prin cenusa imperiului
(rom., 1975, drama) (AP)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis